|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3- letnica in vrtec
25.11.2008 10:17:49   
0509d
Moja miška je v vrtcu že 1,5. seveda smo na začetku imeli težave ampak potem se je lepo vklopila. Zelo rada hodi v vrtec.  Zadnje 14 dni, ko gremo zjutraj je vesela, se lepo obleče, ko pa pridemo pred sobo pa začne....ljubčkanje, moja mama, včasih joka ampak večinp časa je zelo žalostna. Doma je vse po starem, v vrtcu prav tako, saj ko grem je zelo dobre volje se igra in sodeluje. Zakaj taka žalost ob slovesu?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3- letnica in vrtec
25.11.2008 10:21:41   
ninini
To je samo eno obdobje ki samo hitro mine.Seveda ,če v vrtcu ni kaj narobe.

_____________________________

...zaljubljena,ustavila bi čas,ko skriješ me v objem ,zavpila bi na glas.Naj slišijo vsi,da tebi dajem vse,da si tisti,ki še vedno greješ mi srce....

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3- letnica in vrtec
25.11.2008 10:24:23   
0509d
Ne...tudi vzgojiteljica pravi, da ko grem je vse ok. Samo tisti trenutek, ko odhajam. Ko pride domov lepo vse razloži kaj so počeli in z veseljem odgovarja. Jaz tudi mislim, da je samo obdobje in da bo minilo kot že vse do zdaj.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3- letnica in vrtec
25.11.2008 10:30:22   
ninini
Ja pol pa ni treba skrbet.Sploh pri teh letih je več takih obdobij ko bi otroci bili samo zraven mamice pa čeprav se drugje tudi dobro počutijo,boš videla da tako kot je prišlo bo tudi odšlo,mogoče samo malo več pozornosti rabijo in to je to.5 let sem delala v vrtcu zato ti lahko povem da skoraj vsak otrok pride v to obdobje.  user posted image

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3- letnica in vrtec
25.11.2008 10:55:11   
Piruri
To je samo občutek krivde, ki ti ga hoče zbudit...ti se nasmej, ji pokni enega lubeka na nos in ji reči, da jo imaš neizmerno rada in dajo prideš iskat po službi...če bo videla, da te kakorkoli gane, ker je ob slovesu žalostna, bo začela to pogosteje uporabljat...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3- letnica in vrtec
25.11.2008 13:28:55   
zinkazi
Pogovarjajta se zakaj je v vrtcu, kam greste vi, kdaj pridete ponjo.
Ali je doma v zadnjem času zaradi kakšnega vzroka dobila več pozornosti - npr. bolezen, potem še vedno poskuša dobiti več pozornosti.
Lahko pa je iz kakšnega razloga manj časa zanjo in si želi nekaj več pozornosti. To je take pozornosti, ko se posvetite samo njej.
Lahko pa poskuša v vrtcu med svojimi najboljšimi prijatelji uveljaviti kakšne interese in ji to ne uspe. To bo pa sčasoma rešila v samem vrtcu. 

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3- letnica in vrtec
25.11.2008 13:43:52   
0509d
Ne nobene bolezni ni bilo. Res je, da je zelo navezana name. recimo čez vikend gre spat k babicam in ni nobenega problema. je pa res, da čez teden nismo veliko skupaj. preden pridemo domov je ura 18:00 in potem malo igre, kopanje in spat. verjetno me pogreša ali pa te otroške " muhice".

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3- letnica in vrtec
26.11.2008 19:41:42   
zinkazi
Verjetno želi več vaše pozornosti. Poskusite poiskati možnost, da bi bili nekaj več skupaj. Hitro se bo pokazalo, če je to.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3- letnica in vrtec
26.11.2008 21:08:00   
Rubin.
Res je, da je zelo navezana name.


Verjetno bi raje bila s teboj kot pa v vrtcu.

Ko sem se jaz pogovarjala z vzgojiteljico, glede tega da je moja mala miss raje doma kot pa v vrtcu, je rekla, naj si to štejem v čast.

Je pa vrjetno tebi hudo, ko greš in bi tudi ti mogoče bila rada z njo. Poskusita več časa preživeti skupaj in povej ji da jo imaš zelo rada, tudi ko je v vrtcu.
Sloves pa naj bo čimmkrajši, bo bolje zate in za njo.

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3- letnica in vrtec
26.11.2008 21:11:46   
Anonimen
Jaz tudi mislim, da je samo obdobje in da bo minilo kot že vse do zdaj.


Po moje tudi.

(odgovor članu 0509d)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3- letnica in vrtec
26.11.2008 21:24:51   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz tudi mislim, da je samo obdobje in da bo minilo kot že vse do zdaj.


Po moje tudi.




Pa tudi to drži. Obdobij takšnih in drugačni, ni ne konca ne kraja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3- letnica in vrtec
26.11.2008 21:41:50   
frutka_
Eni pač zjutraj niso srečni, če niso nesrečni. user posted image Minilo bo. Glavno, da se potem pomiri. Predvidevam, da je to prvi otrok.user posted image
Podobno je z dojenčki. Nekateri morajo zvečer kakšno kitico zjokat, da lažje zaspijo.

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




PROSTI ČAS
mamamajča

Kadar podnevi otrok spi, se samostojno igra, vi:

hitro preverim, kaj je novega na forumih, facebook-u (32%)

prižgem TV in se malo uležem (11%)

si skuham kavo, pregledam pošto, reklame (17%)

čistim, pospravljam, kuham, ni prostega časa! (39%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!