|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 urni delovnik in vpis trajanja zaposlitve v...
9.2.2009 13:48:55   
Rožica*
Živjo!

Bom kar tu zastavila vprašanje, ker že cel dan neuspešno kličem na CSD in ZPIZ.

Mene pa zanima, kako so vam vpisali trajanje zaposlitve v delovno knjižico po prenehanju koriščenja pravice krajšega delovnega časa zaradi starševstva?
Polen deloven čas, ali samo polovičen?
Upam da me razumete.

Meni so vpisali za leto dni samo 6 mesecev. V tem letu sem koristila Pravico za delo s krajšim delovnim časom zaradi starševstva, ki nam je vsem na voljo do 3 leta starosti. 
Pa me zanima, če se je morda gospa zmotila, glede na to da država plačuje prispevke za socialno varnost do polne delovne obveznosti!? user posted image

Vesela bom vsake informacije?
Hvala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 urni delovnik in vpis trajanja zaposlit...
9.2.2009 14:04:23   
Anonimen
Sploh se ne morem spomnit,koliko mi je napisala........Lahko pa stopim do računovodstva in pogledam v delovno knjižicouser posted image

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 urni delovnik in vpis trajanja zaposlit...
9.2.2009 14:27:33   
Lunca1
po moje ti je prav vpisala, ostalo ti verjetno vpiše CSD ali kdo drug??? Tvoja firma vpiše samo tisto, za kar ti je plačevala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 urni delovnik in vpis trajanja zaposlit...
9.2.2009 17:08:02   
piškotka
Ker ti je za ostale štiri ure plačeval prispevke Center za socialno delo, moraš tudi tja z delovno knjižico, da ti še oni vpišejo.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 urni delovnik in vpis trajanja zaposlit...
9.2.2009 18:07:29   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: piškotka

Ker ti je za ostale štiri ure plačeval prispevke Center za socialno delo, moraš tudi tja z delovno knjižico, da ti še oni vpišejo.


pa glede na to da DK ni več, se še vpisuje za nazaj?

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 urni delovnik in vpis trajanja zaposlit...
10.2.2009 12:42:48   
Rožica*
Ja se še vpisuje v DK.

Samo za info. 
Vse ti morajo vpisati na ZPIZ-u. Tudi dobo za katero ti je plačeval CSD. Torej polno del dobo in ne samo 20 ur na teden, kolikor delaš.
Sem končno dobila vezo in preverila.
Torej se je gospa pri meni malo zmotila. Grem tja, da popravijo napako, zdaj ko je še vse sveže, da ne bom imala kdaj težav.

lp.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?