|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trojni pograd
4.11.2007 10:23:35   
san
sicer sem pred časom spraševala že na drugem forumu, pa sem zgleda zgrešila, tako da se opravičujem ker ponavljam vprašanje.

pričakujemo namreč tretjega otočka, ki si bo sobico delil z bratcem in sestrico. ker v sobici ne bi bilo dovolj prostra za igro in ker še ena posteljica tudi nikamor ne bi šla, bi bilo najboljše dati v sobo pograd s tremi ležišči. pri nas tega še nikjer nisem videla, zato me zanima če morda kdo od vas ve kje v slo bi to lahko kupila, ali pa mi lahko svetujete kakšnega ugodnega mojstra, ki bi mi to naredil. v kolikor bi dala takšen pograd delat, bi potem želela, da ima ob strani poleg še omaro - ala satovje iz ikee (sem že sama nekaj risala kako bi to zgledalo). morda kdo ve kolikšne so cene za kaj takega?

upam ,da nisem preveč zakomplicirala in hvala za pomoč.

p.s.: aja, imamo pa visoke stropove 3,20 m, tako da milim, a ne bi bilo težav, da pograd ne bi šel v sobo (na netu sem videla da merijo v višino približno 2,2 m).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trojni pograd
4.11.2007 10:44:38   
nejcko
Za trojni pograd še nisem slišala oz. ga nisem še nikoli videla. Drugače pa mi ravno ta teden dobimo novo otroško sobo, ki bo sicer samo z dvema ležiščema, lahko pa bi bila s tremi. Gre v bistvu za sestav, ena postelja je zgoraj, druga ne čisto pod njo, tretja pa se lahko izvleče iz spodnje. Tako imaš zasedeno le eno steno.

Tipe sob si lahko ogledaš tukaj, cene so pa precej zasoljene:

http://www.izi-mobili.si/prva.html 

Podoben tip sobe delajo tudi pri Mizarstvu Grosuplje.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trojni pograd
4.11.2007 10:51:23   
san
slikca enega trojnega pograda

http://www.igotkidsfurniture.com/store/images/FLXBARNY81_LG.jpg

in hvala za info
lp, s

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trojni pograd
4.11.2007 10:53:01   
Lunca1
Se strinjam z nejcko oz. sem ti hotela isto predlagat. druga možnost pa bi bila da imaš spodaj ali zgoraj. če je problem v prostoru na tleh, ležišče 140 x 200. Koliko pa so stari otroci?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trojni pograd
4.11.2007 10:56:02   
Lunca1
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10019952 kaj takega, spodaj pa navadno posteljo

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trojni pograd
4.11.2007 11:42:30   
babylove
user posted image

user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trojni pograd
4.11.2007 11:48:05   
Annny
Všeč mi je tole, kar je pripela babylove. Trojni pograd se mi zdi previsok in nevarenuser posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trojni pograd
4.11.2007 12:19:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Všeč mi je tole, kar je pripela babylove. Trojni pograd se mi zdi previsok in nevarenuser posted image


Enako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trojni pograd
4.11.2007 12:42:22   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Všeč mi je tole, kar je pripela babylove. Trojni pograd se mi zdi previsok in nevarenuser posted image


Se strinjam.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trojni pograd
4.11.2007 13:33:07   
ajna12
Meni so nasploh vsi pogradi prenevarni in jih za svoje otroke nisem in tudi ne bom kupila. Kaj veš, kaj vse otroku pade na pamet.
Trojni je pa sploh previsok.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trojni pograd
4.11.2007 14:36:05   
san
ja hvala za linke.

otroci so stari - hči bo februarja 9 let, sin pa januarja 4 leta. hči ima že od 2 leta in pol pograd in je bilo na začetku mene tudi strah, ampak se ne vrti po postelji in je imela 70 cm ograjo. spodaj pa je imala svoj kotiček. ko se je pri njenih 5 letih rodil sin, pa smo za spodaj kupili posteljo zanj - tisto od ikee, ki raste z otrokom (v 3 dimenzijah). višina pograda je že sedaj 2,1 m, tako da bi bila razlika v višini samo 10 cm, kar se mi ne zdi veliko. bi pa morala biti ograjica tudi na srednjem pogradu višja (ta bi bil na višini prib. 105 - 130 cm), v kolikor bi tam spal sin, ker je bolj furjast. čeprav sem mislila, da bi na začetku on spal na spodnji, srednjo posteljo pa bi preuredili in pregradili z ograjicami in zmanjšali prostor na pol za dojenčka.

no, čeprav teli linki so mi všeč, moram mal preštudirat. edino ne bi rada, da bi dva spala skupaj.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trojni pograd
4.11.2007 14:42:08   
san
babylove, a tale quelle katalog je tudi v angleščini, ker francosko slabo razumem, skoraj nič. pa, če naročim iz slo kaj - verjetno se da, koliko je poštnina.

hvala

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trojni pograd
4.11.2007 17:37:21   
Gina
Jaz pa ne bi imela trojnega pograda, zato ker se mi zdi, da je tako malo prostora vmes med "nadstropji", da je otrok utesnjen tam. Kako bo srednjemu otroku, ali spodnjemu? Zgornji bo pa previsoko, ma kaj pa vem. Že pri normalnem pogradu je ravno to malo zoprno, vsaj meni. Mi smo problem rešili tako, da sta imela dva otroka malo zamaknjen pograd, tretji otrok pa je imel samostojno enoto in sicer višina postelje kot srednja višina pograda, se pravi zihr en meter, spodaj pa predalniki. Tako je bil rešen tudi problem omare, ki je ni bilo treba poleg postaviti.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trojni pograd
4.11.2007 18:01:29   
Anonimen
Evo,nekaj primerov:
 
user posted image
 
user posted image
 
 
 
 
 
Kaj pa varianta normalnega kinderpeta za user posted image ,ki potrebuje veliko spanja,in dveh stenskih postelj,ne pride v poštev?
 
Potem bi imeli vsi zares veliko prostora!
 
user posted image
 
Pa še postljica za user posted image  bi lahk bla na kolicah,za lažje premikanje,in tud kak kavč bi bil dobrodošel.
 

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trojni pograd
4.11.2007 18:27:42   
Anonimen
Kak pa naj zdaj to popravim? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trojni pograd
4.11.2007 23:02:08   
babylove
babylove, a tale quelle katalog je tudi v angleščini,


Verjetno že, kolikor vem, je tudi v Sloveniji, ali ne? Če nimajo enakih izdelkov, pa poskusi pri avstrijskem Quelle najti.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trojni pograd
8.11.2007 15:19:23   
žanek
V Bio domu v Celju imajo trojne pograde (sem jih že videla), ker je po naročilu lahko izbiraš smer postelj, je pa malo višji cenovni razred, ker je iz smerekovega lesa (tudi cene so na njihovi strani): http://www.biodom.si/?p=fg&action=show2&id=4

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trojni pograd
8.11.2007 17:52:05   
san
super, hvalauser posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trojni pograd
10.11.2007 16:11:49   
mala zirafa
Poglek link camerette.net

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?