|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste, ki imate kamin
16.9.2008 12:41:48   
ina83
Kako ste ga zaščitile pred otrokom? Namreč naš fantek je v fazi učenja hoje in se prime za vsako stvar. Seveda pa najraje rine tja kamor ne sme user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste, ki imate kamin
16.9.2008 14:27:47   
sonchek
Mii ga sier še nimamo (ga še čakamo) in tudi pri nas bo tamala glih v  tej fazi...
Pa mi je ena pred kratkim napisala...da ko je vroč da itak ne pride blizu...ker ta vročina kr orng seva..če pa to ne bo držalo..pa gotovo kakšno ograjco za ta čas...
Kakšno pa še ne vem...bomo najprej vidl kako se bo obneslo...

Pa srečno...Pa povej, ko boste zakuril, a je kriza??? hvala 

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ina83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste, ki imate kamin
16.9.2008 17:58:37   
Anonimen
Mi imamo trajnožarečo peč s kaminskim oknom, pa smo naši punčki kar nekako dopovedali, da je tam ajs. Samo je glede teh bolj varnostnih zadev zelo dojemljiva. Sicer pa bi postavila eno premično ograjo, ki bi se jo lahko fiksiralo v zid ali kaj podobnega.

Če imate kamin v isti sobi kot kuhinjsko napo, pazite, da ne bosta delovala istočasno oz. poskrbite za izdaten dotok svežega zraka, ker močne nape lahko povzročijo, da se v dimniku naredi podpritisk in začne dim uhajati v prostor ali kar je še nevarnejše, v prostoru se izdatno porablja kisik (za kamin in odvajanje skozi napo), kopiči pa se CO2, kar je lahko smrtno nevarno.

(odgovor članu ina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tiste, ki imate kamin
16.9.2008 19:53:28   
janja 27
mi imamo tud kamin v dnevni sobi in naša je bla tud v fazi prijemanja stvari pa je moj naredil leseno ograjco...je pa res da ni šla nikoli blizu ker itak je bilo prevroče ampak sva za preventivo dala ograjco....mogoče najdeš kako na internetuuser posted image jaz sem jo iskala takrat pa nisem nič najdla tiste kratke ne pridejo v poštev no odvisno kako maš kamin postavljen midva imava v kotu...mogoče najdeš kakega majstra da ti naredi če nimaš druge možnosti


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tiste, ki imate kamin
16.9.2008 21:21:43   
anita4
joj, samo ne kakšnih ograjic nabavljat , še posebej ne kovinskih , k te se ful segrejejo.
Če že potem raje kakšno leseno, itak pa k je vroče otroc ne grejo blizu, pa vseeno veliko pažnje pri tem. nikoli  vsaj od začetka jih ne puščat same da hodijo okrog kamina.


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




novorojenček
Lelly28 RR

S katero velikostjo bodijev / pajackov ste začeli, ko so se rodili vaši otroci?

44 ali 50 (40%)

56 (48%)

62 (12%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!