|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok - dr. Lukman
6.3.2008 14:59:29   
karmen83
Pozdravljene.
Zanima me, če je katera imela 3D ultrazvok pri dr. Lukmanu na Ptuju, koliko časa je potrebno čakati, koliko stane, ali mogoče dr. Lukman dela tudi 4D ultrazvok, pa še to me zanima, ali pri njem dobiš samo slikice ali se da tudi kaj posnet na DVD. V glavnem - ali ste bile zadovoljne z njim? Tudi izkušnje drugod po Ptuju ali Mariboru bodo dobrodošle.
Hvala in obilo užitkov ob božanju trebuščkov vam želimuser posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok - dr. Lukman
6.3.2008 15:03:52   
žarnica
Jaz sem bila v 25.tednu.ko sem bila pri njemu. NA vrsto sem prišla v enem tednu. Trajalo je vse skupaj več kot pol ure, posnel mi je filmčke na ključek in slikice (mislim,da jih je bilo okrog 40). KEr se ni dobro videlo,naju je poslal na kratek sprehod po Ptuju in smo potem še enkrat poskusili. Je bilo malo bolje. JE pa vmes preklapljal tudi na 4D.JAz sem z dr. Lukmanom zadovoljna,saj je tudi moj ginekolog.

Cena je bila 60 eur.

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ultrazvok - dr. Lukman
6.3.2008 18:23:23   
kawasakica
pravzaprav ti je žarnica vse razložila, jaz bi samo dodala, da bi blo mogoče fajn it malo prej, jaz sem šla v 17 tednu in mam slikice, kjer je Luka celi gor, me je sicer naročil še enkrat za 25 teden ampak na teh slikah pa so potem že posamezni deli telesa, ker je dete že prevelikouser posted image
je pa res ful fajni, si vzame čas in ti vse razložiuser posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ultrazvok - dr. Lukman
6.3.2008 19:14:22   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: kawasakica

jaz bi samo dodala, da bi blo mogoče fajn it malo prej,


ja,res je bolje iti prej. Mene so zato tako hitro vzeli,ker sem pač bila že v 25.tednu

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?