|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:25:54   
Erin
Uf..že 4 del je tu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Gremo naprej..


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:28:42   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
.

Zara, čestitke za 7 mesecev.




Tudi jaz se pridružujem čestittkam!!! Se opravičujem, ker sem jo prej izpustila pri slavljenčkih.



Ups..jaz tudi, se opravičujem...user posted image user posted image user posted image

ČESTITAM!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:29:13   
sandra123
Erin, sem se te končno usmilila, zdaj mi pa povej, a so ti všeč slikceuser posted image , so ostale ujete v 3.deluuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:32:31   
kaja02
user posted image   pa je 4. del že tu

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:33:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Erin, sem se te končno usmilila, zdaj mi pa povej, a so ti všeč slikceuser posted image , so ostale ujete v 3.deluuser posted image


Kere slikce..čaki moram pogledatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:34:13   
sandra123
A samo midve vztrajava in se trudiva malo zapolniti novo stran , Kaja02user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:35:07   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Erin, sem se te končno usmilila, zdaj mi pa povej, a so ti všeč slikceuser posted image , so ostale ujete v 3.deluuser posted image


Kere slikce..čaki moram pogledatuser posted image user posted image user posted image


Čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:37:53   
sandra123
Punce, hvala za čestitke za našo polovičkouser posted image
Smo imeli mini praznovanje, pa naj to končno delim še z vamiuser posted image

No, sem morala tole še enkrat kopirat, da boste z novim delom še enkrat videle, da sem se vas končno usmililauser posted image
user posted image user posted image
Teja, Tina, Taja
user posted image
Taja, Tina, Teja
user posted image


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 8.2.2009 22:39:58 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:43:14   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Erin, sem se te končno usmilila, zdaj mi pa povej, a so ti všeč slikceuser posted image , so ostale ujete v 3.deluuser posted image


Kere slikce..čaki moram pogledatuser posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Punce, hvala za čestitke za našo polovičko
Smo imeli mini praznovanje, pa naj to končno delim še z vami


Teja, Tina, Taja
user posted image
Taja, Tina, Teja
user posted image


Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!user posted image

Kako so lepeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala Sandra! user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:45:31   
sandra123
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , joj, Erin, jaz te mam tak radauser posted image user posted image user posted image user posted image , sicer pa, bom drugič večje pripopala gor, da ne boste tolk prstov obrabile s klikanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: kaja02
sandra.- jeeeeeuser posted image , pa si jih le dala na ogled, lepe punce maš, ni kej user posted image


Hvala, Kajauser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 8.2.2009 22:48:03 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:51:24   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123


IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Erin, sem se te končno usmilila, zdaj mi pa povej, a so ti všeč slikceuser posted image , so ostale ujete v 3.deluuser posted image


Kere slikce..čaki moram pogledatuser posted image user posted image user posted image


Čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem iskala slikco od ognemeta tako dolgouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No zej sem pa še 100 let iskala tole:

http://www.youtube.com/watch?v=jukJxCeGtSM


Sandra, ZATE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:52:22   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , joj, Erin, jaz te mam tak radauser posted image user posted image user posted image user posted image ,


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Enako!user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:55:59   
sandra123
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Erin, saj vem, da bi najrajši tole naredila z menoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moji 4 je spijo, jaz pa tukaj visimuser posted image ...Bom šibala pod tuš, tale luna že cel dan deluje na 3T, pa lahko samo upam, da bo kaj od nočiuser posted image ...
Nočko, Erin in Tilenuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 8.2.2009 22:58:36 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:56:09   
Erin
Punce!! Super slikce! user posted image user posted image user posted image

Pa Barbarinha jih je tudi objavila (sem šele sedaj prebrala 3 del do konca)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SAMI CUKRIIIIIIIIIIII!!!user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 22:59:55   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Erin, saj vem, da bi najrajši tole naredila z menoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Neeeeeee..samo sem pa med drugim pomislila na to da ti mogoče možek ne dovoli pa nam ne upaš povedat...user posted image

Ampak sedaj so tu in končno tudi mi lahko vidimo vaše lepe 3 tttuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 23:01:37   
Erin
Noćkooooooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 23:02:19   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: Erin
Neeeeeee..samo sem pa med drugim pomislila na to da ti mogoče možek ne dovoli pa nam ne upaš povedat...user posted image
Ampak sedaj so tu in končno tudi mi lahko vidimo vaše lepe 3 tttuser posted image user posted image user posted image

Na žalost imaš tudi glede tega delno pravuser posted image , ampak se me je končno usmililuser posted image user posted image user posted image user posted image ....P.s. Saj moški na koncu vedno podležejouser posted image user posted image

Nočkouser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 8.2.2009 23:03:02 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 23:04:43   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: Erin
Neeeeeee..samo sem pa med drugim pomislila na to da ti mogoče možek ne dovoli pa nam ne upaš povedat...user posted image
Ampak sedaj so tu in končno tudi mi lahko vidimo vaše lepe 3 tttuser posted image user posted image user posted image

Na žalost imaš tudi glede tega delno pravuser posted image , ampak se me je končno usmililuser posted image user posted image user posted image user posted image ....P.s. Saj moški na koncu vedno podležejouser posted image user posted image

Nočkouser posted image


MAter sem pametnauser posted image user posted image user posted image

No samo da je to lepoto dovolil postaviti na ogled...

BRAVO MOŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!


V zahvalo ga časti eno pivce pa eno srajco več zlikajuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 23:06:17   
kaja02
user posted image  bi ga najraj, me nekaj zaj***, je tko počasen, da se cela stran že napolne, ko men komaj odpre odgovore!!!

erin- user posted image  sem se nasmejala ob videu, sprva sploh nisem skapirala za kaj gre

sandra-

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 23:15:18   
Erin
kaja, umiri se...ne bomo nikamor ušle..če verjamešuser posted image ..no samo spat..

Jaz pa kiham k norc... v eni rundi po 20x skupajuser posted image user posted image me bo še razneslouser posted image

Sem kar lekadol vzela ker imam poplavo iz nosu..pa čaj pijem pa vitamine..

Glede srečanja - ne vem če bom prišla ker gremo po rezultste k dohtarc glede Tilnovega urina pa ne vem kok časa bo trajaluser posted image user posted image

Naš je danes spet zeleno kakal.. ne vem od česa... je jedel mlečno kašico, kar dobro presnavlja, pa banano in hruško kar mu tudi ne povzrča problemov, pa polento s korenčkom... a je možno da se črevesje še vedno ureja user posted image user posted image user posted image pa da hrana ni kriva za to??  Bomo videl.. mogoče je pa biftek kriv ki sem ga jaz jedlauser posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 23:44:40   
kaja02
user posted image   vsem zdaj grem pa spat, ko bo zjutraj zvonil bom čist hin user posted image            pa sigurno me čaka kaka scena s Kajo, ki gre jutri po 3 tednih spet v šolo!user posted image


mirno noč vsem ter lepe sanje

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
8.2.2009 23:58:05   
Amelia
Punce, ki dojite, ali dajete samo ve malčke zvečer spat, al vaši moški tud? Midve se še samo dojiva pri 5,5 mesecih in ko zvečer zadnjič popapca, okrog devetih, mi takoj zaspi na joški in potem jo samo položim za spat, spi mi super, spimo do cca osmih, pa samo enkrat se ponoči dojiva. Če pa jaz kam grem, na večerjico z babami recimo, si spumpam mleko, ampak ima mož vsak mesec večje težave z uspavanjem, spije mleko po flaški, pol pa gleda kaj je zdaj to, kje je še cucelj za pocrkljat, pol se pa borbe začnejo. Ampak pri dojenih otrocih je po mojem to čist normalno, me skrbi, da ne bo samo še mami dobra za večerno uspavanje user posted image , pol pa adijo moji večerni izhodi enkrat na teden.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 1:20:34   
matejchi
sandra zelo kulturno... oz. praznično, do Prešerna si nas pustila čakat...
user posted image
Lepooooooooo!!!!!
A kar na stolu že takole sami sedita???

< Sporočilo je popravil matejchi -- 9.2.2009 1:24:53 >

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 1:21:25   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

Punce, ki dojite, ali dajete samo ve malčke zvečer spat, al vaši moški tud? Midve se še samo dojiva pri 5,5 mesecih in ko zvečer zadnjič popapca, okrog devetih, mi takoj zaspi na joški in potem jo samo položim za spat, spi mi super, spimo do cca osmih, pa samo enkrat se ponoči dojiva. Če pa jaz kam grem, na večerjico z babami recimo, si spumpam mleko, ampak ima mož vsak mesec večje težave z uspavanjem, spije mleko po flaški, pol pa gleda kaj je zdaj to, kje je še cucelj za pocrkljat, pol se pa borbe začnejo. Ampak pri dojenih otrocih je po mojem to čist normalno, me skrbi, da ne bo samo še mami dobra za večerno uspavanje user posted image , pol pa adijo moji večerni izhodi enkrat na teden.

Amelia moj še zmeraj ne doji.. zaspi pa sama v postelji..user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 6:58:34   
nell
Dobro jutro!

En tovornjak kaveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo spali obupno, samo 1,5 ure je spal v svoji postelji, drugače na meni - razlog: ker smo smrkciuser posted image .
Pikec je tok bogi, da mu nič ne spravim dol - mogoče žličko dve čaja in isto rižolinota - krizaaaa - to bojo še borbe danes. Upam, da se mu vsaj nos tolk odštofa, da bo vsaj kaj pojedel in popil.

bežim, ker sem že med porešanimi


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?