|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavese
7.9.2007 22:21:20   
* Mateja *
kaj imate zavese pri vas v stanovanjih?
jaz sem jih šla gledat, panelne za čez celo stanovanje, v dveh barvah! pa če vam po pravici povem, me je predračun vrgu na rit. Sicer so samo vodila pol ceelotne cene, sam halooo!!

Kje ste ve kupovale zavese in koko ste dale zanje. men znaša pedračun skoraj 2000 e. Tole mi je mal too much!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavese
7.9.2007 22:23:39   
Seven*
V IKEI jih imajo ful poceni, pomojem za kaksno desetino tvoje cene. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavese
7.9.2007 22:24:35   
Petraa
nimamo zaves,sicer pa maš v ikeji za 5 evrov gotove zavese. mere okrog 280 x ali (380 )ne spomnem se več x 180 ali malo več. no nekaj takegauser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavese
7.9.2007 22:25:15   
Anonimen
O ja znano. Tudi jaz sem si take želela. No zdaj imam navadne bele. Takrat nam ni zneslo tolk dat za zavese, pa še sreča k sem jih ravno ta teden po letu in pol menjala k sta mi mačka že vse raztrgala.
Če ti finančno znese in so ti ful všeč jih pač kupi. Meni je škoda toliko denarja za zavese.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavese
7.9.2007 23:19:11   
hrabra miška
Jaz imam tudi takšne bele in sem zadovoljna z njimi. Enkrat ko bom pa velika in bom imela hišo,bom pa že imela drugačne.
Aja,pa še na lotu moram prej zadet.user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavese
7.9.2007 23:25:13   
rija
panelne pridejo tudi v ikei kar drago, samo zgledajo pa res super...midva razmišljava, da bi vrgla dol tele karnise in jih zamenjala za panele.....bomo videli...če se nam bo dalo ukvarjati s tem user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zavese
7.9.2007 23:44:41   
kaja26

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zavese
8.9.2007 18:32:17   
mika
jaz imam panelne zavese in sem tudi dobila takšne predračune, da me je skoraj kap. potem so mi svetovali fajn šiviljo, s katero sva šli v bauhaus po blago...vse skupaj s karnisami je stalo 700€.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zavese
9.9.2007 22:20:40   
* Mateja *
Mika ma kje si karnise dobila, ker jaz sem že vsepovsod klicala, sam so povsod ful drage!
Blago za zavese in delo šivilje je pol celotne cene, tako da ni to takoo drago. Draga so vodila in pripadajoči pripomočki, svonsko draga!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zavese
12.9.2007 16:21:35   
mika
karnise je šivilja naročila. jaz sem samo izbrala blago, ostalo je ona uredila.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zavese
15.9.2007 0:21:17   
* Mateja *
Sam polsi pa ful mal keša dala, no odvisno kok imaš okna velika. Jaz imam karnise dolge po 2, 5 metra, imamo velika okna!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zavese
25.9.2007 0:13:04   
* Mateja *
Čau! Naj vam povem, da sem zavese naročila pri gospe v Postojni. So mi prišle 600 evrov, kar je občutno manj ko tpri prvem predračunu pri konkurenci. Če katero zanima, kej sem jih naročila, lahko sporočim. Gospo priporočam, ker je prijazna, se ti posveti in ima veliko izbiro kvalitetnih zaves, ki niso drage. Ima pa različne znamke zves. Zdel čakam da vidim kako bo izpadlo!! In kako kvalitetno bo narejeno.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zavese
25.9.2007 6:53:30   
mika
superuser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?