|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slabost
4.3.2005 9:54:15   
puri
Včeraj sem imela ss, zraven mi je bilo tudi zelo slabo, danes pa ta slabost še vedno traja!
Ali je imela kakšna podobne izkušnje!

Ko sem bila še noseča, mi je bilo tut skos slabo, samo sedaj po ss, se mi pa zdi, da je še slabše!
Ali se znaki nosečnosti kažejo še nekaj časa po splavu:zmeden2:, jaz sem mislila, da se to vse neha takoj, ko je enkrat konec!

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   slabost
4.3.2005 9:57:34   
baguSka
Nimam izkušn ampak upam da ti bo kmau boljš..:rozica:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   slabost
4.3.2005 10:43:40   
SIJA
Draga Puri,
hudo mi je zate, ker moraš skozi to. :zmeden:
Meni ni bilo po s.s. ali abraziji(2x) nikoli slabo.
Hormoni so pa itak kot vrtiljak, nepredvidljivi. Če nimaš vročine ne bi smelo biti težav.
Ne vem ali te čaka abrazija ali si se dokončno sama sčistila(krvavitev)?
Če ne bo bolje raje pokliči G.
SRečno :pujs: Sija(tudi v želji po 3. otročku)

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   slabost
4.3.2005 11:04:57   
puri
Sija, danes imam še enkrat pregled pri G, da bo videla če se bo samo ščistilo, včeraj je rekla, da se najbrž bo! Dala mi je ene kapljice za krčenje maternice!
Pa jo bam še glede slabosti vprašala!

Upam, da se tudi tebi želja po tretjem otročku uresniči:rozica::rozica::rozica:

lp

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   slabost
4.3.2005 11:21:47   
SIJA
Puri, nazdravljam na 3. otročka za obe!
Se mi zdi nenavadno, da je bilo prvič in drugič- hvala bogu vse o.k., sedaj pa tkole, me je ful strah kako naprej. Res pa je, da je vsaka nosečnost svoja zgodba.
Srečno :pujs: Sija

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   slabost
4.3.2005 11:21:48   
anajmad
Ponavadi se ti nosečniški hormoni odplavijo iz telesa v roku treh tednov,odvisno od ženske.Jst,ko sem rodila v avgustu,potem mi je moj Vid umrl,čez dva dni,mi je mleko pritekalo skoraj še cel mesec,kljub tabletkam za zaustavitev mleka.Telo rabi nekaj časa,da pride spet na iste tirnice.
en lp:morje:D.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   slabost
4.3.2005 11:23:51   
Anonimen
A imajo mogoče tudi kapljice stranske učinke, pa ti je lahko tudi zato slabo.

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   slabost
6.3.2005 18:31:59   
LEJLA
Puri zal mi je, da si mogla tudi ti cez to.:rozica:

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   slabost
6.3.2005 20:16:48   
anajmad
Tako,tako:(:(:(:(:(:(.Najbolj žalostno je to,ker sem ga slišala in videla.Mojega moža je pa še bolj prizadelo,ker je bil dva dni v LJ na intezivni z njim,ker mene niso izpustili iz porodnišnice.Da o hčeri ne govorim......Toda življenje teče dalje.Vsak dan se zjokam na njegovem grobu,slikce od UZ sem si dala v okvir in hčera tudi,v glavnem nikoli ne bo pozabljen.Kruta je ta usoda,ki si jo ne izbiramo sami.
en lp:morje:D.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   slabost
7.3.2005 19:23:30   
niki5
v telesu naj bi bil še vedno prisoten ta hormon oz. večja ravan tega, ki povzroča slabost, tako da je to normalno.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?