|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BUČKE
30.8.2006 12:17:35   
AKŠ
dajte mi pomagat....kak zanimiv recept...

včeraj mi je teta prnesla tri velliiike bučke, pa se mi sanja ne, kaj naj iz njih naredim.....

sicer sem jih enkrat že spekla (brez nadevov - samo pomokala in vegetala), ampak ne morem kr naprej ena in isto delat....

a ma mogoče katera kakšen dober recept?


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BUČKE
30.8.2006 12:25:18   
Anonimen
jaz naredim bučkov paprikaš in pire zraven, pa kak kos mesa spečem. včasim pa naredim rižoto z zelenjavo in vinčkom, dam bučke na pol, semena ven, rižoto not, dam spečt, ko je skori pečeno posipam z parmezanom ali sirom in še mal pečem, da je sir hrustljav.

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BUČKE
30.8.2006 12:30:04   
alijana
Kremna bučkina juha. Bučke olupaš in narežeš na drobne kocke ter posoliš in vegetaš, da spusti vodo. V ponvici segrej malo olivnega olja. Dodaš čebulo (ali por) in narezane bučke, jih nahitro malo popečeš, da dobijo zlato barvo. Nato zalij z vodo, v katero si vmešala dve do tri žlici moke. Še malo vegete in začimb dodaš in kuhaš 20 minut. Jaz uporabim naslednje začimbe: zelena, petršilj, timijan. Ko je juha skuhana, nekaj bučk stisneš ter pravtako dodaš malo kisle smetane. DOBER TEK user posted image . Lp, Alijana

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BUČKE
30.8.2006 12:30:35   
AKŠ
no tole z rižoto bom poskusla....kako pa narediš bučkov paprikaš?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BUČKE
30.8.2006 12:32:10   
AKŠ
tole mora bit tud dober---bom poskusla nrdit - thanx

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BUČKE
30.8.2006 12:34:00   
GATA
Oj, bučke v omaki so slastne user posted image .
Na oljčku popražiš čebulco, dodaš na kocke zrezano bučko/o, priliješ malo vode, dodaš začinko in dušiš. Ko se buča razpusti ji dodam še moko in smetano (ki ju zmešam v malo vode - odvisno koliko omake želiš imeti).

Jaz tudi velikokrat naredim ocvrte bučke. Največkrat pa jih samo spaniram in dam v zmrzovalnik in jih po potrebi jemljem user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BUČKE
30.8.2006 13:09:20   
Anonimen
Paprikaš se naredi skori isto ko je gata napisla za omako. čebulco prepražiš do polovice, daš mal mlete rdeče paprike, naribane bučke (kot jabolka za štrudel), majčken vode, da se poduši, pol pa posebi zmešaš kislo smetano in malo moke in vliješ na dušeen bučke, da se zgosti. aja pa mal soliš ali začinko daš not.
Zase naredim samo to in pire krompir, ker je zadost nasitno, za moža pa moram še kako cigansko pečenko naredit zraven al kak kos mesa spečt. Drgač pride res ko omaka, sam mi temu rečemo paprikaš, mogoče ker damo mleto papriko.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BUČKE
30.8.2006 13:20:10   
Anonimen
Lahko pa bučo prerežeš po dolgem čez pol, izdolbeš vsebino, kar z žličko, in daš vsebino (če ni preveč velikih pešk) k mltremu mesu. Dodaš k mesu še jajce, začimbe (jaz kar začinko in česen v prahu), s tem napolniš izdolbeno bučo, jih lepo zložiš v pekač in daš pečt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BUČKE
30.8.2006 13:22:36   
Anonimen
Če pa jih delam kot omako, pa jih narežem na kocke, podušim na olju, začinim z mleto papriko, z začinko ter česnom in čebulo v prahu, ko so mehke, pa jih samo speštam s tistim za pire krompir mečkat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BUČKE
30.8.2006 13:34:19   
g
Polnjene bučke
Bučke izdolbem. Posebej pripravim: zapečem čebulo, dodam mleto meso, česen, začimbe (vegeto, sojino omako,lovor,poper), kakšno žličko mezge, izdolbeno bučko malo dušim - toliko da odvečna voda povre in je bolj suho. Potem pekač namažem z margarino, vanj zložim bučke, napolnim z nadevom iz mletega mesa (včasih če imam višek nadeva napolnim tudi kakšno svežo papriko) in dam peč v pečico. Pečem kakšnih 30 - 40 min pokrito z folijo, nato kakšnih 10-15 min pred koncem prelijem bučke-nadev s smetano za kuhanje in zapečem do konca! Zraven paše pire krompir in skleda solate!
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BUČKE
30.8.2006 19:15:28   
CUKRČEK
musaka iz bučk....narediš tako kot navadno musako, le da krompir zamenjaš za bučke.....božanskouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu g)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BUČKE
30.8.2006 22:58:45   
AKŠ
hvala dekleta....bom mal eksperimentirlaa s temi bučkami (moj me bo pa v rit brcnu, ker ni ravno navdušen nad bučkami user posted image )


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 slastnih kašic za dojenčke
Hitro preverite pet receptov za slastne in zdrave kašice za dojenčka, ki se spoznava z gosto hrano.
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?