|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina
29.11.2004 10:39:05   
žužu
prej sem si merila temperaturo in jo imam 37,2. zdaj pa sem čist zmešana. sicer me malo boli grlo in ne vem a je zaradi tega, ker vem, da imajo nosečnice povečano temperaturo.:zmeden2:
:hudicek: pa ne pričakujem šele čez dober teden dni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vročina
29.11.2004 13:09:52   
sade
hej žužu (tako je bilo ime mojemu medvedku ko sem bila mala) nisem tega vedela, potem je možno, da imam tudi jaz možnosti, ker se mi je naredu velik herpes od malce povišane temperature.
Pa še to ali je možno, da je eden od znakov vrtoglavica??? Meni se že par dni res vrti v glavi... sicer imam nizek pritisk ampak to je too much!!!
čao:muca:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vročina
29.11.2004 13:20:59   
pupika
Ojoj sade, kako bi bilo lepo, da bi se tudi izpolnila tvoja želja, kdaj jo ne pričakuješ. Kdaj si nehala jesti KT?

LP, :kuza::kuza:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vročina
29.11.2004 14:43:22   
sade
;)KT ne jem uh že 8 let- jih ne prenašam, sem taka emocionalna bomba, ki sem non stop samo jokala.
Ne pričakujem pa :hudicek: 10.12.
Ampak res se mi vrti.... kot da sem pijana, saj je dober občutek ;).
Je pa tudi res, da nimam nobenih okusov in moje že tako majhno oprsje ni nič večje in nič občutljivo!!!
Pa edino kar je sem utrujena, no lena... to mi je pa v krvi :)-
Se mi splača upat na :nosecka:???

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vročina
29.11.2004 14:46:58   
sade
Pupika še to, s tem ojoj si mi kar malo upanja vlila, da bi pa celo nama lahko uspelo. Sicer se trudiva 6 mesecev ta bo 7 amak jaz nikoli nimam nobenih znakov, vedno isto.
Kje si pa ti???? Mislim kako dolgo :sloncek:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vročina
29.11.2004 14:53:57   
pupika
Joj sade sem te zamenjala z sabo, glede KT.

Midva pa sva se do sedaj trudila 4 mesece, ravno sedaj čakam al bo prišla al ne, mi zamuja že dva dni, samo CB je bil včeraj negativen, drugače sem pa imela dan pred pred.M rjavo kapljico.

Bomo videli kako bo, upam pa na vse najboljše.
Za vse nas :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?