|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sprememba načrta
8.9.2009 11:25:46   
Saša27
Koliko, če sploh, je dovoljen odmik od načrta pri gradnji stanovanjske hiše. Mi2 imava po načrtu, kjer pridejo stopnice, zunaj vogal - zid 30 cm širši od zidu. Ali lahko celotno dolžino hiše poširim za teh 30 cm, da ne bova imela vogalov? Geometer, ki je zakoličil hišo je dejansko vzel mere zidu+teh 30 cm (stopnice).

Lp,
Sandra

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sprememba načrta
8.9.2009 11:37:23   
Anonimen
Ne vem, če ravno lahko, ampak meni je na UE rekla, da so "dovoljena" manjša odstopanja. No, midva imava kar velika (cca. 1 m širša hiša), pa se zaenkrat še nobeden ni zapičil v to.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sprememba načrta
8.9.2009 13:30:51   
Saša27
Hvala za odgovor. No mi2 bova imela 30 cm širšo hišo, ampak dejansko samo del hiše, ker en del je že po načrtu širši za teh 30 cm. A vi2 imasta za hišo že uporabno dovoljenje?

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sprememba načrta
11.9.2009 9:44:30   
Anonimen
Kolikor jaz vem, uporabnega dovoljenja za hišo, kjer nimaš nobene prijavljene nobene dejavnosti, niti ne potrebuješ.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sprememba načrta
11.9.2009 13:38:19   
Poka
Odstopanja so dovoljena, dokler te ne dobijo user posted image V najslabšem primeru rušijo... Koliko je dovoljeno, ne vem. Mi imamo doma hišo dvignjeno za kak meter več, kot je dovoljeno, ampak sreča ni še nihče opazil. Zaradi daljnovoda, ni dovoljena višja gradnja - kao... Moja dva sta itak oba gradbinca, tako da ne vem, zdravo že ni, ampak že vesta kaj delata očitn0 in koliko se res inšpektorji vpičijo v to...

Osebno raje nebi, drugo je, če spremeniš npr. barvo strehe,ki je po lokacijski čisto nekaj druga... To po mojem nebi težili, ampak spet odvisno od občine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sprememba načrta
11.9.2009 13:41:08   
Arwenko
Hja, odvisno če se ti kdaj kdo vpiči v to. Tolerance so napisane načeloma na gradbenem dovoljenju, znotraj njih si lahko. Jaz tudi nebi reskirala pomoje, ni vredno. 

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?