|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suhi lasje
27.2.2009 22:04:07   
natasarobi
Mene pa zanima katere šampone in balzam priporočate za suhe lase? Po mnenju nekaterih frizerjev imam izredno suhe lase. Drugače se barvam (rjava) in imam zelo goste lase, rahlo valovite.

Ko se umijem mi hočejo kar malo 'frlet'. Ko, da bi bili skrepani. Frizer pravi, da takega vlažilnegauser posted image

A katera uporablja novega od Elseve z matičnim mlečkom? 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suhi lasje
27.2.2009 22:07:51   
kaja02
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Mene pa zanima katere šampone in balzam priporočate za suhe lase? Po mnenju nekaterih frizerjev imam izredno suhe lase. Drugače se barvam (rjava) in imam zelo goste lase, rahlo valovite.

Ko se umijem mi hočejo kar malo 'frlet'. Ko, da bi bili skrepani. Frizer pravi, da takega vlažilnegauser posted image

A katera uporablja novega od Elseve z matičnim mlečkom? 




take lase, mam tud jaz, če me dobi kakšna vlaga ali megla pa zgleda, kot da mam koš slame na glavi,  pa sem sprobala že tisoč in en šampon, pa mi nič ne pomagauser posted image

bi tud prosla za nasvet

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suhi lasje
27.2.2009 22:22:57   
KT
Med + limona + voda na oprane lase, nikar pa drugih zvarkov. Če že pa mogoče Panten "Colour & Protect Leave In Balsam " se dobi tudi v Slo ali pa "Innova Sleek & Shine Silkening Serum", ki se nanaša na posušene lase vse ostalo je pri meni pustilo samo eno sršenje gnezdo.  

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Suhi lasje
27.2.2009 22:30:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi
Mene pa zanima katere šampone in balzam priporočate za suhe lase?

Schwarzkopf Gliss.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suhi lasje
27.2.2009 23:08:55   
ribica.
Jaz si jih vsake toliko časa namažem kr z navadno kremo. Če imaš kakšno vlažno kremo ki je za obraz si jo daj na roke, razmaži med dlanema in vtri v lase. Boš vidla, vse bo vpilo. Če te skrbi kako bo, pa naredi to enkrat zvečer, pa si zjutraj operi. Saj vem, čuje se res glupo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suhi lasje
28.2.2009 10:32:26   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

Jaz si jih vsake toliko časa namažem kr z navadno kremo. Če imaš kakšno vlažno kremo ki je za obraz si jo daj na roke, razmaži med dlanema in vtri v lase. Boš vidla, vse bo vpilo. Če te skrbi kako bo, pa naredi to enkrat zvečer, pa si zjutraj operi. Saj vem, čuje se res glupo.
to tud meni frizerka priporoča


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suhi lasje
28.2.2009 10:36:21   
lotoska
Jaz sem dobila tester od Loccitana - fluid za lase iz serije angelika.  Priporočam. Tester sem imela za trikrat in mi je v tem času precej polepšal lase, je brez silikonov, kot krema. Dajala sem si na mokre lase. Zdaj razmišljam o nakupu, cena je okol 20 eur.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suhi lasje
28.2.2009 10:38:46   
Marogica
Tudi jaz imam izredno suhe in izredni goste lase. Si jih skoraj vsak dan namažem z mandljevim oljem(otroško olje). Par kapljic na roke in si grem skozi lase. Do večere ni več ne duha ne sluha o olju.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suhi lasje
28.2.2009 10:47:44   
pomar*ANČA*
jaz si pa dam gor mandljevo olje, naslednje jutro pa oprem- pustim čez noč, pa precej namažem z oljem

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Suhi lasje
28.2.2009 11:43:54   
2 Sraki
Pantene Pro-V maska, tista, ki ima edina označeno z TEST GUT je nekratna. Pustiš vedno po vsakem pranju gor eno uro in šele nato izpereš. Lasje so čisto drugi. Pred sušenjem pa še gor silikon od Klasa in imaš kar naenkrat super lase. 

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Suhi lasje
28.2.2009 20:28:41   
puppa
Pred pranjem vsaj za eno uro olivno olje, dam vrečko/kapo na glavo in zavijem v brisačo.

Po vsakem pranju namažem s čičkovim oljem. Če tega nimam. Uporabim kar NIveo. Pa si dam kar dosti tega na glavo. pa se vse vpije.
Brez tega, si sploh ne upam v javnost s spuščenimi lasmi.

Žal. Kaj bolj uporabnega pa še nisem pogruntala.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Suhi lasje
28.2.2009 20:33:46   
Splišni
Po mojih večdesetletnih izkušnjah je čisto vseeno, kakšna sta šampon in balzam, pomembna je nega po tem. Meni trenutn najbolj ustreza en od Niveje preparat, kot eno olje, ki se da na mokre lase, da se potem kao laže stegnejo z lilanikom, ko so suhe (hvala Nivess, vedno se nate spomnem, ko si glavo perem). Tisto je res zlata vredno.

Potem pa še po oblikovanu frizure lase našpricam z oljem za lesk. Pa še večkrat si potem zjutraj, če imam take slamnate, s tem oljem v spreju lase našpricam  in je res veliko bolje.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Suhi lasje
1.3.2009 11:12:01   
tinkamiška
se strinjam s splišni.

limona posvetli lase, zato lione za kakšno temnlolsako res ne priporočam, včasih sem si delala z njo pramene, zdej ko sem postala temnolaska, pa ne pride blizu mojih las.

seveda vlažilni šampon ne bo škodoval, pa kakšna vlažilna msaka tudi ne, ampak jst si dam na lase(mokre vedno par kapljic olja(trenutno mendlejvega) in pomečkam lase, da se olje vpije. Pa skušam si jih ne sušit s fenom, pustim, da se mi posušijo sami. Seveda po novem uporabljam likalnik za lase, kar ni najboljše za suh las, ampak si ravno tako preden začnem likat nanesem par kapljc olja na konice las.

Mi kar deluje tole in nima več takih krepastih las.


Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Suhi lasje
2.3.2009 8:18:12   
bebica
Splišni, ali lahko prosim napišeš točni imeni teh dveh proizvodov. Tudi moji lasje rabijo nekaj takega.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Suhi lasje
2.3.2009 22:54:00   
Jelcy
Jaz uporabljam silikonske kapljice od Klasa...ze vec kot 8 let in sem full zadovoljna lasje so zasciteni in obnovljeni, dobijo lesk in se ne mastijo.

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Suhi lasje
2.3.2009 22:55:15   
Jelcy
http://www.ilirija.si/f/pics/Klas/Klas-silikon-za-lase-100ml_b.jpg

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Suhi lasje
7.5.2009 13:22:54   
alexa77
Jelcy, kje pa se dobije te kapljice? Sem že gledala po drogerijah, pa jih ne najdem.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Suhi lasje
7.5.2009 21:33:06   
tinadvojčica
Jaz sem jih kupila v Mullerju! Sem zelo zadovoljna in jih tudi uporabljam že dalj časa!

Lep večer še naprej!

(odgovor članu alexa77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Suhi lasje
8.5.2009 8:10:05   
ssevin
Jaz pa zdaj kupujem od swiss o pair, en tak fluid, v mileru ga majo tam malo nižje od silikonskega klasa. nekaj s prospolisom naj bi imelo veze, ful dobra stvar za suhe lase...sploh pa za konice.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Suhi lasje
8.5.2009 8:12:33   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Po mojih večdesetletnih izkušnjah je čisto vseeno, kakšna sta šampon in balzam, pomembna je nega po tem. Meni trenutn najbolj ustreza en od Niveje preparat, kot eno olje, ki se da na mokre lase, da se potem kao laže stegnejo z lilanikom, ko so suhe (hvala Nivess, vedno se nate spomnem, ko si glavo perem). Tisto je res zlata vredno.

Potem pa še po oblikovanu frizure lase našpricam z oljem za lesk. Pa še večkrat si potem zjutraj, če imam take slamnate, s tem oljem v spreju lase našpricam  in je res veliko bolje.


spliš, me veseli.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Suhi lasje
8.5.2009 8:44:52   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: alexa77

Jelcy, kje pa se dobije te kapljice? Sem že gledala po drogerijah, pa jih ne najdem.


v vsakem DM jih imajo, tudi v šparu sem jih že videla. so  pa res super, tudi jaz imam ful suhe lase in te kapljice mi res pomagajo.

(odgovor članu alexa77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Suhi lasje
13.5.2009 10:36:22   
anarabarbara
Jaz pa sem ugotovila, da je izgled las močno povezan z vrsto vode. Odkar sem se preselila, imam mnogo bolj suhe lase, pa perilo je po sušenju na štriku trdo kot deska.

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Suhi lasje
14.5.2009 22:58:02   
malania
Moja mama pravi, da se včasih počuti, da ima lase kot mah.
Zdaj sem ji prinesla vzorček te maske, ki jo lahko uporabljaš kot balzam... in je bila super navdušena...
LINK: http://www.loccitane.si/2/2/71/51069/Nega-las/Maska-za-zdrave-lase.htm

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Suhi lasje
7.7.2022 9:49:29   
Maja55
Ni boljšega kot Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate šampon in Artegove maske NOURISHING BOOST.
Ta kombinacija je meni rešila lase! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?