|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ambulanta za razvojno nevrologijo
24.2.2007 10:58:16   
maja1488
A je katera svojega dojenčka peljala v tole ambulanto? kako zgleda pregled, koliko časa traja...???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo
24.2.2007 16:22:19   
lojzika
Tole je skoraj tako kot navaden sistematski pregled, traja pa cca pol urce

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo
24.2.2007 16:57:05   
bipsy
Pozdravljena!

Prebrala sem na mamini čvekalnici,da si omenjala da imate ta pregled zaradi suma na motjo s presnovo.Zanima me,kako so to ugotovili,namreč mi imamo tudi nekakšen pregled v marcu,baje odvzem krvi in urina.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo
24.2.2007 19:06:53   
maja1488
Če po pravici povem nimam pojma. V torek sva bile v razvojni ambulanti. Tamala ima 5 mesecev. Zdravnica nama je rekla, da ona dela takpo, da otroka pošlje zgolj preventivno v nevrološko ambulanto na pregled. Danes pa sem po pošti dobila napotnico iz pediatrične in na njej piše tole o motnji v presnovi. Pol sem pa po internetu brskala, pa nisem nič našla, kaj naj bi to sploh bilo.
Našla sem samo motnjo v presnovi živil, ni mi pa jasno, kaj ima to z razvojem otroka. Mogoče sem sam mal butasta user posted image

(odgovor članu bipsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo
24.2.2007 19:22:22   
bipsy
se popolnoma strinjam s tabo,itak ti nihče nič ne pove,samo izvid dobiš,pol se pa znajdi.Skratka nas so tudi iz razvojne poslali v pediat.kliniko v Ljubljano,in so mu tam vzeli vzorec urina,pol sem pa po skor dveh mesecih dobila izvid,da se pač mormo ponovno zglasit gor,za ponovni pregled urina.No upam,da je le lažen preplah in da bo vse vredu,in pri tvoji pupi in pri mojemu korenjaku!!!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo
24.2.2007 21:29:19   
maja1488
Kaj pa sploh je točno motnja v presnovi? Meni to ni nihče nič razložil. Na kaj vpliva...?

(odgovor članu bipsy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ambulanta za razvojno nevrologijo
25.2.2007 15:34:42   
sju
me zanima kako prodem do slik rokovanja ki jih je objavila Krištofinja?

Hvala za pomoč.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?