|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slike
22.1.2010 19:14:30   
botrca
Prosim, če mi izbrišete album ki ga imam na rr, ker meni ne gre zbrisat pa ne vem zakaj user posted image .

Hvala in lep pozdrav.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slike
22.1.2010 19:18:09   
Anonimen
mojga pa ne!
bom pustila vabo...pol pa baby girl lastorocno vrat zavijem!user posted image

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slike
22.1.2010 19:19:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mojga pa ne!
bom pustila vabo...pol pa baby girl lastorocno vrat zavijem!user posted image

miška pol pa mene prosim vzami zraven.

Sam tak mimo grede ima še en nick...kateri vsebuje 3 imena in sem pozabila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slike
22.1.2010 19:19:51   
Najaa
A baby girl je bila to? Mi je znana...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slike
22.1.2010 19:21:15   
Anonimen
daj spomni se......bom odprla 2 novi zemi....1 baby girl in 1 z drugimii nicki...


RR pa jo lahko prijavi za zlorabo podatkov....sam to itak ne bo. in ji blokira IP in jo oznani njenemu providerju za net.....user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slike
22.1.2010 19:22:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

daj spomni se......bom odprla 2 novi zemi....1 baby girl in 1 z drugimii nicki...


RR pa jo lahko prijavi za zlorabo podatkov....sam to itak ne bo. in ji blokira IP in jo oznani njenemu providerju za net.....user posted image user posted image user posted image


če bi vedela da bom kaj na PP postaji zrihtala jo prijavim jaz, ampak me je strah ker je forum javen in me bodo na PP čudno gledali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slike
22.1.2010 19:23:13   
Anonimen
joj shit....nisem sigurna...grem preverit.... ce ni baby girl, se bom opravicila. je babi girl ali nekaj cisto podobnega

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slike
22.1.2010 19:24:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

daj spomni se......bom odprla 2 novi zemi....1 baby girl in 1 z drugimii nicki...


RR pa jo lahko prijavi za zlorabo podatkov....sam to itak ne bo. in ji blokira IP in jo oznani njenemu providerju za net.....user posted image user posted image user posted image


če bi vedela da bom kaj na PP postaji zrihtala jo prijavim jaz, ampak me je strah ker je forum javen in me bodo na PP čudno gledali.


poklici informativno. jaz sem enemu net maniaku "zrihtala" 3 mesece odklopa od internetauser posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slike
22.1.2010 19:26:10   
Najaa
Ja, je baby girl. Še celo isto ime ima - hčerka Lija je rojena 8.8.09.user posted image Sam slik pa ni več v albumu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slike
22.1.2010 19:27:39   
Anonimen
baby girl 29 je
tukaj pa povezava do njenega posta(enega izmed mnogih)
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=4735288



album pa je pobrisala ocitnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slike
22.1.2010 19:28:14   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja, je baby girl. Še celo isto ime ima - hčerka Lija je rojena 8.8.09.user posted image Sam slik pa ni več v albumu.
Najaa slik ne moreš videt ker nisi njena prijateljica. Ima dva albuma Lija in Zoja. Slike Lije so v albumu pri zoji user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slike
22.1.2010 19:28:20   
Najaa
Zmotla sem se, Lija je starejša, rojena 08.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slike
22.1.2010 19:29:37   
Anonimen
jaz mam 1 njeno sliko od "zoje" ukradeno iz albuma na racunalniku.
ker mi datum na sliki nistimal...sam ne pokazem, ker verjetno je to od tasa_m  tamalauser posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 22.1.2010 19:31:36 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slike
22.1.2010 19:30:58   
Anonimen
jaz sem nejna "prijateljica" pa jih tudi ne vidim vec

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slike
22.1.2010 19:31:25   
tasa_m
vita_tija_ožbej eee to je še en njen nick. Kao pr slikicah pr njej je napisano Lijin in njihov voziček. A slike so vzete iz BAby boom spletne strani :S

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slike
22.1.2010 19:32:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jaz mam 1 njeno sliko od "zoje" ukradeno iz albuma na racunalniku.
ker mi datum na sliki nistimal...sam ne pokazem, ker verjetno je to od tasa_m  tamalauser posted image
ja, verjetno res...je na eni sliki mislim da april user posted image user posted image user posted image on pa je rodila Avgusta. Mislim haloo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slike
22.1.2010 19:35:01   
Anonimen
ja, je melaka kao celo bajto poslikano, pa vso opremo, pa lijo in zojo.....

slike pa vse iz kataloga....pa kuhinja slikana, pa stelirizirano costa. nobeneha aptamila, ne flaske na pultu. kar se ti pri 2eh otrocih ne more zgodit. pa zoja slikana na kavcu, ki je bil cisto drugacen, kot na sliki od dnevne sobe".....


pol ko smo zacele malo "raziskovar" smo opazile. saj prej ne opazis sploh!

razkrinkala pa jo je 23-tina!user posted image user posted image user posted image


aja pa porocne fotografije....baje vzete iz kataloga enega fotografskega studija....
pa še pa še

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slike
22.1.2010 19:35:47   
Anonimen
tasa, ti posljem link od slike na zs

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slike
22.1.2010 19:36:38   
tasa_m
to je motena oseba, res!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slike
22.1.2010 19:36:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

tasa, ti posljem link od slike na zs
prosim ja pa ti javim če je to to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slike
22.1.2010 19:49:42   
Petka09
Punce, o čem ve to?
A to je kao neka uporabnica, ki ima namišljene otroke, namišljeno družino, namišljen dom???? user posted image  Torej, vse izmišljeno? Kradla je slike al kva?

Joj, res, dejte vsi umaknit slike svojih otrok iz albumov, iz FB-ja, iz povsod... Nikjer ne veš kje se kdo najde, ko to lahko zlorabi.

Jaz sm doživela nedavno eno čudno situacijo: z možem sva kupla rabljeno kuhinjo za tasta in taščo pr eni familiji. Šla sva tja oba s tamalo. Tam je bla ženska in moški s 6-letnim otrokom. Ona je mojo tamalo kr v roke prjela, čist nora je bla, kako si ona otrok želi, kako jih ne more imet več in da ma splav za splavom. Ok, pač nič takega, če je mela mojo tamalo v rokah. Ampak pol reče, da nej grem kr jaz z mojim možem pogledat tisto rabljeno kuhinjo, ki jo majo zloženo v sosednji stavbi (kao neka dodatna garaža) in da bo ona tamalo mela ta cajt. Ful me je prepričevala nej greva ven, da bo ona pazila nanjo.
V tistem me je taaaak srh spreletel, takoj sm prijazno tamalo vzela iz njenih rok in smo šli skupaj ven in sem se nekaj izgovorila. Kr prestrašlo me je, da bi bla ženska v svoji obsesiji zmožna mi otroka ukrast. Sej mogoč sm nora, ampak res sem se ustrašila user posted image .
Pol sm v avtu kr jokala, moj me je miril, da sm verjetno pretiravala.. ampak res sem tak čudn občutek dobila. Pa še krivila sm samo sebe kako sm lahko otroka dala neznani osebi v naročje (čeprav sem bla zraven). Ah...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slike
22.1.2010 19:51:47   
tasa_m
Petka09 prav si naredila.user posted image

Gre se o uporabnici RR, katera "krade" slike. V njenem albumu so 3 slike moje tamale, predstavljene kot njena hčerka. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.1.2010 19:52:01 >

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: slike
22.1.2010 19:54:52   
Anonimen
V tistem me je taaaak srh spreletel

dozivela pred kratkim...imam 3 otroke. in bila zaupljiva do takrat!

naredil se mi je flash, da bo nino cez balkon vrglauser posted image
pac me naj bi sle nekaj nosit, ona pa bi jo cuvala. pa isto nora na malo.....


punce sesti cut je za upostevat!

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: slike
22.1.2010 19:57:51   
Petka09
Miška, ma srh me je spreletel, ko si napisala, da si doživela podobno...

joj,kr na jok mi gre. Dejmo čuvat naše otroke!

In bravo za opozorilo oz. odprtje teme o baby girl. Si predstavljaš, da ta ženska nekje preži in čaka... bogve kakšno priložnost? Da na forumu dovolj spozna katero: od kod je, kdo je, kako živi, koliko otrok ima.... In te potem celo najde in....... Eh, pretiravam, sam.... Dajmo res čuvat otročke in kot si rekla: šesti čut nam govori pravilno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: slike
22.1.2010 20:00:48   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Miška, ma srh me je spreletel, ko si napisala, da si doživela podobno...

joj,kr na jok mi gre. Dejmo čuvat naše otroke!

In bravo za opozorilo oz. odprtje teme o baby girl. Si predstavljaš, da ta ženska nekje preži in čaka... bogve kakšno priložnost? Da na forumu dovolj spozna katero: od kod je, kdo je, kako živi, koliko otrok ima.... In te potem celo najde in....... Eh, pretiravam, sam.... Dajmo res čuvat otročke in kot si rekla: šesti čut nam govori pravilno!

se strinjam.. joj, sploh ne morem verjet, da se taki ljudje najdejouser posted image user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?