|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimski vrt
30.3.2008 21:35:10   
Anonimen
Tiste ki imate zimske vrtove - ali se ga splača imeti? Koliko mesecev v letu je uporaben?
S partnerjem razmišljava, da bi teraso zasteklila in naredila zimski vrt.

Kakšne so vaše izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimski vrt
30.3.2008 22:53:09   
Marogica
Tudi mene zanima, zakaj se ga izplača imetiuser posted image  Dnevno sobo imamo, z velikimi okni(skoraj do taL), smo radi zunaj....V bistvu res ne vem....Mogoče je za tiste fajn, ki imajo resnično dosti rož v stanovanju...teh pa sama nimam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimski vrt
1.4.2008 6:56:44   
Natyy
Midva imava zimski vrt. Ni sicer velikanski ( 4X3 m). V njem imam nekaj zelenja (ne veliko), garnituro iz ratana in fintano. Nič velikega in načičkanega. Je pa to prostor v katerem se, ko si vzamem čas zase največ zadržujem. Je pa ena stena popolnoma v steklu, druga do polovice. Razgled pa božanski vse do doline. Sva namreč na hribčku. Skratka v kolikor bi se še enkrat odločala bi se definitivno za zimski vrt.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimski vrt
1.4.2008 15:30:40   
mika
Tiste ki imate zimske vrtove - ali se ga splača imeti? Koliko mesecev v letu je uporaben?


zimski vrt je celo leto uporaben. splača se ga narediti zaradi zimskega sonca, ker prihrani nekje 30% toplotne energije.

ko je zunaj mrzlo in sije sonce odpremo zimski vrt v vse prostore in zapremo radiatorje, tako da nam ogrema približno 100m2 hiše. postavljen je na južno stran in na našem koncu je skoz sonce, tako da čez dan centralne ne uporabljamo.

poleti spustimo žaluzije dol, tako da noter ni vroče.

za zelenje ravno ni, ker rože ne prenesejo direktnega sonca. moje začnejo sukati liste in jih moram dat ven. če pa veste za katero primerno rožo se priporočam.
user posted image tale je naš- čez dve etaži, zgoraj je galerija
user posted image


user posted image  
user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 1.4.2008 15:40:42 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimski vrt
1.4.2008 15:45:29   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: mika
 tale je naš- čez dve etaži, zgoraj je galerija

Zakaj so tako majhne slike.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimski vrt
1.4.2008 15:50:47   
mika
Zakaj so tako majhne slike.


klikni gor pa bodo večje....

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimski vrt
18.4.2008 23:12:54   
kew kew
Pri moji prijateljici ga imajo že leta... Bolj ali manj so skoz v njem, dnevne sobe sploh ne rabijo. Je pa njen mož zračunal, da pozimi porabijo 1/3 manj ogrevanja, ker jim sonce skozi steklo segreva skoraj celo nadstropje.
Super je. Jaz bi ga tudi imela. No, ko bom velika.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zimski vrt
5.5.2008 8:38:34   
KIKI****
Tud midva razmišljava o podobni stvari in sicer, zasteklitev terase. Zdaj sva jo malo "nategnila" in postavila na stebre, naredila zidano ograjo, malar bo upam kmal pokital in zbelil-možekuser posted image , fasada na zunanji strani je že narejena, ploščice mi bo položil ati, ampak ali zastekliti ali neuser posted image  Mene bolj kot uporabnost skrbi cenauser posted image

Mi imamo dovolj narave pred hišo in okrog nje (8m2) tko da ni panike, ampak en prostor bi krvavo potrebovala magari za sušenje cunj poleti :).
Bova še vidla kako bo-letos zagotovo ne.

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?