|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2-letniki
12.6.2006 21:35:51   
TaRe*
No,pa poglejmo še za dveletnike.
koliko so veliki,težki...pa kolk so lumpi.user posted image





Naša je 95cm velika,pa baje....da ima 15 kg.(tolk so jo natehtali v vrtcu.) po mojih izračunih pa je kako kilo manj.


Lumpa je pa ..........ojojoj..ajme meni,kdo bo tega otroka vzgajal?
..no,ja sam je pa cukr,da kr pozabiš,kaj ušpiči.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2-letniki
12.6.2006 21:45:54   
Anonimen
ja naša bo 2 čez mesec dni. večika je tut okol 96 cm, težka pa malo manj kot 16 kg - vagano doma in merjeno tut! cune ji kupujem 104!

lumpa pa niti ni. je zlo pridna punca, po cele ure se sama igra in gleda knjige al pa risanke. lumpa postane če se ji recimo ene 2 ure noben ne posveti pol pa tako pozornost išče. lumpa pomeni, da recimo začne deko iz tamale vlečt, al pa s kako barvico po kavču risat. sicer barvic ne dobi več pbrez nadzora.
kaj pa že zna: pozna vse barve, z malo pomoči šteje do 20. zapoje en miljon pesmic, in zna en kup pravljic na pamet, pozna že kr neki črk. non stop govori res k strgan dohtar. vse si zapomne res v prvo ko ji poveš. tako zna recimo zrecitirat zgodbico clo z efekti..znižuje in zvišuje glas in ga spreminja glede na like k govorijo in podobne fore. prava igralka res :) ampak ji je pa problem pridt po stopnicah brez pomoči oz gre kr po vseh štirih, učerej je prvič prehodila 3 stopnice navzgor brez da se je za karkol držala, pol pa še navzol s tem da jo je mož na koncu ujel drgač bi pikirala na nos :) šele kaka 2 tedna nazaj je začela dobivat interes in se naučila sesti na stol..tak tamal otroški. gibalno mal zaostaja, govorno je pa pomoje na stopnji 4 letnika :)

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2-letniki
12.6.2006 22:39:23   
KIRA
pol vajini otroci rasejo ko krplive. user posted image user posted image user posted image user posted image jaz poznam samo eno punčko ki je v taki starosti tako velika, so pa tud starši precej visoki. (pri 17 m ima okrog 90 cm).

sem čist zacvikala, da je moja punči premajhna za svojo starost, pa sem šla pogledat na tabelo. pa je hvalabogu še vedno mičken nad povprečjem. znata vedve človeka prestrašit.!!!!!



(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2-letniki
12.6.2006 22:50:03   
Jančika_
Naš ima nekje 11 kil, koliko je velik, pa ne vem - nosi cote 86. Ata in mama sva oba pritlična, tako da niti ne more biti drugačeuser posted image .

Govori (po naše) še skoraj nič, čeprav skoz nekaj čeblja po svoje. Če je pri volji, gre po stopnicah sam iz kleti v tretje nadstropje; dol gre pa vedno sam, včasih se niti za ograjo ne drži. Vsake toliko ga popade nekaj in začne metati stvari naokoli, drugače je pa več kot zlat. Bohve, kako bo, ko bo dobil bratca.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2-letniki
12.6.2006 22:57:31   
Anonimen
naša ma neki 90 cm pa kakih10.5-11 kil.kaj čem-drobna je pa tud slabo papca.govori pa tekoče,pozna barve,šteje do 10,pozna avte...edino kaj je ful ipična in rada se tepe

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2-letniki
13.6.2006 7:07:09   
baby baby
Nasa je 2,5 L (januarčica) pa ima 12 kg in 94 cm. Visoka in suha. Pridna in nabrita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2-letniki
13.6.2006 8:20:07   
viv_
Naša je stara 2,5 ima 98 cm in 16 kg.

Pa pridna punca je, sicer je stalno v gibanju (laufat, kolo vozit, plezat, ...) ampak uboga, če se ji kaj reče!

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2-letniki
13.6.2006 8:23:16   
Anonimen
Tibor je imel pri dveh letih 94 cm in 14,5 gk.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2-letniki
13.6.2006 9:00:56   
san
Sinko je star 2 leti pa pol (januarski) in ima 94 cm in 13 kg.
Hčera je imela pri dveh 88 cm in 11,5 kg.

Lp, S.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2-letniki
13.6.2006 9:37:57   
ZARA
96 cm/ cca. 11500g

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2-letniki
13.6.2006 10:14:12   
muki1
Velika je po zadnjih meritvah 86 cm, mogoče zdaj še kak cm zraven, ker se vteguje user posted image .
Tehta pa po zadnjih tehtanjih 12 kil, s polno plenico pa tudi več user posted image .
Govori čisto vse, že zelo dolgo. Tudi v vrtcu jo hvalijo, da je neverjetna, kako vse pripoveduje.
Črk je še ne učim, pozna A, O, Ž, E in N. Vzame knjigico in si izmišlja zgodbice, tudi glasove spreminja, ko recimo bere Rdečo Kapico user posted image . Prešteje do 10. Zadnjič je rekla, da ima na listu napisano številko sedemintrideset user posted image . Tudi zlaže se kaj. Gibčna je še kar.
O lumparijah pa bi lahko odprla novo poglavje: tečnari kot user posted image , sposobna je cel dan cmerit brezveze user posted image , cvili, tepe, riše po kavču ( no, to ji je do sedaj uspelo le enkrat ).
Ima svoje svetle in zelo temne plati.
Trenutno je v MAMA fazi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2-letniki
13.6.2006 11:50:02   
Anonimen
Velik 96cm, težek 15 kg. Ati in mami oba 180cm user posted image

Je pa zelo priden, dobrovoljen, skoz nasmejan, uboga če mu kaj rečeš, govori kot navit, poje pesmice "bere" zgodbice, se igra z dojenčki, medvedki in jim ukazuje user posted image , obvlada vse firme avtomobilov user posted image , tako da bo šla mama kmalu k njemu na inštrukcije user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2-letniki
13.6.2006 13:38:08   
Mojca20
Višine ne vem, težak pa je 12,3 kg, rad gleda knjigice, risanke so zakon, rad igra igrice na Nintendu, avtomobilčkov, bagerjev ipd. niti ne povoha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2-letniki
13.6.2006 16:47:12   
dory
No tud nas ma zej 96cm in mal cez 11kg...zgleda bo manekenkauser posted image

Govori ful, pove vse, tvori stavke brez problema...steje do pet ( svoje prste predvsem ), se kar locimo pet barv in nismo nc napredovali....po ang in nem zna povedat pes in mack :)..haha pa se to smo ga ucil bl iz fore....vcas zakolne,ker se stricu zdi fajn ga kej naucit...ne uboga nc, razen babi...ce mu pa jest kej recem mi rece nazaj...mami tiho...ti ne vessss....user posted image user posted image

Pove za na kahlo in to kar hoce oblect....more bit kr po njegovem...o trmi pa sploh ne bom vec,ker je hopeless caseuser posted image

Najbl uziva na svojem traktorju...ponavad nalozi na prikolco se grablje in lopato in drvi....zvecer pa obvezno traktor pa avtomobile k men v postlo, prebereva pravljico, spotoma mi da lupcka in alejuja....bedtimeuser posted image

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2-letniki
13.6.2006 20:33:24   
Anol
Velik ne vem ima pa okoli 15kg (avgusta bo 2 leti), zelo rad je, uživa na toboganu, zelo rad teče, zelo rad pleše. Veliko goflja, zelo veliko ponavlja besede za drugim.

Rad gleda risanke vlakca Tomažka in Nodija.
Obožuje knjigice o Medvedku Jakatu.
Rad ima plišaste igrače in jih vse pozna po imenu, rad sestavlja legice, seveda pa jih rad tudi razmeče.
Zvečer se rad pred televizijo pocrklja.

Vedno, ko pridemo v trgovini do oddelka, kjer imajo kruh ali salamo glasno pozdravlja prodajalke "Dan" toliko časa, da se na koncu že smejejo in nato ponovno, ko pridemo na blagajno. Ko pa se poslavlja pa uporabi vse besede, ki jih pozna "pa-pa, dijo, čav-čav".

Pričel je tudi z risanjem, sicer traja ena seansa 2 min, pol pa konc, ampak važno, da je volja.

Rad hodi na kahlico, vendar se to spomni samo bolj takrat, ko mu menjamo plenico.

Je velik sonček, ki te spravi v dobro voljo, seveda ima tudi slabe dneve, kot tudi jaz, drugače pa je zelo priden, živahen, predvsem pa crkljiv.


_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2-letniki
13.6.2006 21:04:45   
Pajaca
Pri 2 letih je imela 89cm in 11,7 kg.

Rada ima avtomobilčke, traktorje, bagerje, knjige, plavanje, gunglco.... . Cel čas klepeta ko navita in jo zvečer komaj ustaviš da gre spat. Drgač pa je pridna, lepo cele dneve brez pleničk, samo če gremo z avtom jo ima še gor.

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?