|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voda v likalniku
4.11.2007 19:19:11   
urbancek
Ali je katera že parfumirala vodo v likalniku. Meni je ta večja punca dala to idejo, pa si je ne upam sama sprakticirat, ker imam skoraj nov likalnik.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 19:20:09   
tanikaa
Ja, jaz sem že to naredila. Dodala sem parfumsko vodo. Samo je to tak. Če dam žensko parfumsko vodo, potem tudi moja dva moška dišita po tej vodici. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 19:28:45   
mala maja
Jaz sem zadnjič dala med vodo par kaplic mehčalca.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 19:29:47   
Maxica
A se ne kupi prav odišavljeno vodo za v likalnik? Se mi zdi, da sem nekje videla nekaj podobnega.user posted image  Sicer jaz uporabljam kar destilirano, prav nič dišečo vodo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 19:30:10   
Anonimen
No jaz sem pa kupovala dišečo destilirano vodo.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 19:35:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

A se ne kupi prav odišavljeno vodo za v likalnik?


Se dobi, ja.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 20:06:20   
kajalin*
Ja kupi se odiševljena distilirana voda,najboljša je navadna od ilirije tak nežno diši ima jo tudi dm in sm probala ne vem breskev al neki je pa ful močna,fuj.
Ne svetujem ti pa mahčalca not vlivat,ker sm probala pa ne bom nikol več,ker to pa ni to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 20:19:24   
Nea_teja_
Ja jest sem enkrat ponesreči kupila parfumirano vodo pa mi je tok smrdela ,da sm mogla vse cujne oprat ponovno.Zdej jo pa kr iz sušilca uporabljam.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 20:45:40   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

ima jo tudi dm in sm probala ne vem breskev al neki je pa ful močna,fuj.

Tudi jaz sem probala DMovo breskovo in sem skoraj bruhala.user posted image Sem se kar odločila, da perilo ne rabi še dodatno dišat.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voda v likalniku
4.11.2007 22:25:17   
Anonimen
v uni francoski al kašni štacuni že loksitan k ma vse sorte naravno kozmetko in to se da dobit prov voda v spreju z vonjem sivke al pa citrone al limete al pa tut koncentrat k ga lohk kapneš v likalnik. sam moj likalnik na paro nad to idejo ni bil navdušen. neki ni ok funkcioniral pol tako da ne upam not dajat. sicer uporablam vodo iz pipe

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voda v likalniku
5.11.2007 9:13:30   
urbancek
Punce hvala za informacije. Bom poskusila tudi jaz z odišavljeno vodo. Saj jo tako ali tako želi samo ta večja punca ker hoče biti nekaj posebnega. Za nas bom uporabljala kar navadno vodo, saj zame perilo dovolj diši že po mehčalcu.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voda v likalniku
10.11.2007 23:06:03   
Majuska


IZVIRNO SPOROČILO: neva6

No jaz sem pa kupovala dišečo destilirano vodo.


jaz tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




TV
Evica22

Koliko časa na dan gledajo vaši malčki TV?

manj kot pol ure (34%)

več kot pol ure (21%)

več kot eno uro (25%)

več kot dve uri (6%)

kolikor sam hoče (14%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!