|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:30:38   
Anonimen
Z mojim sva šla v trgovino ( Nev Jorker v MB ), da si kupim neke hlače, on pa srajco!

Nato sem zagledala spodnje perilo in se mi je ful dopala ona spalna srajca ( kaj je modrc in je taka prozorna malo čez zadnjico, naprej se pa zveže - upam da veste kaj mislim ), pa jas tisto gledam ( okrok mene še polno ljudi ) nakar do mene stopi partner in reče: " ma kaj za vraga to gledaš, saj to je za seksi ženske, ti si pa raje kupi kremo za strije in mantl da se bo čim manj te ven videlo "!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsi so pogledali jas pa kar v jokuser posted image ! Nisem mogla skrit kako sem žalostna užaljena, prizadeta in kako me je sram!

Jas trapa sem pa hotela da bi bila privlačna zvečer, da nebom vedno v oni frutir pižami, da malo očaram svojega partnerja! No pa sem dobila kar sem si iskala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:32:29   
Anonimen
Saj bodo druge moralizirale, jaz povem samo to, da mi je, oprosti, vse skupaj zelo hecno in se komaj zadržujem. Oprosti, še enkrat ali pa tudi ne, če nočeš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:33:18   
Anonimen
ma ga pustim tm sred štacune za vedno pa nej si kr kako manekenko najde če je on tko popoln! prasec!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:33:24   
mojca*
joj, kdaj je bilo to, da me ni bilo tam.....
ma hecam se, če bi jaz to slišala, bi mu ziher kaj zabrusla.....res! a mu ni noben drug nič rekel?
grd je bil, upam da ni redno tak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:35:57   
Anonimen
Meni pa tole bolj sliči na nekaj, kar bi jaz sama sebi rekla ob taki kombineži, pa bi se oba prav izdatno zabavala ob tem. Marija sveta, kako ste zamerljive!!

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:36:55   
Anonimen
Meni bi to partner rekel samo enkrat in nikoli več ,ker več ne bi bil del mojega življenje.
Očitno te ne spoštuje in osebi,ki jo ljubiš ne govoriš takšne stvari

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:37:36   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Z mojim sva šla v trgovino ( Nev Jorker v MB ), da si kupim neke hlače, on pa srajco!

Nato sem zagledala spodnje perilo in se mi je ful dopala ona spalna srajca ( kaj je modrc in je taka prozorna malo čez zadnjico, naprej se pa zveže - upam da veste kaj mislim ), pa jas tisto gledam ( okrok mene še polno ljudi ) nakar do mene stopi partner in reče: " ma kaj za vraga to gledaš, saj to je za seksi ženske, ti si pa raje kupi kremo za strije in mantl da se bo čim manj te ven videlo "!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsi so pogledali jas pa kar v jokuser posted image ! Nisem mogla skrit kako sem žalostna užaljena, prizadeta in kako me je sram!

Jas trapa sem pa hotela da bi bila privlačna zvečer, da nebom vedno v oni frutir pižami, da malo očaram svojega partnerja! No pa sem dobila kar sem si iskala!
Oprosti, če se ti bo moja izjava nesramna zdela ampak bom odkrito samo en stavek povedala, pa verjemi nič slabega nisem hotela.

Tvoj partner je en navaden kreten, da si je upal reči kaj takega, ko so bili prisotni še drugi ljudje. Če ima mnenje kakršno je pač imel, bi vsaj lahko izbiral besede, če je že moral kaj reči in ti to povedati kje na samem, ne pa v trgovini. Vse se da povedati tudi drugače.

No pa je bil kak stavek več. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:38:49   
viv_
Jaz bi mu rekla:

Ja sej, gliha ukup štriha user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:39:23   
mojamura
jao jao.....to je pa blo izpod pasa...veš dedci funkcionirajo tako: najprej vklopijo jezik, šele nato pamet (vsaj velika večina)....tako da....

aja....zabrusi mu enkrat kaj na račun njegove moškosti....

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:39:37   
Anonimen
No, jaz bi mu definitivno nekaj nazaj zabrusila. Sam ni mi pa jasno, kako lahko to komentira sredi trgovine user posted image . Meni moj še zdaj, ko imam viška kil tako,da glava boli, joške do popka in strije po celem trbuhu reče, da sem seksi. Sicer pa je on tudi imel pred 10 leti dooooooosti več las na glavi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:40:16   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Meni pa tole bolj sliči na nekaj, kar bi jaz sama sebi rekla ob taki kombineži, pa bi se oba prav izdatno zabavala ob tem. Marija sveta, kako ste zamerljive!!


Meta to je drugo, kar si me same o sebi mislimo in verjetno vsaka zase ve(no so tud take k ne vedo) kaj je za njih najbolj primerno obleči, pa četudi za v posteljo, drugače pa je ko take besede slišiš od ljubljene osebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:41:30   
*alja*
Jas bi ka kar brcnila ven iz trgovine in si kupila dve tisti stvari kaj si si mislila in ju nosla podnevi in ponoči!user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:44:37   
Anonimen
Jas nimam dost preveč kil, nimam celulita, res pa imam strije in sem se z tem sprijaznila on pa ne in se očitno nikoli ne bo!


Ena gospa mu je rekla " če si mora ona kupit mantl, si ti kupi nagobčnik ker se ne veš vesti med ljudmi "

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:46:23   
darjatimci
Prašič nemarni! Mislim,da ti kaj takega komentira v pričo neznanih ljudi.Veš kaj ti kar milo za žajfo.Nabavi si kako revijo s postavnimi dedci in jo ogleduj,me zanima reackija.Če pa jo ne bo pa še tolko huje.Prašič,prašič,prašič!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:46:26   
mojca*
bravo tista gospa!!!!moja somišljenica....!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:48:19   
*tasika*
Meni bi moj to samo enkrat rekel pred drugimi ljudmi,.... in nikoli več. Neko spoštovanje pa ja mora bit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:49:38   
BLAŽIKA
Ena gospa mu je rekla " če si mora ona kupit mantl, si ti kupi nagobčnik ker se ne veš vesti med ljudmi "

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za to gospo, mu je vsaj zaprla gobec?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:51:45   
firasto
Ta izjava mu ob smrtni uri pri svetem Petru ne bo ravno olajševalna okoliščina. Nagajivost je v odnosu nujna, tudi na račun telesnega izgleda, vendar mora biti izvedena tako, da sogovornika ne užališ, ampak se potem oba smejeta. Dej, za rojstni dan mu kupi knjigo o bontonu, morda se bo kaj nauču.

P.S.
 Sicer pa ne rabiš tiste spalne srajce. Če želiš biti sexi, bodi v postelji gola. In ko gresta spat, se privij k njemu, da bo čutil na svojem telesu tvojo nežno kožo. Ga bo to bolj pogrelo, kot pa kakršnakoli spalna srajca.  

_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:53:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

In ko gresta spat, se privij k njemu, da bo čutil na svojem telesu tvojo nežno kožo. Ga bo to bolj pogrelo, kot pa kakršnakoli spalna srajca.  


Ja, ampak šele čez kake tri mesece! user posted image

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:56:32   
facka
Meta, ni tle glih užaljena ali ne užaljena, samo, če ima človek (Anonimna) že bolj slabo samopodobo, kaj misliš, da je dec s to izjavo naredil? Zbije ti še tisto dobro, kaj misliš o sebi nekam. To je men isto, kot da bi mu ona oporekala recimo dolžino njegova korenjaka.

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 13:59:43   
vucko
čist preprosto: bedno. user posted image

sredi trgovine pred tujimi ljudmi nekoga tako užalit in ponižat. dej mu milo za žajfo, pa mu pred njegovimi prijatli reč, da je v postli itak nula. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:01:31   
facka
Saj po eni strani se je škoda spustit tako na nizek nivo, samo mogoče imaš trenutno malo zadoščenja.


_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu vucko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:07:57   
puncica
TUd če bi men kaj takega rekel, boh nedi, bi mu to metala še kak let naprej, da je on kao najbolj popoln jst pa mam strije pa ne vem kaj še vse, mah tud jaz bi bila fuuuuuul užaljena, že itak si nisem všeč, pol pa še taka izjava pa saj me pokoplje. Še ko mi reče ma si sexi in fuuuul si lepa, mu rečem, dej ne nakladajuser posted image . Jah mam pač samozavest na nuli user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu vucko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:30:56   
sabina
Žalostno, ampak šele, ko preberem takšne in podobne poste se spomnim kako zlat je moj mož. Že skoraj 18 let! Pa mi kg varirajo tudi do 20 kg, da ne govorimo o strijah in preveliki koži. Pa mi še vedno, da občutek, da sem zanj najlepša in najboljša.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: užaljena sred trgovine
27.9.2006 14:31:22   
Anonimen
Uuuuu, jst bi bla tud užaljena in prizadeta.

Bi mu pa zihr rekla kaj v stilu...."saj se ne bom oblekla zate" user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?