|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varanje
28.6.2010 14:21:21   
xj1111
Pozdravljeni,

enostavno ne vem kako vam naj nazorno opišem kaj se dogaja z mano. Kot bi alkoholik rekel: sem Miha in sem alkoholik, bi lahko se jaz predstavila sem ****1111 in sem ljubosumna.

Vendar vseeno mislim, da to ni samo moja bolezen, ampak da imam konkretne razloge. Pa da ne ovinkarim. S partnerjem sva skupaj 15 let, imava 2 otroka, poročena. Najin odnos je poln padcev in vzponov, ne bi mogla opisat kot idelane zakon. Vendar preden sem prvič opazila da se nekaj dogaja, sem si rekla: saj sva tako kot vsi : prepiri, pobotanje, ljubezen in spet od začetka.

Skratka pred 6 leti sem prvic opazila, da mi partner visi na raznih straneh za spoznavanje, zasledila sem tudi razna dopisovanja z znanimi oz. naključnimi znankami, verbalno provociranje,kot mi je moz zagotovljal in da nikoli ne prestopi meje. Do mene zmerno pozoren, vcasih manj vcasih bolj, naceloma nič nenevadnega, če ne bi bila jaz ljubosumna in dejansko skoz na prezi. Vcasih se celo sprasujem, če sama ne povzročam vsega tega.

No do zadnjič pred približno enim letom, ko pa sem prepričana, da me je prevaral. Nekak sem zvedela da je v navezi spet z eno punco, kako jo je spoznal mi je natvezil, da jo pozna ze vrsto let in da jo je ponovno srecal in da ji nekaj pomaga , in bla bla....Prihajali so sms z njene strani, zame nič nevarni, vsaj tako je zgledalo do takrat ko sem prebrala mail, kjer mu je ocirtala, da ce se gre samo sex z njo, da si ga lahko najde tudi drugje. To mi je dalo vedet, da je moj moz prekoracil mejo. Seveda sva imela pogovor, kjer je delno priznal dobivanje z njo, seveda po njegovih besedah zelo malo, da ji je samo nekaj pomagal, da nikakor pa ni seksal z njo ali kaj podobnega. Vendar meni nič ne pomaga, jaz enostavno s tem ne morem zivet. Mene razjeda, še po enem letu, sploh pa ker vem, da je se poiskal stik z njo, sicer spet navidezno kot da gre za neko uslugo, venar jaz mu po tem nič ne verjamem. pOSKUŠALA sem se še večkrat z njim pogovorit o tem, vendar me vedno odpravi, da sva se o tem pogovorila in kar je bilo je bilo in da je to preteklost. Danes pa me je spet zvilo, ker je bil kao 200 m stran od njene sluzbe. In jaz tega enostavno ne verjamem, razbijam si z glavo, on govori, da sem bolana. Kako naj se resim tega? Do mene pa je taksen kot zmeraj, prijazen, sex doma laufa, ko se skregava je tisina in spet od zacetka. JAZ PA NE MOREM PREBOLET!!! Razmisljam o teh njenih besedah znova in znova, razmisljam kje se giblje in ali isce kontakt z njo!
KAJ MI SVETUJETE?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varanje
28.6.2010 14:28:36   
luan
Sama najbolje veš kako boš živela s tem.Nasvet: sprejmi ali zapusti.

_____________________________

Temni šolni mraka odstopicajo v gosjem redu slabih šal, da luč razuma odvesla v morje modrih ogledal.

(odgovor članu xj1111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varanje
28.6.2010 15:00:56   
coris
user posted image vem da je najlažje bit pameten ko sam nisi v dani situaciji, pa vendar ti podam samo moje razmišljanje in kako bi jaz reagirala.user posted image

obstajajo ljudje ki jim partner ni dovolj. ni jim dovolj stabilnost, rutina,... in če se boš še tako trudila in ti skrbela za iskrice in ljubezen v zvezi se moraš zavedati da on potrebuje še več. on potrebuje vznemirjenje, on potrebuje nekaj novega, nekaj neznanega in zato ne verjamem da bo kdaj nehal s svojim početjem. lahko da se bo umiril za nekaj časa, vendar ko bo mir pri bajti in ko ne boš več sumničava bo sigurno nadaljeval svoje početje. že to da se je nekoč z njo dopisoval, dobival,... in da je zopet poskusil (pred enim letom) najti stik z njo user posted image  beži kokr hitro moreš...stran od njega....še bolje pa je če njega vn vržeš. če lahko tak način življenja sprejmeš in se pomiriš lahko živiš tudi tako kot je zdaj samo ker tebe že sedaj in že toliko časa to razjeda ne verjamem da boš to kdaj prebolela. če tudi je prekinil stike z njo, kdo pa pravi da si ne bo našel katere druge....jaz bi ga nagnala da bi se za njem kadilo. ne zavidam ti in vem da si v zelooooo težki situaciji. če ti rata dobiti dokaz ga z njim sooči in ga nateraj...sama pa dokaza nebi potrebovala, če mi najin način komuniciranja (prikrivanje resnice) nebi ustrezal bi se ga v vsakem primeru znebila. jaz sem zelo strogo proti varanju in ljudje ki varajo so nezadovoljni sami s seboj, zato potrebujejo vznemirjenje in potrditev še v kaki drugi postelji....fuj in fej


(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varanje
29.6.2010 8:42:15   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Sama najbolje veš kako boš živela s tem.Nasvet: sprejmi ali zapusti.


bojlše ne bi mogla napisatuser posted image

enostavno ali mu zaupaš ali pa ne...ker če ne te bo do konca razjedalo venomer.Vem,da je težko,vendar nekako probajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varanje
29.6.2010 8:43:23   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: coris

user posted image vem da je najlažje bit pameten ko sam nisi v dani situaciji, pa vendar ti podam samo moje razmišljanje in kako bi jaz reagirala.user posted image

obstajajo ljudje ki jim partner ni dovolj. ni jim dovolj stabilnost, rutina,... in če se boš še tako trudila in ti skrbela za iskrice in ljubezen v zvezi se moraš zavedati da on potrebuje še več. on potrebuje vznemirjenje, on potrebuje nekaj novega, nekaj neznanega in zato ne verjamem da bo kdaj nehal s svojim početjem. lahko da se bo umiril za nekaj časa, vendar ko bo mir pri bajti in ko ne boš več sumničava bo sigurno nadaljeval svoje početje. že to da se je nekoč z njo dopisoval, dobival,... in da je zopet poskusil (pred enim letom) najti stik z njo user posted image  beži kokr hitro moreš...stran od njega....še bolje pa je če njega vn vržeš. če lahko tak način življenja sprejmeš in se pomiriš lahko živiš tudi tako kot je zdaj samo ker tebe že sedaj in že toliko časa to razjeda ne verjamem da boš to kdaj prebolela. če tudi je prekinil stike z njo, kdo pa pravi da si ne bo našel katere druge....jaz bi ga nagnala da bi se za njem kadilo. ne zavidam ti in vem da si v zelooooo težki situaciji. če ti rata dobiti dokaz ga z njim sooči in ga nateraj...sama pa dokaza nebi potrebovala, če mi najin način komuniciranja (prikrivanje resnice) nebi ustrezal bi se ga v vsakem primeru znebila. jaz sem zelo strogo proti varanju in ljudje ki varajo so nezadovoljni sami s seboj, zato potrebujejo vznemirjenje in potrditev še v kaki drugi postelji....fuj in fej




ampak ni vedno tako...ponavadi se začne dogajat,ko v zvezi kaj zaškripauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varanje
29.6.2010 10:18:50   
muška
vzameš telefon v roke in pokličeš bejbo. Ji rečeš jaz sem ta in ta, kaj imaš z mojim možem. basta!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varanje
29.6.2010 10:22:38   
mojamura
v prvi vrsti je zanimivo to, da on išče prijateljstva preko interneta in ti govori, da ne prestopi meje. kako bi reagiral on če bi bilo obratno?user posted image

sploh pa kako bi reagiral, če bi prebral mail, ko bi ti en tip napisal, da če ga imaš samo za sex....user posted image

in po kakšni formuli mu je uspelo tebe prepričati, da je tista reč, ki jo je imel z kao 'dolgoletno znanko' zdaj stvar preteklosti in je over....če pa tebe še žere in ti ne da miru?



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu xj1111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varanje
29.6.2010 10:29:15   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: muška

vzameš telefon v roke in pokličeš bejbo. Ji rečeš jaz sem ta in ta, kaj imaš z mojim možem. basta!


a ona bo pa po pravici povedlauser posted image

ma ne...saj bejba ni kriva...kriv je moški...ker to dela,če ve da ima doma partnerko.....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varanje
29.6.2010 11:34:00   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: muška

vzameš telefon v roke in pokličeš bejbo. Ji rečeš jaz sem ta in ta, kaj imaš z mojim možem. basta!


a ona bo pa po pravici povedlauser posted image

ma ne...saj bejba ni kriva...kriv je moški...ker to dela,če ve da ima doma partnerko.....user posted image



meni se pa zdi, da sta kriva oba....ker če vsaj en ne bi bil za to, do tega ne bi prišlo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varanje
29.6.2010 12:45:50   
coris
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: coris

user posted image vem da je najlažje bit pameten ko sam nisi v dani situaciji, pa vendar ti podam samo moje razmišljanje in kako bi jaz reagirala.user posted image

obstajajo ljudje ki jim partner ni dovolj. ni jim dovolj stabilnost, rutina,... in če se boš še tako trudila in ti skrbela za iskrice in ljubezen v zvezi se moraš zavedati da on potrebuje še več. on potrebuje vznemirjenje, on potrebuje nekaj novega, nekaj neznanega in zato ne verjamem da bo kdaj nehal s svojim početjem. lahko da se bo umiril za nekaj časa, vendar ko bo mir pri bajti in ko ne boš več sumničava bo sigurno nadaljeval svoje početje. že to da se je nekoč z njo dopisoval, dobival,... in da je zopet poskusil (pred enim letom) najti stik z njo user posted image  beži kokr hitro moreš...stran od njega....še bolje pa je če njega vn vržeš. če lahko tak način življenja sprejmeš in se pomiriš lahko živiš tudi tako kot je zdaj samo ker tebe že sedaj in že toliko časa to razjeda ne verjamem da boš to kdaj prebolela. če tudi je prekinil stike z njo, kdo pa pravi da si ne bo našel katere druge....jaz bi ga nagnala da bi se za njem kadilo. ne zavidam ti in vem da si v zelooooo težki situaciji. če ti rata dobiti dokaz ga z njim sooči in ga nateraj...sama pa dokaza nebi potrebovala, če mi najin način komuniciranja (prikrivanje resnice) nebi ustrezal bi se ga v vsakem primeru znebila. jaz sem zelo strogo proti varanju in ljudje ki varajo so nezadovoljni sami s seboj, zato potrebujejo vznemirjenje in potrditev še v kaki drugi postelji....fuj in fej




ampak ni vedno tako...ponavadi se začne dogajat,ko v zvezi kaj zaškripauser posted image



se strinjam saraya....samo glede na to da pri njej ne škripa in ima pomanjkanje on sem predvidevala drugače. sicer se pa strinjam s tabo. lahko je vedno doma nekaj narobe če ne razčistiš v svoji glavi. logično je da se v nekaterih primerih po npr. 15 letih ne čuti več metuljčkov v trebuhu ob prisotnosti partnerja, potem je pa na tebi ali boš ves čas iskal tisto vznemirjenje. sama po 7 letih še vedno čutim vznemirjenje ob svojem možu in ne potrebujem potrditve drugih.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varanje
29.6.2010 12:48:08   
coris
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: muška

vzameš telefon v roke in pokličeš bejbo. Ji rečeš jaz sem ta in ta, kaj imaš z mojim možem. basta!


a ona bo pa po pravici povedlauser posted image

ma ne...saj bejba ni kriva...kriv je moški...ker to dela,če ve da ima doma partnerko.....user posted image



meni se pa zdi, da sta kriva oba....ker če vsaj en ne bi bil za to, do tega ne bi prišlo




se strinjam. v prvi vrsti je zame kriv moški ker ne glede na to ali ga ženska zapeljuje ali pa sam rine v njo je on odgovoren za odločitev za sex z njo. prav tako so krive ženske, ki vejo bda je moški oddan in so tolk brezobrazne da jih zapeljujejo. skušnjava je huda reč!!! oba sta kriva definitivno!!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: varanje
29.6.2010 12:49:42   
coris
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

v prvi vrsti je zanimivo to, da on išče prijateljstva preko interneta in ti govori, da ne prestopi meje. kako bi reagiral on če bi bilo obratno?user posted image

sploh pa kako bi reagiral, če bi prebral mail, ko bi ti en tip napisal, da če ga imaš samo za sex....user posted image

in po kakšni formuli mu je uspelo tebe prepričati, da je tista reč, ki jo je imel z kao 'dolgoletno znanko' zdaj stvar preteklosti in je over....če pa tebe še žere in ti ne da miru?






PODPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nočem biti ostra ampak zdi se kot da slepiš samo sebe in mu vedno znova daješ priložnost da ti laže!!!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: varanje
29.6.2010 14:02:03   
dory
Ne vem..že interes, da ob družini in vseh obveznostih kaže potrebo po tem, da bi spoznaval nova dekleta..mislim, meni že to dejstvo postavi veliko vprašanje...kaj doma nima,da mora izzive iskati drugje?

in potem če sem prav razumela še sporočilo, če jo ima samo za sex....


ne vem...jaz ne bi dovolila,da mi se me odrižal z argumenti kot da je stvar šla že mimo...halo...pri meni bi se zataknilo že pri njegovi želji spoznavat druge punce...najprej bi se poskušala pogovorit zakaj je temu tako in če bi se še vedno nadaljevalo...ja sori, potem pa mene ne rabiš v svojem življenju...

vsak po svoje...vem,da je malce težje,če so tukaj še otroci...ampak če on nima spoštovanja do družine, veze karkoli, potem pa tud ne vem kdo ga bo imel...

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: varanje
29.6.2010 14:35:22   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: dory

vsak po svoje...vem,da je malce težje,če so tukaj še otroci...ampak če on nima spoštovanja do družine, veze karkoli, potem pa tud ne vem kdo ga bo imel...



tako je!

xj1111 po moje je čas da razmisliš o svoji prihodnosti - definitivno je za razmisliti, ali bi jo še delila z njim ali ne

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: varanje
29.6.2010 15:09:04   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: coris



se strinjam. v prvi vrsti je zame kriv moški ker ne glede na to ali ga ženska zapeljuje ali pa sam rine v njo je on odgovoren za odločitev za sex z njo. prav tako so krive ženske, ki vejo bda je moški oddan in so tolk brezobrazne da jih zapeljujejo. skušnjava je huda reč!!! oba sta kriva definitivno!!!



se ne strinjam..user posted image

kajn priuser posted image  bo ženska tukaj kriva...pa saj ga ne sili v nek odnos...pa tud če je samska in šmira z njim,je po mojem samo moški tisti,ki reče ne...in da ima doma partnerko.In potem se ženska itak lahko pod nosom obriše.Seveda pa,če je on zato,pa je glavni krivecuser posted image ...


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: varanje
29.6.2010 18:34:01   
Anonimen
Razmisljam o teh njenih besedah znova in znova, razmisljam kje se giblje in ali isce kontakt z njo!
KAJ MI SVETUJETE?



Namesto da razmišljaš, kje je in to, raje razmisli, kako boš ti raje z njim...in on s tabo.

Drugje iščeš, ko doma ne najdeš..ali najdeš samo najedanje. 

(odgovor članu xj1111)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: varanje
29.6.2010 18:34:10   
Zamima
ufff user posted image no varanje je pa ena tistih stvari, ki je pa jaz ne bi ne oprostila in ne pozabila, in škoda mojih živcev, da bom vedno na preži in si glavo razbijala s tem: kaj če jo je spet srečal, pa vedno ko bi mi rekel, da bo zamudil, bi razmišljala: ziher je spet z njo,... Hvala lepa!

ne tega se jaz ne bi šla. Ne vem kako ti gledaš na to, da je on pač oče tvojih otrok, če zato vztrajaš ali zaradi česa? Jaz na takega človeka sploh ne bi morala biti ljubosumna, če bi me ŽE prevaral, bi ga lahko samo še zasovražila. In šla čimdlje od njega - ampak to bi naredila jaz, ker varanja pa ne prenesem v nobeni obliki! user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: varanje
29.6.2010 18:36:37   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: coris



se strinjam. v prvi vrsti je zame kriv moški ker ne glede na to ali ga ženska zapeljuje ali pa sam rine v njo je on odgovoren za odločitev za sex z njo. prav tako so krive ženske, ki vejo bda je moški oddan in so tolk brezobrazne da jih zapeljujejo. skušnjava je huda reč!!! oba sta kriva definitivno!!!



se ne strinjam..user posted image

kajn priuser posted image  bo ženska tukaj kriva...pa saj ga ne sili v nek odnos...pa tud če je samska in šmira z njim,je po mojem samo moški tisti,ki reče ne...in da ima doma partnerko.In potem se ženska itak lahko pod nosom obriše.Seveda pa,če je on zato,pa je glavni krivecuser posted image ...



se nekako moram strinjati s sarayo ...

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: varanje
30.6.2010 7:41:43   
coris
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: coris



se strinjam. v prvi vrsti je zame kriv moški ker ne glede na to ali ga ženska zapeljuje ali pa sam rine v njo je on odgovoren za odločitev za sex z njo. prav tako so krive ženske, ki vejo bda je moški oddan in so tolk brezobrazne da jih zapeljujejo. skušnjava je huda reč!!! oba sta kriva definitivno!!!



se ne strinjam..user posted image

kajn priuser posted image  bo ženska tukaj kriva...pa saj ga ne sili v nek odnos...pa tud če je samska in šmira z njim,je po mojem samo moški tisti,ki reče ne...in da ima doma partnerko.In potem se ženska itak lahko pod nosom obriše.Seveda pa,če je on zato,pa je glavni krivecuser posted image ...



se nekako moram strinjati s sarayo ...



mogoče sem malo čudno napisala pa vseeno, tudi meni je moški ki vara glavni krivec, mi je pa grdo da jih ženske zapeljujejo čeprav vedo da je zaseden user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: varanje
30.6.2010 8:46:03   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: coris

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: coris



se strinjam. v prvi vrsti je zame kriv moški ker ne glede na to ali ga ženska zapeljuje ali pa sam rine v njo je on odgovoren za odločitev za sex z njo. prav tako so krive ženske, ki vejo bda je moški oddan in so tolk brezobrazne da jih zapeljujejo. skušnjava je huda reč!!! oba sta kriva definitivno!!!



se ne strinjam..user posted image

kajn priuser posted image  bo ženska tukaj kriva...pa saj ga ne sili v nek odnos...pa tud če je samska in šmira z njim,je po mojem samo moški tisti,ki reče ne...in da ima doma partnerko.In potem se ženska itak lahko pod nosom obriše.Seveda pa,če je on zato,pa je glavni krivecuser posted image ...



se nekako moram strinjati s sarayo ...



mogoče sem malo čudno napisala pa vseeno, tudi meni je moški ki vara glavni krivec, mi je pa grdo da jih ženske zapeljujejo čeprav vedo da je zaseden user posted image


malo sem tu razmišljala, da je dosti moških tudi takšnih, ki so zasedeni se pa izdajajo za samske.

definitivno tudi jaz ne bi mogla biti s takim človekom...da bi si pa ženska govorila, da mora vztrajati že za voljo otrok, je pa le en izgovor več. ni lahek korak prekiniti oz. končati neko razmerje, sploh dolgoletno....ampak je vseeno boljše kot vegetirati v njem in živeti drug mimo drugega

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: varanje
30.6.2010 9:36:48   
coris
res je tako moških kot žensk ki se izdajajo za samske...tega ne bom nikoli razumela in s takim človekom si nebi mogla deliti posteljeuser posted image  jz bi sigurno naredila težki korak in se odmaknila od takega človeka. da mu sploh na pamet pade da si poišče neko novo žensko poleg žene in otrok, hkrati pa te prepričuje da je malo da ne vse to normalno....meni se to ne zdi normalno in šutni ga pred prag. v vrečke za smeti mu zapakiraj vso garderobo in imetje in horuk vse pred vratauser posted image  ne zavidam ti. in ti pošiljam en topel user posted image user posted image user posted image  da boš le zmogla rešiti sebi v prid nastalo situacijo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: varanje
30.6.2010 9:44:48   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
malo sem tu razmišljala, da je dosti moških tudi takšnih, ki so zasedeni se pa izdajajo za samske.

Kaj pa ženske ki so takšne ki se izdajajo za samske? V bistvu pa so poročene mamice? Ali pa npr poročene mamice ki tega niti ne skrivajo, hlinijo srečen zakon npr, v RL pa iščejo vsak klin kamor se lahko obesijo?  Npr tut po dva v istem obdobju?

To sem napisal samo zato ker gre debata v nevarno primitivne vode, kjer bo nenadoma kr moški glavni krivec, ženske pa uboge in nič krive.

Poudarjam kot že mnogokrat, dva morata biti za varanje. In po ''krivdi'' se NIKAKOR ne razlikujemo, tako moški kot ženski spol je čist isto do vratu v dreku tule. Opravičevati enega in kriviti drugega, no go!

Pa lep pozdrav!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: varanje
30.6.2010 9:54:12   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: xj1111

Pozdravljeni,

enostavno ne vem kako vam naj nazorno opišem kaj se dogaja z mano. Kot bi alkoholik rekel: sem Miha in sem alkoholik, bi lahko se jaz predstavila sem ****1111 in sem ljubosumna.

Vendar vseeno mislim, da to ni samo moja bolezen, ampak da imam konkretne razloge. Pa da ne ovinkarim. S partnerjem sva skupaj 15 let, imava 2 otroka, poročena. Najin odnos je poln padcev in vzponov, ne bi mogla opisat kot idelane zakon. Vendar preden sem prvič opazila da se nekaj dogaja, sem si rekla: saj sva tako kot vsi : prepiri, pobotanje, ljubezen in spet od začetka.

Skratka pred 6 leti sem prvic opazila, da mi partner visi na raznih straneh za spoznavanje, zasledila sem tudi razna dopisovanja z znanimi oz. naključnimi znankami, verbalno provociranje,kot mi je moz zagotovljal in da nikoli ne prestopi meje. Do mene zmerno pozoren, vcasih manj vcasih bolj, naceloma nič nenevadnega, če ne bi bila jaz ljubosumna in dejansko skoz na prezi. Vcasih se celo sprasujem, če sama ne povzročam vsega tega.

No do zadnjič pred približno enim letom, ko pa sem prepričana, da me je prevaral. Nekak sem zvedela da je v navezi spet z eno punco, kako jo je spoznal mi je natvezil, da jo pozna ze vrsto let in da jo je ponovno srecal in da ji nekaj pomaga , in bla bla....Prihajali so sms z njene strani, zame nič nevarni, vsaj tako je zgledalo do takrat ko sem prebrala mail, kjer mu je ocirtala, da ce se gre samo sex z njo, da si ga lahko najde tudi drugje. To mi je dalo vedet, da je moj moz prekoracil mejo. Seveda sva imela pogovor, kjer je delno priznal dobivanje z njo, seveda po njegovih besedah zelo malo, da ji je samo nekaj pomagal, da nikakor pa ni seksal z njo ali kaj podobnega. Vendar meni nič ne pomaga, jaz enostavno s tem ne morem zivet. Mene razjeda, še po enem letu, sploh pa ker vem, da je se poiskal stik z njo, sicer spet navidezno kot da gre za neko uslugo, venar jaz mu po tem nič ne verjamem. pOSKUŠALA sem se še večkrat z njim pogovorit o tem, vendar me vedno odpravi, da sva se o tem pogovorila in kar je bilo je bilo in da je to preteklost. Danes pa me je spet zvilo, ker je bil kao 200 m stran od njene sluzbe. In jaz tega enostavno ne verjamem, razbijam si z glavo, on govori, da sem bolana. Kako naj se resim tega? Do mene pa je taksen kot zmeraj, prijazen, sex doma laufa, ko se skregava je tisina in spet od zacetka. JAZ PA NE MOREM PREBOLET!!! Razmisljam o teh njenih besedah znova in znova, razmisljam kje se giblje in ali isce kontakt z njo!
KAJ MI SVETUJETE?




jaz bi se dobila z njo in se pogovorila z njo in z njem isto časno in bi vidla reakcijo lahko da samo on teži njej.Ker jaz mam eno sosedo ko je enga spoznala prek neta in je tudi poročen in ima otroke pa njej laže da doma ni tako ko bi morala bit pa bla bla bla ona pa ne želi bit z njem on pa še kar neki teži.Tak da jaz mislim da te on vara


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu xj1111)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: varanje
30.6.2010 9:57:45   
pridna_janja
da mi partner visi na raznih straneh za spoznavanje,
te strani je res veliko in so večinoma poročeni ali poročene eni iščejo malo spremembe eni pa samo dolg čas preganjajo v službi je pa res da od kar je ta internet je več ločenih družin ko prej 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu xj1111)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: varanje
30.6.2010 11:29:59   
mojamura
colt
del mojega prvega posta:

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


meni se pa zdi, da sta kriva oba....ker če vsaj en ne bi bil za to, do tega ne bi prišlo


del drugega posta:

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
malo sem tu razmišljala, da je dosti moških tudi takšnih, ki so zasedeni se pa izdajajo za samske.



kot vidiš colt ne gre vse skupaj v ''primitivne'' vode...vem da je zelo veliko žensk, ki so v marsikaterem pogledu še hujše od takšnih moških.

drug del citata se nanaša samo na to, ker jer coris napisala, da je grdo, da ženske zapeljujejo moškega, če vedo da je zaseden, ampak ni nujno, da to ženske vedo.

toliko samo v pojasnilo


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?