|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sva na provokaciji mleka doma...
16.12.2010 22:04:30   
naja78
......kot so nam naročili na pediatrični kliniki,ob primerni starosti.no ta je že(9 mesecev) zato smo šli v akcijo,ker so nam rekli da kaj hujšega naj ne pričakujem.

kupila sem navadni aptamil 1,ki ga npr mešam tako: 2 merici navadnega apt.+2 adc-ja.prišli smo do 3 meric,ko pripravljamo mleko.več kot 150 mi ne spije.star je 9 mesecev.(3: 2 ali 3: 1)
jemo tako že 5 dni in za 1x ni reakcije.ima sicer nekaj pikic okoli ust ampak te je imel tudi takrat ko smo bili na dieti z dojenjem.

mamice kako je ta provokacija zgledala v bolnici????kako dajejo aptamil???in koliko časa???
upam da smo na dobri poti.
če ima katera kake izkušnje so dobrodošle.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sva na provokaciji mleka doma...
17.12.2010 14:06:59   
biga
S sinom sva bila dvakrat v bolnici na provokaciji, enkrat, ko se je dojil in sem dodajala, takrat so mu dodajali Aptamil po flaški, najprej 5 ml, nato 10 ml, 20 in tako naprej. Skupaj tri dni, nič posebnega. Poleg je pil pa še pri meni in hkrati Aptamil ADC. Ker je bilo v redu, sva šla 4. dan domov, kjer sem povečevala dozo dodatka. Pri hčerki sem izvedla le provokacijo doma, pri 6. mesecih, zdaj jih ima 9, ker ni bilo reakcije, ji zdaj ponudim že jogurte in skutke, edino kravjega mleka ji ne bom dala pred prvim letom.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sva na provokaciji mleka doma...
18.12.2010 12:01:38   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: biga

S sinom sva bila dvakrat v bolnici na provokaciji, enkrat, ko se je dojil in sem dodajala, takrat so mu dodajali Aptamil po flaški, najprej 5 ml, nato 10 ml, 20 in tako naprej. Skupaj tri dni, nič posebnega. Poleg je pil pa še pri meni in hkrati Aptamil ADC. Ker je bilo v redu, sva šla 4. dan domov, kjer sem povečevala dozo dodatka. Pri hčerki sem izvedla le provokacijo doma, pri 6. mesecih, zdaj jih ima 9, ker ni bilo reakcije, ji zdaj ponudim že jogurte in skutke, edino kravjega mleka ji ne bom dala pred prvim letom.


o biga! thanks! tako tudi jaz razmišljam,postopoma povečujem dozo.sedaj sva na 90ml 2x dnevno,vmes še adc ponudim,ker ga tako rekoč moram ponucat do konca.
reakcije ni,za 1x.tudi kaka lepo.
po kolikem času si potem ponudila skutke?? in katero??ali pač ni važno kateri jugurt in skuta??

kravjega mleka tudi jaz ne mislim dajat pred prvim,sploh še dlje časa.user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sva na provokaciji mleka doma...
18.12.2010 18:11:52   
biga
naja78, jaz sem moji punčki ponudila skutko od Ljubljanski mlekarn (najprej navadno, nato še borovničevo, drugih okusov nisem dobila), in od iste firme še navaden jogurt. Bi še malo počakala, ampak je hči že od 7. meseca zelo slabo jedla, nisem vedela, kaj naj ji dam, da bi vsaj malo pojedla, zato sem za malico pač probala še tole. Zdaj poje malo več, čeprav ji jogurti in skutke ne dišijo preveč. Včasih poje polovico jogurtovega lončka, ampak je to prej izjema. Skutke Fruchtwerge ji ne bom dala, ker je menda polna aditivov. Poskusi ji vmešati sadje v navaden jogurt in skuto, mogoče ji bo všeč. Moja raje poje par žličk brez sadja. Drugače pa zdaj poleg dojenja spije cca. 300-350 ml DM-ovega mleka Babylove. Sem nehala z Aptamilom ADC, če pa nima težav po tem. Koža je lepa, edino kaka dokaj težko. Sicer vsak dan ali vsak drug dan, vendar gre kakec težko ven. Premalo pije drugih tekočin, kaj čem.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sva na provokaciji mleka doma...
18.12.2010 22:22:31   
naja78
hvala biga.
še nekaj bi te vprašala:
a si takoj prešla na dvojko(2) dm mleko.ali si startala z 1???
mi mu sedaj dajemo aptamil 1,čeprav bi lahko že 2.si menjala in če si po kolikem času??

ja kakako pa težje.naš tudi poleg mleka popije samo kak deci čaja,soka,....mleka pa spije cca300ml po flaši,torej 2x.ostalo o broki na žlico.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?