|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:17:09   
Naja31
Saj ne vem če je sploh prav, da o tem pišem,samo se mi resnično ne zdi fer, da moram še vas vprašati za mnenja.

Moja prijateljica, res dobra prijateljica, izkorišča vse privilegije lažnega samohranilstva in vsega možnega.

S partnerjem imata dva otroka, ona in partner sta prijavljena na ločenih naslovih, stanovanje v katerem živita, je pisano na sorodnika. To stanovanje sta nekaj časa nazaj obnovila do temeljev, z najdražjimi možnimi materiali in opremo.
Ona ne dela nič, oba otroka v vrtcu, za katerega plačuje minimalno, uradno nima nobenih prihodkov, on je uradno zaposlen pri lastnem fotru,obrtniku, na minimalcu. Denarja imata preveč. Oba sta mahnjena na firme, onadva in  otroka hodita v armaniju, diorju, in podobnih firmah.

On vsake nekaj mesecev zamenja avto, naprej je bil to Porsche Cayenne, potem je bil BMW X5, zdaj je spet neko tako čudo. Avto je vedno  pisan na njegovo mamo.

In nekaj časa je bila nazaj na CSD, pa ji je gospa tam predlagala, da glede na njeno uradno finančno stanje, zaprosi za neko pomoč in bo zdaj kar tako dobila 500 eurov. Ki jih je btw danes že zapravila ker je kupila zase dvoje uggic in še vsakemu otroku po ene.

Ne moti me, da imajo velik denarja, ampak moti me pa da ima obraz, da potem še od države fehta.
Pa če bo kdo rekel da sem fouš: ja, v bistvu sem, ker jaz za mojo nizko plačo z najvišjo možno izobrazbo trdno delam, ona pa tako državo okrog prinaša. Medtem ko nekdo denar res potrebuje, pa ne more dobiti nič od države.


Prav prizadelo me je. Samo kaj naj? Če ji kaj rečem, pa pravi, da ona nima nič denarja, vse ima njen partner. 

Hvala za vaša mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:21:08   
zmajaz
Kaj naj rečem - ob takih ljudeh se mi obrča želodec. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:25:01   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Kaj naj rečem - ob takih ljudeh se mi obrča želodec. user posted image


Meni tudi, na žalost.

Pa drugač je ok punca, samo tako mahnjena na denar, da je joj.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:25:57   
naja17
Zastopim te, valda je trapasto, ampak vedni, da se vedno kolo sreče okreče in bolje je živeti pošteno, kot na tak način... Takih je še ulala.... Dej pusti, kupi si ponaredek uggic kot jaz za 15 ojrov, isto so tople veš....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:30:03   
Oceania
Hm, mene pa zanima, če ta prijateljica tudi na CSD prikoraka v uggicah in armaniju? A so tam slepi?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:30:52   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Prav prizadelo me je. Samo kaj naj? Če ji kaj rečem, pa pravi, da ona nima nič denarja, vse ima njen partner. 

Hvala za vaša mnenja.



Jazs e s tako pokvarjenimi, sprijenimi ljudmi brez morale in kančka sočutja za soljudi ne bi hotela več družit. Res sta za bruhat user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:31:23   
ledenaa
če si fouš in te moti ker ti delaš za minimalno plačo ti svetujem da potem naredi tako kot ona. Pa ji ne boš niič  fouš

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:39:04   
Naja31
Jaz ne delam za minimalno plačo, to si narobe razumela.
Ampak za to plačo ki jo dobivam hodim v službo in delam.

Nikoli pa ne bi delala tako kot onadva,ker sem pošten človek. Tudi na lastno škodo.  

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 21.10.2010 10:40:46 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:39:55   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Hm, mene pa zanima, če ta prijateljica tudi na CSD prikoraka v uggicah in armaniju? A so tam slepi?



Ja, saj to sem jo vprašala kako delavka na CSD ni opazila vseh firm. Pa je rekla, da so se takrat bolj klošarsko napravili.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:44:19   
majčica1508
Ob takih ljudeh se mi obrača želodec...............
A ni tako,če želiš izredno pomoč,da moraš prinesti položnice al kako....tak dela moja kolegica,ki je res v totalni krizi,mam pa še eno,ki je pa podobna tej..............
vse se vrača,vse se plača

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:46:12   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Saj ne vem če je sploh prav, da o tem pišem,samo se mi resnično ne zdi fer, da moram še vas vprašati za mnenja.

Moja prijateljica, res dobra prijateljica, izkorišča vse privilegije lažnega samohranilstva in vsega možnega.

S partnerjem imata dva otroka, ona in partner sta prijavljena na ločenih naslovih, stanovanje v katerem živita, je pisano na sorodnika. To stanovanje sta nekaj časa nazaj obnovila do temeljev, z najdražjimi možnimi materiali in opremo.
Ona ne dela nič, oba otroka v vrtcu, za katerega plačuje minimalno, uradno nima nobenih prihodkov, on je uradno zaposlen pri lastnem fotru,obrtniku, na minimalcu. Denarja imata preveč. Oba sta mahnjena na firme, onadva in  otroka hodita v armaniju, diorju, in podobnih firmah.

On vsake nekaj mesecev zamenja avto, naprej je bil to Porsche Cayenne, potem je bil BMW X5, zdaj je spet neko tako čudo. Avto je vedno  pisan na njegovo mamo.

In nekaj časa je bila nazaj na CSD, pa ji je gospa tam predlagala, da glede na njeno uradno finančno stanje, zaprosi za neko pomoč in bo zdaj kar tako dobila 500 eurov. Ki jih je btw danes že zapravila ker je kupila zase dvoje uggic in še vsakemu otroku po ene.

Ne moti me, da imajo velik denarja, ampak moti me pa da ima obraz, da potem še od države fehta.
Pa če bo kdo rekel da sem fouš: ja, v bistvu sem, ker jaz za mojo nizko plačo z najvišjo možno izobrazbo trdno delam, ona pa tako državo okrog prinaša. Medtem ko nekdo denar res potrebuje, pa ne more dobiti nič od države.


Prav prizadelo me je. Samo kaj naj? Če ji kaj rečem, pa pravi, da ona nima nič denarja, vse ima njen partner. 

Hvala za vaša mnenja.



Evo, jaz sem tudi tam. Do najvišje izobrazbe mi sicer manjka še par mesecev, hkrati pa bom ob plačo... Meni se tudi bruha ob takih. Ampak jaz ne znam, ne morem, nisem sposobna hvatat krivin. Noro je kako se eni znajdejo. Moja znanka ne dela nič, prijavljena na zavodu kot samohranilka, živi s partnerjem in otrokoma v bajti, vrtec zastonj, vsi možni in nemožni dodatki, ima hobi 5x na teden, za kar dobi keš na roke in toi skoraj mojo plačo...Sej priznam, lahko bi mi bilo še slabše, ampak včasih so nas učili, da je treba biti pošten in delaven. Samo niso nam povedali, da tako ne prideš nikamor ali pa životariš...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:49:01   
špelin@
Naja31, razmišljam enako kot ti. In takšna oseba zagotovo (več) ne bi bila moja prijateljica, ker bi ji že zdavnaj povedala v faco, kar ji gre.


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 10:59:14   
ronja
Samo kaj naj? Če ji kaj rečem, pa pravi, da ona nima nič denarja, vse ima njen partner.

Vprašaj jo, če ima ona partnerja. Če bo rekla ja, potem je njegovo tudi njeno, če bo rekla ne, potem pa bog ji pomagajuser posted image .

Če te to žre, jo lahko tudi prijaviš na CSD (ne vem, če se da anonimno) - saj tam ne morejo vedet, kako ona živi in verjetno tja ne pride v Diorju (ali pa - saj tudi jaz ne bi vedela, če je nekdo oblečen v znamko ali ne) in so hoteli pomagat bogi samohranilki z 2 otrokoma in brez prihodkov...

Če je ne moreš prijavit, pa si reči, da če se komu od njiju kaj zgodi, nimata enakega zavarovanja kot ti (vsaj za invalidsko vem, da je to) in pa da njuni otroci ne bojo vedeli, kaj je res pomembno, če jima dajeta tak zgled... Pa da jima očitno nečesa zelo manjka, da se morata non stop dokazovat z denarjem. Mogoče ti bo to kaj pomagalo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:00:12   
Naja31
Ja, no, saj razmišljam zakaj me je to tok prizadelo, ker se ponavadi ne vtikam v druge, pač naj vsaj počne po svoje. In če ona goljufa državo,  nisem jaz nič na slabšem ali boljšem, ampak se mi zdi pa totalno nefer do ljudi, ki resnično potrebujejo neko obliko pomoči.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:03:00   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Samo kaj naj? Če ji kaj rečem, pa pravi, da ona nima nič denarja, vse ima njen partner.

Vprašaj jo, če ima ona partnerja. Če bo rekla ja, potem je njegovo tudi njeno, če bo rekla ne, potem pa bog ji pomagajuser posted image .

Če te to žre, jo lahko tudi prijaviš na CSD (ne vem, če se da anonimno) - saj tam ne morejo vedet, kako ona živi in verjetno tja ne pride v Diorju (ali pa - saj tudi jaz ne bi vedela, če je nekdo oblečen v znamko ali ne) in so hoteli pomagat bogi samohranilki z 2 otrokoma in brez prihodkov...

Če je ne moreš prijavit, pa si reči, da če se komu od njiju kaj zgodi, nimata enakega zavarovanja kot ti (vsaj za invalidsko vem, da je to) in pa da njuni otroci ne bojo vedeli, kaj je res pomembno, če jima dajeta tak zgled... Pa da jima očitno nečesa zelo manjka, da se morata non stop dokazovat z denarjem. Mogoče ti bo to kaj pomagalo.



Ja, saj razmere pri njima so veliko bolj komplicirane kot samo to, da okrog prinaša državo. In vem, da imata finančne zadeve strogo ločeno. In največ se kregata ravno okrog denarja, kdo je koliko prispeval.user posted image

Prijavila pa ne bi. Res ne. Pa ne zato ker je prijateljica, tega tudi sovražniku ne bi naredila. Ker nisem človek, da bi nekomu želela slabo.

Saj se tolažim, da je moja vest čista, ampak teh 500 eurov ki je kar padlo z neba, me je pa res podkurilo.

Se po popolnoma strinjam s tvojim predzadnjim stavkom.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:05:09   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Ampak za to plačo ki jo dobivam hodim v službo in delam.
Nikoli pa ne bi delala tako kot onadva, ker sem pošten človek. Tudi na lastno škodo.  


Hvala enako, meni gredo tudi take stvari na organe, da ne rečem, da obenem še poslušam umotvore raznih "samohranilk", kakšna neumna budala sem, ker ne izkoristim države. Ugotovila sem, da se poštenost danes enači z neumnostjo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:06:22   
skuštrana
Naja31, praviš da je stanovanje pisano na sorodnika, pa avto na mamo, itd..Hm, kaj pa če se tem ljudem na katere je vse to pisano kaj naredi, slučajno umrejo kaj pa potem?? To se vedno sprašujem ko berem takšne zgodbe. Ker se lahko od povsod pojavijo kakšni dediči, pa terjajo to pa ono in na koncu se lahko pod nosom obrišeš za vse.

Ma, ne vem, no, jaz se takšne igre ne bi šla.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:09:47   
tintin
tudi meni gredo takšni ljudje na bruhanje. Pa kakšni so to ljudje? Medtem ko si nekdo, ki res nima niti ne bo upal čez prag csd-ja stopit, ker ve da ne bo nič dobil...žalostno.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:16:16   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Naja31, praviš da je stanovanje pisano na sorodnika, pa avto na mamo, itd..Hm, kaj pa če se tem ljudem na katere je vse to pisano kaj naredi, slučajno umrejo kaj pa potem?? To se vedno sprašujem ko berem takšne zgodbe. Ker se lahko od povsod pojavijo kakšni dediči, pa terjajo to pa ono in na koncu se lahko pod nosom obrišeš za vse.

Ma, ne vem, no, jaz se takšne igre ne bi šla.



O tem sploh ne razmišljajo. Saj po moje takšno početje dolgoročno ne zdrži.
Jaz se tudi takih igric ne bi šla.

Sem pa ravno včeraj brala podobno zgodbo, da je eden od Vegradovih menadžerjev vso premoženje (10 stanovanj) prepisal na mamo, ki je nepričakovano umrla in so do teh stanovanj zdaj upravičeni vsi sorodniki. Čist prav mu je.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:25:22   
3jeMi
dej, a se hecaš... tolk sta mahnena na denar, da se še med sabo kregata zaradi njega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... zagotovo sta srečen, vedno fensi šmensi oblečen par user posted image

pusti, vem, da te žre, tudi meni niso take stvari všeč... samo raje grem in bom šla zvečer mirno, s čisto vestjo spat... ti ljudje pa zdele mogoče še ja, ampak bo prišel čas, ko pa več ne... vse se vrača, vse se plača...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:25:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Ampak za to plačo ki jo dobivam hodim v službo in delam.
Nikoli pa ne bi delala tako kot onadva, ker sem pošten človek. Tudi na lastno škodo.  


Hvala enako, meni gredo tudi take stvari na organe, da ne rečem, da obenem še poslušam umotvore raznih "samohranilk", kakšna neumna budala sem, ker ne izkoristim države. Ugotovila sem, da se poštenost danes enači z neumnostjo.

Jp user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:27:34   
špelin@
Naja31, tole povej tej svoji prijateljici:
http://www.ringaraja.net/forum/Vra%C4%8Danje_DSP_-_se_je_%C5%BEe_za%C4%8Delo!/m_5408482/tm.htm


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:33:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ne moti me, da imajo velik denarja, ampak moti me pa da ima obraz, da potem še od države fehta.
Pa če bo kdo rekel da sem fouš: ja, v bistvu sem, ker jaz za mojo nizko plačo z najvišjo možno izobrazbo trdno delam, ona pa tako državo okrog prinaša. Medtem ko nekdo denar res potrebuje, pa ne more dobiti nič od države.

Prav prizadelo me je. Samo kaj naj? Če ji kaj rečem, pa pravi, da ona nima nič denarja, vse ima njen partner. 

Hvala za vaša mnenja.


najprej pravis da te ne moti ker ma velik denarja.. potem te moti da ima obraz fehtat od drzave.. potem pravis da si fous in da ji zavidas, ker mas ti tok nizko placo in trdo delas, medtem ko njej pac ni potrebno in te to prizadane..

ampak to nekak ne gre ravno skupi pomoje! ce ji zavidas (si ji fous) bi najrajsi to pocela tud sama ane?? ni tako??? torej kaj potem - bi bla razocarana sam nad sabo, ce bi bla na njenem mestu? nebi rekla.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:34:18   
baguSka
"to se mi pa res ne zdi fer!!!"
 
pa se to: kaj se ti v resnici ne zdi fer? to da nisi na njenem mestu?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 11:35:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz ne delam za minimalno plačo, to si narobe razumela.
Ampak za to plačo ki jo dobivam hodim v službo in delam.

Nikoli pa ne bi delala tako kot onadva,ker sem pošten človek. Tudi na lastno škodo.  


a res? zakaj si ji pa potem fous?user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?