|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tegula na strehi
9.5.2007 18:11:59   
Anonimen
Zanima me ali ima katera streho hiše pokrito s tegulo.Ker midva rabiva lahko kritino ,sva se odločila za kanadsko tegulo boljše kvalitete.Ali ima katera kakšne izkušnje s to kritino?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tegula na strehi
9.5.2007 20:10:41   
Anonimen
No ali se bo kdo še z mojo streho ukvarjal?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tegula na strehi
9.5.2007 21:11:44   
lutka
midva jo imava in sva za zdaj zelo zadovoljna z njo user posted image . Pride full lepa streha.

Sem slišala kar nekaj kritik čez tegolo ampak bomo videli......... do zdaj brez problema.


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tegula na strehi
9.5.2007 21:27:09   
ana b
Mi moj zdaj pravi, da imamo canadese (ne vem, če je to ista kot jo ti misliš) in je to baje najboljša tegola. Mi smo imeli prej eno drugo, pa sva jo zamenjala s tole. Zaenkrat še nič ne pušča user posted image .

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tegula na strehi
9.5.2007 21:30:41   
lex
Na Prizidku (se ne drži osnovne hiše), jo imamo že skoraj 10 let, pa ji ni še nič. Ne vem katerega imena, no pa tukaj pri njemu ko sva zdaj so jo menjali preden sva midva začela hodit in bo to okoli 10 let, pa ji tud še ni nič. Mani je od vseh strešnih kritin ful všeč.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tegula na strehi
10.5.2007 0:08:34   
saving
Moji starši jo imajo; ne vem, če je bila kupljena ravno najkvalitetnejša, bolj kakšna srednja reč. Je čisto OK, čeprav morda ni tako dolgoživa kot moderne jeklene kritine. Po 15 letih še vedno nič ne zamaka. Mislim pa, da je foter razlagal, da zdži kakih 20-25 let, potem pa jo je treba menjati.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tegula na strehi
10.5.2007 7:50:05   
rija
Nimam pojma o tegoli....user posted image user posted image user posted image  edino, da se da fajn oblikovat, če imaš kako "zmotano" streho.....user posted image

Bi se pa verjetno raje odločila za pločevino, če bi iskala lahko streho. user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tegula na strehi
10.5.2007 14:23:10   
tinkamiška
Ja midva mava pločevinasto, samo je treba streho res dobro izolirat, ker se pločevina fino zagreje in še ropota, če dežuje, pri nas tudi mačke gor lazijo, pa včasih poka ker se recimo razteza...zjutraj, ko jo sonce zagreje,...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tegula na strehi
10.5.2007 15:56:23   
bamby




Tudi mi imamo tegulo, ne najbolj kvalitetno, pa zaenkrat vseeno drži.

So jo pa sosedje kupili v Fragmatu, ki je pa res dobra kvaliteta in ima zelo droban posip, pa še nekaj debelejša je.



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tegula na strehi
12.5.2007 17:43:38   
Anonimen
Hvala punce na odgovorih.Sva kupila kanadsko,tisto ta boljšo,ki ima garancijo 30 let.
Meni je všeč,pa še težka ni,edino več lesa gre,ki pa je drag kot user posted image .

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?