|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zalostna
27.1.2005 10:08:02   
pufi 2003
No z enotedensko zamudo je na moje veliko razocaranje danes prisla M. Upam, da imate ostale punce vec srece kot jaz. Zdaj sem se pa odlocila, da bom ta mesec nekoliko skusala pozabiti na bebico (nic vec ovulacijskih testov in nic vec toliksnega razmisljanja)in bom le pridno delala vsak drugi dan na tem. Upam, da mi uspe nekoliko potisniti v ozadje to mojo veliko zeljo po otrocicku.

Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zalostna
27.1.2005 10:12:02   
Čiračara
Joooj veliko veliko optimizma za v naprej. Obrestovalo se ti bo, verjemi.
Želim ti, da čim prej ugledaš :modri:!!!

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zalostna
27.1.2005 10:24:58   
mujcek
Hitro eno čokoladico popapcat, pa bo boljše, pa nič:((, ker bo mogoče že dugi mesec razlog za :bravo:

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zalostna
27.1.2005 10:32:54   
Skye
pufi nikar biti preveč žalostna.......veselo v nove boje, pa pri tem čim manj misliti na :duda: pa bo.

:rozica: zate

Skye

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zalostna
27.1.2005 15:13:56   
kiky
nic ne :((:((,...kr veselo :sloncek::sloncek:, pa nic mislit nato samo uzivat,..socustvujemo s tabo,.. kr korajzno naprej nic obupat,.. ;););)

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zalostna
27.1.2005 15:40:46   
luna39
Pufu 2003 pozdravček! Se strinjam s teboj, da pozabiš na vse ovulacijske teste, kajti če :sloncek: vsak drugi dan, ni potrebno preverjati, ali je ovulacija ali ne. Če je naj se prime, če ni, bo pa :hudicek:Ker pa gotovo vse :sloncek: vsak drugi dan, je škoda zapravljati denarja in preverjati, kdaj je ovulacija, kdaj ni. Kaj pravite ?:miska::miska::miska:

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zalostna
27.1.2005 15:41:31   
luna39
Pufi oprosti, sem se zmotila v imenu:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zalostna
27.1.2005 15:51:17   
Skye
luna se popolnoma strinjam s teboj:bravo::bravo:

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zalostna
27.1.2005 15:58:15   
luna39
O skye živjo. Kva dogaja.? Bi rada enega smeškota zraven pritisnila, pa ne vem katerega. Mislim, da bi bilo dobro dodati še kakšnega, da malo popestrimo dogajanja in potem še bolj z veseljem :) pišemo in se zabavamo. Kaj misliš?:zmeden2::rozica::zmeden2:

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zalostna
27.1.2005 16:06:49   
Skye
luna tud jaz bi jih še kaj dodala....smeškotov pa sploh......kajti smeh je pol zdravja, tega pa nikol ni dovolj a ne;)

;):):)-:love:8):zmeden::love::zaspan::zmeden2:...uh ni jih več:)-:)-:)-

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zalostna
27.1.2005 16:10:56   
luna39
Skye, misliš da bi nam uslišali željo in jih pripopali še nekaj? Pogrešam kakšno rožico, srčke, kakšnega smeškota, ki skače v luft od veselja... Jaka usliši nas!:zmeden2::)

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zalostna
27.1.2005 16:24:05   
Skye
jaz mislim, da če bi dovolj dolgo gnjavile, da bi, sam na drug forum je treba iti;)......jaz pa pogrešam
kakšnega smeškota ko od sreče joka, ne pa od žalosti, potem kakšnega ki pleše od veselja, itd.

Smeškotov ni nikoli preveč, kajti;

- Smile, it's the second best thing you can do with your lips.
- If you smile at someone, they might smile back.
- A Smile happens in a flash, but its memory can last a lifetime.
- Smiling is a universal expression that can be understood in any language.
- A Smile is a powerful weapon; you can even break ice with it.
- Who really needs a reason to smile? Just smile!!!











(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zalostna
27.1.2005 16:30:37   
luna39
Skye :bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zalostna
27.1.2005 19:29:34   
miska2004
Jaz se tud strinjam z luno - naj živi :sloncek: vsak drugi dan in dol s testerji!
Pa da bi bile vse čimprej :nosecka:

Pufi, tolaži se, da bo pa ta mesec bolje! Želim ti da bi čimprej zagledala :roza:

(odgovor članu pufi 2003)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...





5ri



(83%)

(17%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!