|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ugrabljena" deklica v SLO
11.4.2008 19:35:41   
Anonimen
Govorim o tej, ki je že dva dneva po vseh medijih. Deklica, katero naj bi oče, kateremu sodišče ni določilo skrbništva, ugrabil materi, ki ima sodno določeno skrbništvo - in izginil z njo vred.

A kdo ve, o kateri deklici (ime in priimek) je to govora? A je kje kakšna njena fotografija?

Na RR smo čveke iz cele Slovenije. Morda pa katera kaj ve...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
11.4.2008 19:43:02   
mama54
Ime in priimka ni bilo zaslediti. Komentar na vse ostalo pa raje ne bi komentirala. Takšne svinjarije napram mamam in otrokom se lahko dogajajo samo v naši preljubi deželici.user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
11.4.2008 23:37:27   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Govorim o tej, ki je že dva dneva po vseh medijih. Deklica, katero naj bi oče, kateremu sodišče ni določilo skrbništva, ugrabil materi, ki ima sodno določeno skrbništvo - in izginil z njo vred.

A kdo ve, o kateri deklici (ime in priimek) je to govora? A je kje kakšna njena fotografija?

Na RR smo čveke iz cele Slovenije. Morda pa katera kaj ve...


Kaj nista to deklica in mama iz oddaje Trenja? Iz dolenjskega konca? Tista deklica, ki jo je oče na silo odpeljal iz hiše dedka in babice ter pri tem poškodoval babico?

user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 4:37:48   
Anonimen
Ja, točno TO deklico mislim. Če kdo ve ime in priimek... če je kdo kje videl kakšno fotografijo... karkoli...

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 8:07:01   
lokvanj
A ni pisalo zadnjič na TV, ko so o njej govorili, oziroma o očetu, ki naj bi jo vzel, priimek Trifunović?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 8:09:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lokvanj

A ni pisalo zadnjič na TV, ko so o njej govorili, oziroma o očetu, ki naj bi jo vzel, priimek Trifunović?



Ne, to je sodni izvedenec.

(odgovor članu lokvanj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 9:51:18   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ja, točno TO deklico mislim. Če kdo ve ime in priimek... če je kdo kje videl kakšno fotografijo... karkoli...


Žal se tega ne sme objaviti. Zakonsko prepovedano. Tudi na oddaji Trenja so dobili sodno prepoved objave tako imena kot slike.

Žalostno, saj če bi jo obravnavali kot pogrešano osebo, bi vsi mediji objavili tako sliko kot ime. Tako pa je ne obravnavajo kot pogrešano oziroma "ugrabljeno".

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 13:13:10   
Anonimen
Hm, a tudi mamica ne sme objavit sliko in pa prošnjo, da či bi jo kdo videl, da se javi???

Jaz sem ta trenja gledala na netu in se mi je ženska na koncu z prošnjo svojemu možu tok zasmilila...


(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 13:22:15   
Anonimen
Aja piše se pa Vrhovšek.... lahko vidiš še naslov in vse ostale podatke tukaj , če ustaviš sliko na 0.55 sek. videa...Kjer je za hip prikazan SKLEP...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 13:37:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Hm, a tudi mamica ne sme objavit sliko in pa prošnjo, da či bi jo kdo videl, da se javi???

Jaz sem ta trenja gledala na netu in se mi je ženska na koncu z prošnjo svojemu možu tok zasmilila...





Jaz pa tega najbolj ne razumem..zakaj pa ona še ni objavila da pogreša otroka in magari razdelila letake?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 13:45:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Hm, a tudi mamica ne sme objavit sliko in pa prošnjo, da či bi jo kdo videl, da se javi???

Jaz sem ta trenja gledala na netu in se mi je ženska na koncu z prošnjo svojemu možu tok zasmilila...





Jaz pa tega najbolj ne razumem..zakaj pa ona še ni objavila da pogreša otroka in magari razdelila letake?


Ja, mene tud to zanima??? Morda ima kako prepoved sodišča?? Ne vem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 14:23:21   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Hm, a tudi mamica ne sme objavit sliko in pa prošnjo, da či bi jo kdo videl, da se javi???

Jaz sem ta trenja gledala na netu in se mi je ženska na koncu z prošnjo svojemu možu tok zasmilila...




Jaz pa tega najbolj ne razumem..zakaj pa ona še ni objavila da pogreša otroka in magari razdelila letake?




Hmm mislim, da ne sme, ker otrok "uradno" ni pogrešan. Ma težko je to razumet. Saj na prispevkih na 24ur lepo povedo, da ni zadeva v pravilnem postopku ... al nekaj podobnega. Uglavnem znano je, da je otrok pri očetu in ni zavedena ugrabitev ali pogrešanje na policiji. Mah zakomplicirano.

Če se mene vpraša vsi prenašajo odgovornost eden na drugega in na koncu itak vse na mami ostane. Ženska se je že u iber zapufala (vzela kredit), da je lahko samo izvršbo pokrila (cca. 1000€) in kljub temu, da izvršitelj ni opravil svojega dela bo ona to morala pokrit. user posted image user posted image user posted image

Če bi pristojni organi (izvršitelj in policija) stopili skupaj in se nehali kazat s prsti bi se stvari definitivno drugače odvijale.

Mene zanima samo nekaj - na kakšnem položaju mora ta oče bit, da ga tako ščitijo?????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil tina a -- 12.4.2008 14:24:48 >


_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 21:47:34   
mama54
Mene zanima samo nekaj - na kakšnem položaju mora ta oče bit, da ga tako ščitijo??????


Sigurno kakšen sodni izvedenec kot tisti iz MS. Ali socialni delavec.user posted image



_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 22:50:40   
karmy
to pa je ko so fotri popolni omejenci user posted image to je 3 znan primer ko je fotr popihal z otrokom neznano kam 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 23:54:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

to pa je ko so fotri popolni omejenci user posted image



No no, na podlagi treh primerov ni treba tkole posplosevat, a ne? Ker potem bi lahko enako rekli za mame. Pa ti (in se komu drugemu) najbrz ne bi bilo vsec.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
12.4.2008 23:59:16   
karmy
Katera mama pa je že ugrabila otroka ( samo v SLO?) ter popihala v tujino, ter se vrnila po 5 letih - tako kot tisti primer s fantkom, ko je fotra iskal celo Interpol user posted image pa sem mogoče posploševala, daj dvakrat preber preden zabluziš nekaj po svoje

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
13.4.2008 0:29:16   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: karmy
Katera mama pa je že ugrabila otroka ( samo v SLO?) ter popihala v tujino, ter se vrnila po 5 letih


je ja, sam fotr ni dal na velik zvon vse skupaj. Je pripližno vedel kje sta mama in punčka, amapk ni mogel do niju. In na koncu mu je na podlagi tega, da se ne zanima za punčko še očetovske pravice hotela vzet. Če ji je uspelo pa ne vem.

Sicer res niso vsi za v en koš metat. Amapk meni se vseeno zdi malo čudno no. Ne moreš svojemu otroku to narest. user posted image  Ne razumem kako ga lahko na silo odpelje. Sicer pa je tukaj tema bolj na to kako je spet država skrivnsotna pa ne ukrepa. Ko bo pa prepozno bodo pa spet vsi ničl krivi, pa spet bodo nasankali nedolžni.user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
13.4.2008 0:33:16   
karmy
Ma ja... da si nagajajo med sabo tako, ne vejo pa kako prizadanejo otroka v postopku... ajde rečemo da razumno ne razmišljajo, ampak če sovražiš toliko svojega partnerja se ni treba znašat nad otrokom user posted image

Saj to je tudi problem ... Vedel je kje sta, vendar zakaj ni mogel do njiju? A ga ni v stanovanje/hišo spustila?


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
13.4.2008 0:43:33   
mala maja
ne odšla je v tujino in ker sta bili mama in punčka tud državljanke tiste države on pa ne, bi fino naj*** če bi kako ukrepal. že en velik kreg med njima bi bil dovolj.user posted image  Tam ni tako kot pri nas, ko se začnejo strelat pa priletijo vsi in nakoncu spet nasankajo napačni. Tam takoj ukrepajo in nasankajo napačni.user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
13.4.2008 1:03:48   
karmy
No saj jaz tudi grem v tujino s tamalim, in tudi moj bivši bo vedel kje sva, in lahko pride kadarkoli hoče, ampak tudi ni izključeno da se kdaj ne bova skregala...

Pri tem primeru je pa mogoče drugače, če je kdo nasilen... kreg v družini je pa vsepovsod, tega se ne da preprečiti, pa malo čudno bi bilo da bi pri vsakem večjem prepiru policija trkala na vrata user posted image Ne bi rekla če bi kdo bil nasilen...


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
13.4.2008 1:12:11   
mala maja
Ne bom cele zgobe pisala gor, ker ne bi bilo fer do vpletenih pa še nima veze s temo. Je pa bilo grdo vse skupajuser posted image . In najbolj je trpela pupa mala, nič kriva.

Se je seveda tud oka obrnil na CSD ampak seveda niso nič ukrepal.user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Ugrabljena" deklica v SLO
13.4.2008 16:23:35   
mama54
Kdaj pa je še kak CSD kaj naredil v dobro otroka?Žalostno.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?