|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Stara posteljca"
23.6.2008 12:19:40   
Anonimen
V petek sem bila na pregledu v bolnici in mi je ginekologinja rekla, da je
posteljca že stara. Ker ni bila to moja ginekologinja in moram priznati,
da je bila "neverjetno" nasršena user posted image je nisem spraševala kaj to pomeni za otročka.
Cel vikend me že muči to vprašanje in kar pošteno me je strah...

Rok imam 29.6.2008user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Stara posteljca"
23.6.2008 12:21:51   
maja24
Pomeni da boš kmalu rodila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Stara posteljca"
23.6.2008 20:06:50   
jonna
Ja, posteljica izgublja svoj namen, se pravi, da je otroček v bistvu "ne rabi več", ker se bo kmalu rodil. Verjemi, da bi ti sigurno povedali in ukrepali, če bi bilo karkoli nenavadnega.
Meni so danes 4 dni čez PDP rekli in napisali v materinsko prav to - da je posteljica močno zrela, vendar sem šla lahko še za nekaj dni domov, ker mu je v trebuščku očitno še vedno čisto OK.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Stara posteljca"
23.6.2008 22:32:38   
Naja30
Ja, kmalu boš rodila user posted image
Čeprav moja posteljica je bila že 3t pred porodom stara oz. od treh stopenj je G napisal v materinsko 2-3.

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Stara posteljca"
24.6.2008 12:16:53   
Taula
Rodila boš kmalu, kot so rekle. Srečno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Stara posteljca"
24.6.2008 14:01:41   
bobika
Meni je g ravno tako rekla en mesec pred pdp. Sem mislila, da bom res kmalu rodila, pa sem komaj 11dni čez pdp. Nič se ne sekiraj. 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Stara posteljca"
24.6.2008 16:38:44   
alya bevc
ojla, tudi meni je G rekla prejšnji pon da je poseljica že zrela in da se lahko kaj prej zgodi, to pa je tudi vse. Včeraj na pregldu je ugotovila da sem za 1 prst odprta ampak da je otrok še visoko tako da....moramo še malo počakat, res pa je da imam skos bolečinev trebuhu, popadke, sramne kosti me bolijo za crknit, danes sem pa še "čepek" opazila da se je odluščil-saj za videt je bilo tako kot so nam v šoli povedale,.... ja,ja, bliža se, komaj čakamuser posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Stara posteljca"
24.6.2008 17:12:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: alya bevc

ojla, tudi meni je G rekla prejšnji pon da je poseljica že zrela in da se lahko kaj prej zgodi, to pa je tudi vse. Včeraj na pregldu je ugotovila da sem za 1 prst odprta ampak da je otrok še visoko tako da....moramo še malo počakat, res pa je da imam skos bolečinev trebuhu, popadke, sramne kosti me bolijo za crknit, danes sem pa še "čepek" opazila da se je odluščil-saj za videt je bilo tako kot so nam v šoli povedale,.... ja,ja, bliža se, komaj čakamuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

evo eno user posted image za srečo


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu alya bevc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Stara posteljca"
24.6.2008 20:26:38   
Nasy
srečno punce, pa dobr opravteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?