|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavarovanje hiše
23.5.2009 8:13:19   
neanja duo
Oj!

A kdo mogoče ve,če se res ne da zavarovati hiše,če nisi lastnik?
Midva bi rada zavarovala vsaj streho ,pa proti streli in toči,ampak tasta se ne da premakniti niti za milimeter.Meni se pa zdi zelo neodgovorno,da ne zavaruješ,sploh zdaj,ko so take vremenske spremembe,toče,neurja,....

že v naprej najlepša hvala za odgovore

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavarovanje hiše
23.5.2009 10:10:26   
Anonimen
Lahko zavarujeta, čeprav nista lastnika.
Vidva sta zavarovalca, tast pa je zavarovanec, ker je lastnik, in ob škodnem primeru dobi izplačano odškodnino žal on. Sklene se požarno zavarovanje za objekt  in je krito to, kar si napisala.


(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavarovanje hiše
23.5.2009 11:13:04   
Korina1
Mogoče kdo ve kakšne so cene zavarovanja za hišo ker mi tudi nimamo zavarovane hiše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavarovanje hiše
23.5.2009 14:39:10   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: palmina

Lahko zavarujeta, čeprav nista lastnika.
Vidva sta zavarovalca, tast pa je zavarovanec, ker je lastnik, in ob škodnem primeru dobi izplačano odškodnino žal on. Sklene se požarno zavarovanje za objekt  in je krito to, kar si napisala.




V tem je krit samo požar........ Ne pa tudi vremenske ujme (vihar, toča....).....

Obstaja še varianta zavarovanje po etažni lastnini (lahko zavaruješ samo svoj del).....jaz sem bila najemnik in sem imela tako zavarovano-ko je bila škoda, pa sem dobial izplačilo jaz....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavarovanje hiše
23.5.2009 14:41:00   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Mogoče kdo ve kakšne so cene zavarovanja za hišo ker mi tudi nimamo zavarovane hiše.


To se pa ne da posploševat.....odvisno od kvadrature hiše, gradnje, (masivna, montažna, lesena) obsega kritja, načina plačila..........

Če te zanima konkretno, mi piši na meil: mzk@siol.net
Delam pa za vse zavarovalnice......

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavarovanje hiše
24.5.2009 15:45:43   
Korina1
Imaš mailuser posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zavarovanje hiše
24.5.2009 15:50:40   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

IZVIRNO SPOROČILO: palmina

Lahko zavarujeta, čeprav nista lastnika.
Vidva sta zavarovalca, tast pa je zavarovanec, ker je lastnik, in ob škodnem primeru dobi izplačano odškodnino žal on. Sklene se požarno zavarovanje za objekt  in je krito to, kar si napisala.




V tem je krit samo požar........ Ne pa tudi vremenske ujme (vihar, toča....).....

Obstaja še varianta zavarovanje po etažni lastnini (lahko zavaruješ samo svoj del).....jaz sem bila najemnik in sem imela tako zavarovano-ko je bila škoda, pa sem dobial izplačilo jaz....





Zakaj pa potem pri Zavarovalnici Triglav pise (citiram):
Požarno zavarovanje poleg požara krije še druge temeljne nevarnosti, ki so:
    udar strele,
    eksplozija,
    vihar,
    toča,
    udarec zavarovančevega motornega vozila,
    padec letala,
    manifestacije in demonstracije.

Sem pa tole nasla pod KLIK

Soncni zarek, a ti lahko tudi jaz pisem? mene tud tele zadeve zelo zanimajo, sam mamo starejso hiso pa ne vem kolk se da to zavarovat...pa kolk so pol premije pa to...

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zavarovanje hiše
24.5.2009 17:36:51   
brigitaa
Zakaj pa ne greste direkt na zavarovalnico, tam imajo zastopnike ki direkt prodajajo za zavarovalnico....ne pa k posredniku ki prodaja za vse

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zavarovanje hiše
25.5.2009 14:11:01   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Zakaj pa ne greste direkt na zavarovalnico, tam imajo zastopnike ki direkt prodajajo za zavarovalnico....ne pa k posredniku ki prodaja za vse


Razlika je zelo velika......

Posrednik bo poiskal ponudbo, ki bo najboljša za stranko.....Ker itak je od vseh plačan enako.....pa ni obremenjen s plani.......

Zastopnik dela za samo eno zavarovalnico.......na vsak način vam bo priporočal in hvalil to zavarovalnico za katero delo.....kar pa posledično ne pomeni,da je ta ponudba za stranko najugodnejša in najboljša......

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zavarovanje hiše
25.5.2009 14:14:09   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

IZVIRNO SPOROČILO: palmina

Lahko zavarujeta, čeprav nista lastnika.
Vidva sta zavarovalca, tast pa je zavarovanec, ker je lastnik, in ob škodnem primeru dobi izplačano odškodnino žal on. Sklene se požarno zavarovanje za objekt  in je krito to, kar si napisala.




V tem je krit samo požar........ Ne pa tudi vremenske ujme (vihar, toča....).....

Obstaja še varianta zavarovanje po etažni lastnini (lahko zavaruješ samo svoj del).....jaz sem bila najemnik in sem imela tako zavarovano-ko je bila škoda, pa sem dobial izplačilo jaz....





Zakaj pa potem pri Zavarovalnici Triglav pise (citiram):
Požarno zavarovanje poleg požara krije še druge temeljne nevarnosti, ki so:
    udar strele,
    eksplozija,
    vihar,
    toča,
    udarec zavarovančevega motornega vozila,
    padec letala,
    manifestacije in demonstracije.

Sem pa tole nasla pod KLIK

Soncni zarek, a ti lahko tudi jaz pisem? mene tud tele zadeve zelo zanimajo, sam mamo starejso hiso pa ne vem kolk se da to zavarovat...pa kolk so pol premije pa to...


Sem napisala tako, ker se zavarovalnice med seboj razlikujejo po pogojih in sem imela v mislih eno dotično zavarovalnico.......


(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zavarovanje hiše
25.5.2009 14:15:10   
Sončni žarek
Korina dobila meil......

Tanja lahko mi pišeš.....


Bom pa odgovarjala jutri, ker imam malo "ludnico" user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zavarovanje hiše
25.5.2009 14:17:40   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: palmina

Lahko zavarujeta, čeprav nista lastnika.
Vidva sta zavarovalca, tast pa je zavarovanec, ker je lastnik, in ob škodnem primeru dobi izplačano odškodnino žal on. Sklene se požarno zavarovanje za objekt  in je krito to, kar si napisala.




drži.....sam če pride do škode mu zavarovalnica itak nebo dala denarja "na lepe oči" ...... bo moral predložit original račun..... In če pride do škode, naj da tast popravljat, pa potem itak dobi denar nazaj na trr.....

vidva pa pač plačujeta zavarovanje.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zavarovanje hiše
26.5.2009 6:45:40   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: palmina

Lahko zavarujeta, čeprav nista lastnika.
Vidva sta zavarovalca, tast pa je zavarovanec, ker je lastnik, in ob škodnem primeru dobi izplačano odškodnino žal on. Sklene se požarno zavarovanje za objekt  in je krito to, kar si napisala.




Tudi sama imam zavarovan objekt katerega nisem lastnik. V primeru škode nasatale v ali na objektu (uradno gre za zidanico) zavarovalnica krije škodo na moj in ne na lastnikov račun. Je pa preverjeno, ker se nam je razbilo steklo na oknu in sem denar prejela na svoj TR.

< Sporočilo je popravil Natyy -- 26.5.2009 6:46:59 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zavarovanje hiše
3.6.2009 13:18:06   
Korina1
Sončni žarek jaz še nisem dobila tvojega odgovora.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?