|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čezmerno lulanje
12.12.2006 18:38:57   
Anonimen
Naš malček je star 3 in pol, zadnja dva dni pa imamo en problemček. Otrok namreč neprestano mora na lulanje in sicer lula majhne količine. Danes smo sicer bili pri zdravniku, vendar moramo počakati do jutri, da priložimo še vzorec urina.

Ima kdo podobno izkušnjo in v čem je bil problem? Sečila, kakšno vnetje?

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čezmerno lulanje
12.12.2006 18:45:08   
SašaR
Ja, lahko da se je prehladil, sedaj ko se je bolj shladilo zunaj. Če ga pri uriniranju ne peče, po tem naj ne bi bil mehur vnet.

Upam da se hitro pozdravite.

LP


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čezmerno lulanje
12.12.2006 18:50:06   
Primoza
Enciklopedično bi rekel, da lahko gre za okužbo sečil - lahko pa je tudi kaj povsem drugega (npr. celo sladkorna bolezen). Tako je diagnoza brez preiskav, ki so jih začeli opravljati nemogoča. Opozorite vzgojiteljice v vrtcu, da ne bodo gledale čudno, pa rezervna oblačila oblačila preverite če jih ima (to so moja stalna šibka točka).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čezmerno lulanje
12.12.2006 19:19:23   
Anonimen
Kolikor sem prebral je pri diabetesu značilna poliurija in sicer čezmerno izločanje velikih količin urina kar posledično spremlja tudi velika žeja in dehidracija. Tega pri nas, hvala bogu ni. Lulanje je res pogosto vendar v majhnih kapljicah. Otrok tudi ni žejen, niti dosti ne pije.

Primoža, upam, da nimaš prav, sem kar malo zaskrbljen.

Vseeno hvala obema

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čezmerno lulanje
12.12.2006 19:37:33   
Primoza
Tisto o uriniranju pri sladkorni je res vendar ga spremlja viden upad živahnosti (pomanjkanje energije).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čezmerno lulanje
12.12.2006 20:11:04   
soncek&luna
jaz mislim, da ima rahlo vnetje mehurja... pri vnetju mehurja pekoca bolecina ni vedno prisotna... no, ce sklepam po sebi, ker sem imela pred nosecnostjo kronicno vnetje mehurja pa me ni nikoli peklo... sicer bos pa jutri dobil rezultate.... brez panike...

upam, da se cimprej uredi

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čezmerno lulanje
12.12.2006 20:25:03   
Petraa
Se strinjam,misim da je vnetje mehurja.In ni vedno prisoten pekoč občutek,na začetku je tako da te vedno tišči lulat,ko se pa vnetje še drugam preseli potem je pekoče uriniranje,krvavitev ipd

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čezmerno lulanje
13.12.2006 7:10:24   
srki
Ja,  mi smo imeli pred kratkim tudi ta problem. Veliko je hodil lulat, vendar po malo, pri lulanju je jokal in se držal za lulčka. Naslednji dan smo ga peljali k zdravniku in pokazalo je, da ima vnetje sečne cevi. Dobil je primotren otroške tablete. Po 3-4 dneh je bil že OK, vendar je moral tablete pojesti do konca. Ker so tablete slabega okusa, sem mu jo strla na žličko, nato pa dala na žličko še malo čaja, drugače ni šans, da bi jo pojedel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čezmerno lulanje
13.12.2006 17:06:41   
Anonimen
Vnetje mehurja, ni tako strašno. Smo že bili trdi, da je tudi kaj hujšega. Zdaj pa tople plenice čez trebušček pa kar se da več tekočine.

Pozdrav

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čezmerno lulanje
13.12.2006 18:05:58   
Petraa
Vnetje mehurja pa je tudi nekaj strašnega če napreduje naprej se ti ne zdi????????????POsledice niso ravno prijetne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čezmerno lulanje
13.12.2006 20:46:33   
soncek&luna
vnetje mehurcka se da hitro pozdravit.... naj zraven pije tudi veliko tekocine, cimmanj sladkane....

petraa, vnetje res lahk opostane strasno, samo to se zgodi, ce res dolgo ne gres k zdravniku in pustis da se ti rahlo vnetje "paca"... ne strasi ljudi po nepotrebnem.... jaz osebno sem imela ze res huda vnetja mehurja pa nikol nisem panike zganjala... vedela sem, kaj moram delat in tega sem se drzala... pri otrocih pa itak vedno hitrejs reagiramo kot pri sebi, se ti ne zdi?

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čezmerno lulanje
14.12.2006 6:23:45   
Anonimen
Petra, saj ne da sem vesel ker ima otrok vnetje mehurja. V odnosu na tisto drugo bolezen se mi to zdi olajšanje. Mislim, da je to vseeno bolj pogosto in manj problematično, kapiš?

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čezmerno lulanje
14.12.2006 7:39:18   
srki
No, sam da ni kaj hujšega.

Sama sem imela velikokrat vnetje mehurja in vem, kako je zoprno. Res naj veliko pije, pa nogice naj bodo tople.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?