|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žar
25.3.2011 22:46:30   
tanja75
V kratkem imamo praznovanje. Pa bi rada nasvet kaj še lahko naredimo na žaru. Da ni glih vedno klasika meso, zelenjava. Je katera že probala sir za žar Mu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žar
26.3.2011 9:52:12   
Freya88
Ligni z zara so odlicni mmm:)

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.3.2011 9:53:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žar
26.3.2011 13:33:25   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: tanja75

V kratkem imamo praznovanje. Pa bi rada nasvet kaj še lahko naredimo na žaru. Da ni glih vedno klasika meso, zelenjava. Je katera že probala sir za žar Mu?


Sir za žar je svetoven, ampak nam je veliko boljši kot mu, Olimski beli sir za žar.


(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žar
26.3.2011 16:02:59   
Hope2
Na žar lahko vržeš:
ribe,
lignje, polnjene lignje,
nabodala ali mesna/zelenjavna/škampovi repki+ribe (vmes dodaš zelenjavo),
zelenjava na žaru (bučke, malancani, pisana paprika- najboljša je rdeča, šampijoni, čebula),
škampi ali kozice,
ananas
olimski sir
meso(vratovina, perutničke, nabodala, jagenjčkova zarebrnica, svinjska rebrca, čevapi, hrenovke, hrenovke s slanino, pikantne klobasice

Jaz na velik pladenj ali krožnik natrosim rukolo, na njo pa potem naložim sir iz žara in zelenjavo, pa še za okras kak češnjev paradižnik in pinjoleuser posted image .

Meso ala vratovina, rebrca... dam obvezno že zjutraj v paco: olivno olje, velik strtega česna in rožmarin

Kot je KIKI rekla, če kupuješ sir, kupi olimskega. Še vsi do sedaj so bili razočarani nad MU- FUJ

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.3.2011 16:06:19 >

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žar
26.3.2011 20:33:22   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kot je KIKI rekla, če kupuješ sir, kupi olimskega. Še vsi do sedaj so bili razočarani nad MU- FUJ


meni je tudi olimski boljši, mojmu pa od MU-ja!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žar
26.3.2011 21:33:55   
Anonimen
Meni je sir za zar svetoven. Potem so mi ful dobre na zaru pecene sitake, polnjeni lignji, banane, ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.3.2011 21:34:50 >

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žar
28.3.2011 11:58:28   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: tanja75

V kratkem imamo praznovanje. Pa bi rada nasvet kaj še lahko naredimo na žaru. Da ni glih vedno klasika meso, zelenjava. Je katera že probala sir za žar Mu?


Sir za žar je svetoven, ampak nam je veliko boljši kot mu, Olimski beli sir za žar.




ja tale olimski je božanski, mu je pa meni osebno katastrofa


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žar
28.3.2011 12:02:46   
Anonimen
Mi smo imeli ravno učeri MU sir za kosilo ... in men je bil čist kul ... bom pa še tega olimijskega probala, če je res tolk boljši.

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žar
28.3.2011 12:16:08   
Hope2
Meni je razlika očitna, MU je precej plastičen-dejasnko kot da bi plastiko žvečil, bolj žilavi, in med zobmi ti kar nekaj škripa oz cviliuser posted image . Olimski je bolj "naraven"user posted image .
Enkrat ni bilo olimskega, pa smo MU vzeli in takrat je tudi na pikniku ostal po krožnikih, medtem ko olimski vedno zmanjka

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 28.3.2011 12:17:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




MATIČNE CELICE
Admin

Kaj menite o shranjevanju matičnih celic?

Shranili smo jih (12%)

Nismo jih shranili (27%)

Radi bi jih shranili, vendar je to prevelik finančni zalogaj (42%)

Ne bomo jih shranili (12%)

Matične celice nas ne zanimajo (8%)


Število vseh glasov: 388

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!