|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Perje " od kolerabe
8.11.2007 12:31:23   
muška
Zanima me, ali je perje od kolerabe tudi užitno? Se pravi, a ga lahko narežem za  v juho? Ker do sedaj sem kolerabo vedno kupovala samo gomolj, listov(perja) ni bilo nikoli zraven user posted image  . je pa nadzemna kolerabica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Perje " od kolerabe
8.11.2007 12:32:28   
srursa
Kolikor jaz vem NE.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Perje " od kolerabe
8.11.2007 12:37:06   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Zanima me, ali je perje od kolerabe tudi užitno? Se pravi, a ga lahko narežem za  v juho? Ker do sedaj sem kolerabo vedno kupovala samo gomolj, listov(perja) ni bilo nikoli zraven user posted image  . je pa nadzemna kolerabica


Jaz zelenje dam v mineštro, mi da tak fini okus  user posted image
Kakšnih večjih posledic ni pustilouser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Perje " od kolerabe
8.11.2007 12:40:20   
muška
Aha, pol verjetno ni samo za okras zraven user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Perje " od kolerabe
8.11.2007 12:46:49   
Valentina
itak, da ne user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Perje " od kolerabe
8.11.2007 14:18:32   
MARTINŠČICA
Jaz perje uporabim v zelenjavni juhi, če je pa teh kolerabic več in če je perja veliko, ga naredim kot sladko zelje (s krompirjem in korenjčkom, začinim s kumino in muškatnim oreščkom)

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Perje " od kolerabe
8.11.2007 22:35:11   
Gina
Ja, seveda je perje užitno. Jaz ga vedno zraven narežem. Če imaš kolerabic več, pa lahko daš tisto lepo, mlado perje v zmrzovalnik pa ga porabiš kasneje za v govejo juho. Meni je dobro.

Če smo že o perju.... Jaz naredim včasih iz perja redkvic ali iz perja rdeče pese "špinačo". Enako naredim s čemažem spomladi. Zelo dobro, ima pa vsaka od teh reči nekoliko svoj okus. So mi pa nekateri vrtičkarji rekli, d aje enaka vitaminska bomba, če tako pripraviš perje od mladega korenčka. Vendar zadnjega jaz še nisem probala, ker nikdar nimam toliko mladega korenja na kupu.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Perje " od kolerabe
8.11.2007 22:41:08   
cmokec
Perje uporabim samo za kuhanje goveje juhe, pa še to redko. Če je ravno pri roki. Drugače zavržem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?