|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:16:10   
23tina
jutro!
miška-upam da bo vse kuluser posted image user posted image
 
sam teji deci so pa res obupni.moj ma tud take "zakaj pa nisi reklauser posted image user posted image user posted image "
zadnič je pa reku "joj lija a morš zmer k je hokej jokat" k bo narajš njega in televizor čez okn porinla.HOKEJJJJ?????jes se mam pa komi čas stušitatuser posted image user posted image user posted image
sanikaa-pri počivanju moja vleče dudo pa če prav je nima v ustih,ma pa drugač precej dela z jezičkom ko je budna ga včasih vn rine?zakaj?
hruškolinka-jes sm tud obsojena na maščobo,mene pa po porodu čokolade ubijajouser posted image user posted image user posted image
sam ti se ful trudiš in po moje ti bo šlo,jes grem pa na sobn kolo vsak dan k me moj dobesedno prisili ampak sam 15 min.

aha zdele je pa že povna plenica,pesti stiska pa čist rdeča okol oči ratauser posted image

joj zdj sm šla v mothercare pogledat,kakšne cute stvari.sam ko pa tok hit preraste.no zdj mi je uspel prvo rundo oblačilc premjhnih prodatuser posted image ,ker so ble nekatere stvari še sploh nč oblečene in mi je blo škoda ba mi v omari visijo al pa da jih dam.bom vsaj mela izgovor da zdj k sm une prodala nove kupim s tem denarjem user posted image

upam da bo dans manj tečen dan za našeuser posted image
 

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:17:44   
23tina
IZVIRNO SPOROČILO: eee35



Aprilčica: tipično, tipično, oni imajo dobre živce, ti deci, pa vgrajene zamaške v ušesih, včeraj Aleksander je zlezel z igralnega centra skoraj do polovice pod ležalnik, jaz sem se glih kopala, ampak mojega ni motilo, dokler je videl vsaj polovico otrokauser posted image ...
joj to citiranje
upam da mi je zdj ratal,že tretjič ponavlm

< Sporočilo je popravil 23tina -- 9.12.2009 9:19:50 >

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:20:29   
23tina
IZVIRNO SPOROČILO: 23tina

IZVIRNO SPOROČILO: eee35



Aprilčica: tipično, tipično, oni imajo dobre živce, ti deci, pa vgrajene zamaške v ušesih, včeraj Aleksander je zlezel z igralnega centra skoraj do polovice pod ležalnik, jaz sem se glih kopala, ampak mojega ni motilo, dokler je videl vsaj polovico otrokauser posted image ...
joj to citiranje
upam da mi je zdj ratal,že tretjič ponavlm
ne niiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!
mislm da zdj pa bo!

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:21:54   
23tina
sam nočem da v ovirčku piše ampak ok nima veze.
aja kaj sm že komentirala,nč sam smejala sem se!ta je tes dobra"dokler pou otroka vid"hehehe

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:39:20   
Sanikaa
Miška:user posted image user posted image upam da bosta hitro premagala mikrobe in da bosta kot nova!!user posted image user posted image user posted image
Aprilčica..zelo podoben scenarij bi se našel v naši dnevni ..sam mojuser posted image -user posted image bi si še upal povedat da hobotnica nima deset nog ampak samo osemuser posted image Pol bi pa videl explozijouser posted image user posted image

Za jeziček sprašujem , ker sem seveda zdaj čist obsedena z detajli in kako mi je povedala v RA za ta jeziček , pol pa ga non stop gledam.
Leo trenutno ima resne pogovore z vrtiljakom..joj take igrače so vredne vsakega centa ..edino mi je žal da nisem mal počakala je tiny love dal ven vrtiljak tudi z klasično glazbo in zvoki iz naraveuser posted image Kako opisujete smejanje ..vidim da je moj fantič bolj pri ta resnih...moram kar klovna iz sebe naredit da bi se on smejal...naglas še nič..pa spomnim s ekako je Vid vreščal od zadovoljstva!! Tudi Leo se zdaj nič ne sili sam na trebuh. Levo -desno ja ,ampak ne sili na trebuh ker zapne z roko in tišči nos v podlago in mu ni všeč. Z trebuha se takoj v 1 min. vrže nazaj. Kako pa vaši držijo igrače. Leo prime ,ampak mu hitro pade iz roke.

hruškolinka žal mi je za plavanjeuser posted image Maja te pozdrvlja in se zahvaljuje in pravi da ti dolguje vsaj kavico in torticouser posted image user posted image
lp se beremo

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:47:18   
hel32
Jutro

Smo se naspali dobro, Lukas spi, danes upam, da nama uspe prit malo ven na zrak.
Tulpek, ja naš Lukas je ta mesec zrastu za celih 7 cm!!!In se zredil za 1,5kg!!! Pravi velikan je že.

Aprilčica, valjda, slika nove frizure, sledi samo, če bo meni všeč, upam, pa boljš, da me zdaj ne vidi katera, ker sem grozna, sem si neko poly blond barvo napacala, in namesto blond sem rumena ko koruza, užas, sploh ne upam ven. Ker drugač vedno uporabljam keune barve odvisno, včasih silver blond, včasih pa natur blond, zdaj pa je nisem imela, ker pač morem v maribor po njo, in evo, takak sem kot štož koruze, upam, da jo bo prekrilo, morem ful močan amoniak kupit zraven ker drugač bom pop****, no v mislih sem imela še kak pramen kostanjeve barve, paše k frizuri.

Dedci
, jao, ne mi govorit, saj, moj mi ful pomaga, pa vse, ampak mu moram vedno rečt, naprimer včeri, jaz imam itak malega cel ljubi dan in valjda mi paše da ga ima on malo, je po kosilu "počival" do 19 zvečer- beri smrčal, jao, sem bila jazna, ko pa sem ga šla kopat, pa reče, ko se mali sam dere, prinesi ga k mani, ja pa ja, ko, da ne more dvignit riti iz kavča in pridit pogled zakaj joka, jao, to me pa tak raz***. Očitno imajo moški vgrajeno nekaj, da glede otrok nič samoiniciativno na znajo nardit, Ma** sem bila jezna!!!

Miška, držim pesti, da ni pujsa, in poročaj, ko boste nazaj!

Pridem nazaj, grem kavo kuhat si, sva spala danes do 9:30user posted image user posted image
In zakurit pečko, da bo toplo, pa spet je neko oblačno zuni,user posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:51:44   
23tina
[link=http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=144053#imageShow][/link]

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:52:17   
23tina
zaminivo da mi noče slikic dat goruser posted image

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 9:57:26   
aprilčica07
Sanikaa: ja, da mi bi še odgovoril kolko lovk ima hobotnica, pol bi videl hudičauser posted image user posted image user posted image user posted image še tako, sem se komi zadržala, da mu nisem še kaj več povedala, ma sem bla za ljubi mir raje tiho in požrla... taka resnoba je bil naš Jakob, ko je bil mali, za boga milega se ni hotel posmejat, ta se pa hihlja kr naprej, samo, da si zraven ali ji kaj govoriš..user posted image
hel: ooo, tudi moj zna počivat na kavču in zraven smrčat tako, da ga sosedi čujejo... in ko ga zbudim, mi zine: MA SAJ NISEM SPAL, itak da nisi..user posted image
eee35: joj, kolko mi  je to znano... leži Julija zraven njega, en cajt pr miru, pol mala začne rogovilit, pa si vrže plenico na glavo, pa v deko se zamota in mala protestira, ker ji to ni všeč ni si ne zna pomagat, on zraven bulji v tv, na ves glas komentira, pridem jst in rečem: a ne vidiš kaj dela  mala? in on: saj se ne pritožuje.. ma j.... če imaš tv do fula itak ne moreš čut.. madona...user posted image user posted image user posted image
23tina: no, zdaj sem se pa razpisala o dedcih...user posted image pametno, da prodaš in za ta dnar kupiš duge cunjice..


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:04:34   
hruškolinka
Živjo!

Ja, včeri zvečer je bila res ena napetost v zraku, da so bili nekateri user posted image nekaj tečkasti. Moja kolegica je pa rodila, 10 dni pred rokom. Neka luna je res bila.
sanikaa, a misliš, če nam user posted image kaj jezike kažejo?  O jaa, tudi moj, ko se z njim pogovarjaš, ti začne jezik kazat!user posted image
Muca, poznam tak ritem spanja, ja. Saj če bi me šle zgodaj spat, bi še nekak šlo, potem pa greš pozno in si cel zmahan, ker komaj zaspiš, že je treba vstat!

Jst sem pa včeri pekla linške piškote. Sem prvič se spraula piškote pečt. Njamiii. Sem v rit poslala ves ta špeh in si jih nekaj privoščila.
Miška, boste pa sedaj preboleli in po potlej mir.


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:20:23   
Anonimen
oi oi! smo nazaj.....je VIRUS, samo ne vem kateri.... povecat dozo flixotida in ventolin na vsake 4 ure. zbijat vrocino, pa veliko tekocine. saturacija je ok, kar je najpomembneje(% kisika v krvi)
v petek kontrola, v slucaju poslabsanja takoj nazaj in naprej na preiskave....

jes se mam pa komi čas stušita


ammm....me je sram, ampak vcasih ga jst nimam niti za stusiratuser posted image user posted image user posted image user posted image grem raj na RR kaj zanimivega prebrat!

(odgovor članu hruškolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:24:02   
hruškolinka
Pod tiste komentarje z deci se pa tudi jaz podpišem.
Jst zdej malega kar ne upam pustit dragemu, ker mi je sestra rekla, da zadnjič, ko sta ga čuvala z njenim možem, je mali jokal, ker je bil zaspan, pa je bil neki časa z njim, pol pa je zapr vrata in je šel ven. Ga sestrin mož gleda in mu menda reče: Ja a ni vseeno, če se joka, če se mi joka v naročju al pa v postli?!!! In potem ga je sestrin mož prevzel in ga umiril. Mateeeeeer!!!!!user posted image user posted image user posted image   In se včeraj z mojim pogovarjava, da to ne sme več delat, da ga samega v juku pusti. Pa je rekel, ja vzgoja je pol pol, se morava dogovorit, ker otrok je tudi moj! In pol razlaga, kako bo malega peljal domov na koline, da se bo naučil delat in podobne. Me je tko iz tira spravil, da sem mu zabrusla, da če to naredi, da bom socialno poklicala!  No, sej vem, da me je samo provociral nalašč, sva se potem pogovorila.


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:26:54   
aprilčica07
miska: ma važno, da ste kolko tolko ok in ni poslabšanja!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst imam pa trenutno pritisk na 200 in več. So me klicali, da imamo v petek posvetovalnico, ma v Sežani. Pismo kako mi gre to na jetraaa. Lih zaradi tega sem si poštimala, da jo imam blizek doma, ne pa da zaradi spet nevem kašnih prestavi v Sržano..pa jo  moram  v Sežano, v ZD tam pa itak mrgoli bacilov in ostale svinjarije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Že zadnjič je blo lih tako... a lahko pridete v Sežano?? brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... me spravijo čisto na  obrateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:30:13   
hel32
Evo me nazaj, v pečki že pokajo drva, kava kuhana, Lukas še spi.

Upam, da naše dedce na meče, ko smo jih tak obdelale, me smo pa sitne, sem že to slišala, ja je včeri malemu reku, še malo, pa bova skupi ležala tu na kavču, ko boš ti že kobacaluser posted image , ja, ja malo morgen, on misli, da otroci mali sam ležijo, kontra, sploh nimajo riti!!Še glede jezička, Lukas se itak sam smeji, ka ga pogledaš ima usteca do uhic, in večkrat jezička ven potisne, pa saj imam v albomu eno fotko, ko jeziček ven potiska in se smeji.user posted image user posted image
Mi nimamo ne vrtiljaka in ne igralnega centra, ker nimamo prostora je taka mini tini hiškica, pa mali kjlub temu napreduje zadovoljivo, ker ni finta v tem kako draga je igrača, finta je v tem, kolk se ti znajdeš, in koliko se ti ukvarjaš z otrokom,ker vsega kar ponujajo na tržišču res ne nameravam kupit, imam pa cd-jev s otroško glasbo malo morje, od ljudskih, do klasike (še iz šole) in mu večkrat naštimam kako, tak med spanjem, al pa kr tak, ko se "pogovarjava".
Igrače lepo grabi in jih tlači v usta, jaz sem mu kr naobesila povsod kako igračo, smeje se že kak teden res na glas, da vriska zraven, pravi veseljak je,
je moj oče rekel, ko se bo rodil, ne bo jokal, ampak se bo smejal, tako lepo nosečnost sem imela, no ni se glih prismejal na svet, ker se je kr namučo, pri porodu, je pa zdaj ful zadovoljen dojenček, možno, da tudi nosečnost vpliva.

Potratna potica,NJAMI, edino to potico pečem, mi vedno rata, je božanska, bomo vidli, kako bo letos, lani je nisem pekla.
Ja, na včerajšni dan smo pa mi bili eno leto stariuser posted image , kako čas beži.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:36:23   
hel32
miška, važno, da je situracija v redu in da ni hujšega poslabšanja.

Aprilčica
, pomiri se, pa sej otroka ne polagaš direkt na tiste podloge, saj imaš svoje zraven, pa razkužilo imaš, mali pa tudi ne bo gdo pluval v obraz,
user posted image user posted image user posted image za pomiritev! Pa izogibaj se ljudi bolj zavedno, tak jaz nardim.
Saj bo, sam pomiri se pejd enga skadit!!!

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:40:09   
šivilja
Vidim, da nisem edina s problemi z možem. Saj ga moram pohvalit, pomaga veliko, sploh pri starejših dveh. Pri Hani je pa nekako vse na meni, za vsako stvar ga moram lepo prositi, pa še to mu je odveč - niti na misel mu ne pride.
Ja Aprilčica pri nas je pa zelo pogost tale stavek: A loh sam kofe v miru popijem.
Pol pa jaz rečem  - jaz bi tud enkrat, pa mi prav ja saj ti pa sploh kave ne piješ!!!!!!!!!!!!!!!!  Ja a pol pa ne smem met 5 minut miru???

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 10:58:16   
hruškolinka
Sem se nasmejala  prigodam glede user posted image , ki ste jih napisale. A loh pivo v miru spijem, pravi pa moj. Pa jst tud rečem: jst bi tud v miru spila kafe user posted image , pa je treba malega poštimat!! Pa on reče: pa saj bo počakal 3 minute. Čeprav mislim, da imajo našiuser posted image velikokrat prav. Malemu ne bo nič hudega, če bo počakaj kako minuto, sam me mame mislimo, da mora vse biti narejeno v tistem trenutku, ko se me spomnimo! In pol smo sitne, ko razmišljamo: vsi drugi pridejo prej na vrsto, kdaj bom pa jaz na vrsto prišla?user posted image user posted image user posted image   Ja ja, dejmo se zvečer še me usest na kavč, mali naj malo pojokajo, nas bodo user posted image čudno pogledali in rekli: Ja a mu ne greš jest dat al pa rit previt al kaj že...? Pa dejmo me rečt: A loh to kafe v miru spijem?.   user posted image user posted image user posted image user posted image   Po moje bi vžgalo, dejmo probat!!! Sej user posted image res ne bo konec, če pa enkrat mama ne bo takoj pritekla. 

_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 14:04:32   
aprilčica07


hel: hvala za tolažbo.. ja, saj vem, da ni tako hudo, ma me vedno raz... ko so take spremembe zadni trenutek.. in ja, itak sem šla na čik, se skuliratuser posted image pol pa ven z mularijo.. zdaj pa tečnarita oba tle, eden bolj siten kot drugi.. Jakob neče spat, una češpa pa sitnari, ker je preveč sita za moje pojme..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ah, grem k njima, drgači bo kašn sosed prilaufal gledat kaj se dogaja..user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Admin -- 22.1.2010 21:13:04 >


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu baby girl 29)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 14:21:20   
Drnula
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07
pr nas je bil pa Jakob včeraj zvečer takoo tečen, da sem mislila, da se kr izselimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uf, je nakravžljav živce do amena in nazaj... Tamala je bla pa pridna.


identično .... že en teden

Sem zadnjič, ko si spraševala o spanju odgovarjala, pa me je ven vrglo pa se mi ni ''dalo'' še 1x. Neca namreč že en teden ne spi popoldne. Tud če greva v postlo in vse kot običajno zrihtava je potem iz sobe slišat kot iz oštarije. Klepeta, poje ... in potem teži in kliče in pride ven. Tako da sem se nehala ukvarjat s tem in se ne trpinčiva .... no čeprav je dejstvo da rabi spanje vendar se upira. Že tako je od prejšnjega četrtka tečna za p*** in brez spanja je samo še huje in za povrhu še vreme usrano in sva v hiši in zvečer sem tempirana bomba. Je zadnjič prišel moj domov sem še vzdržala pol ure tistega cviljenja in teženja in potem vzela sling, spakirala ta malo in šla na dolg sprehod, v temi in dežju. Ampak mi je zares dobro del, ker sem bila čist druga potem in videla sem, da tud Neca. Očitno sva obe tečni, ena bolj kot druga in si nalagava ena drugi čez cel dan in ... rata norišnica. Tako, da sem se danes posebej pripravila, da ji ne kažem jeze čeprav mi zavre, da obrnem vse na šalo ... bla bla bla in danes je bistveno bolje.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 14:24:47   
hruškolinka
o, baby girl, pozdravljena!
To je pa zelo lepo slišat, da ena punca reče, da je porod super doživetje. Jebela, ti si pod srečno zvezdo rojena! Sej pri meni je šlo tud zelo hitro, sam je bil pa tak velikan, da mi je dohtarca tam spodaj eno uro šivala razdejanje. In 14 dnevno postaulanje na noge z občutkom, ko da imam granato med nogami, tud ni blo fajn. Ampak upam, da bo drugič bolj luštno! user posted image


_____________________________

Martin
2.8.2009


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 14:38:34   
aprilčica07
drnula: dobro slišat še od katere druge, da je podobna zgodba... veš, se komaj krotim, da ne popoz... ampak, res.. tudi danes me dobesedno j... z vsem, od hrane, do spanja, do lulanja, oblačenja, skratka en tak kaos je..user posted image user posted image user posted image user posted image čakam, da pride moj, da mu ga dam in frknem z Julijo ven, ker drgači se bova pobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pravijo, da so otroci pr treh letih ta hujši, ampak naš bo očitno prej, al pa bom končala jst na hribu..user posted image evo, zdaj Julija spi, on pa lomasti okoli in išče dobesedno pjatole, da jo bo zbudil, jo pokriva, ščipa, božka, jst pa hladna ko špricer za kompjuterjem.. ma mi prebiva ventile...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hruškolinka: ma joj, granata med nogami? ma veš, da sem se nasmejala tej primerjavi.. user posted image




_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 14:49:24   
go_ta
na hitro, grem kosilo kuhat. Ja, tina, se mi zdi, da maš kar prav glede tistega vprašanja, mere se ne ujemajouser posted image  Se oglasim kasneje.

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 14:49:30   
Drnula
aprilcica, ko sem klofala sem šla pogledat kaj je tolk mir in kaj najdem v dnevni ...Neca je zaspala medtem, ko si je vklopila tv.
user posted image

Pa če že nalagam slikce, naj bo še kaj Hane
user posted image
user posted image


(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 16:43:09   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO:  23tina

zaminivo da mi noče slikic dat gor


Poskusi tako:
Greš na stran www.shrani.si - tam se ni treba nič registrirat, samo izbereš izbrano sliko, jo naložiš (pritisneš shrani) in potem na ta forum kopiraš 3. povezavo (piše s predogledom, za forum ali nekaj takega) - da je majhna slikica potem na forumu.
Srečno. 

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: * Avgustovčki 2009 *
9.12.2009 17:19:01   
Sanikaa
živijo baby girl..daj pripopaj kakšne slikice svojih punčk! Da vidimo tvoji princeskiuser posted image . Pa vidim da sta kar skoraj identični velikosti prišle...48 cm....si pa res sretnica da sta poroda tok bila brez težav user posted image a si imela epiduralno? Pa 5 mesecev razlike si pa res kuražna!! Če lahko vprašam koliko si pa dojila prvo?
lp

(odgovor članu hruškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?