|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vožnja s kolesom
9.4.2006 8:16:27   
maja&m
Ne vem,če spada  sem,pa vseeno me zanima,kdaj ste svoje otročke začele prevažati s kolesom (zadaj v sedežu)? Koliko naj bi bila primerna starost?

Sončkov dan

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 8:53:48   
Anonimen
Mi bomo sedaj steri 9 mesecev in se vozimo v sedežu spredaj.
Mu je zelo všeč.

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 9:11:21   
Marogica
Ta večji je bil star ca 1 leto, ta manjši pa je star 15 mesecev-smo sedaj začeli. drugače pa niti ne vem, če dobiš tako majhno čeladouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 9:48:16   
frutka_
Mi2 sva malega dala na kolo pri 10-ih mesecih. Ampak so v tej starosti vožnje fuuuull krakotrajne, ker mali hitro zaspijo na kolesu!
Čelado sva mu kupila v Hervisu, najmanjšo. Obseg je mislim da cca 46centi. Sicer pa se kupijo tudi čelade, ki se dajo zadaj, na temenu, regulirati. Čelade imajo ugodne v Inter Sportu in v BC pa v Pikapolonici.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 11:58:10   
Anonimen
mi smo našo dal pri ene 10. mescih, sem ji pa kupila sedež k ma 5 točkovno in ne samo 3 točkovno zapenjanje. mel so jih v interšortu. čelado tko mejhno smo pa lani najdli samo v interšparu v citiju. letos ji j eže premejhna..saj čez kapo??!! :)

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 12:28:54   
Cikica
Se tično ne spomnim,mislim pa da nekje okrog enega leta.

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 20:58:41   
tins
Smo stari 11 mesecev in smo že začeli.
V BC smo kupili soliden stolček za odzadaj z nastavljivim naklonom, če bo mala kdaj zadremala.
In res je nujna tudi čelada- mi smo kupili naši Metovo za dobrih 6 tisočakov; najmanjša velikost, ki obstaja je od 46 do 52 cm. Kupili smo jo v trgovini s kolesi in kolesarsko opremo.
LP

< Sporočilo je popravil tins -- 9.4.2006 21:00:14 >

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?