|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 13:51:11   
Valentina
..pa da ni v kombinaciji riba-krompir oz. "špinačna" juhauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 13:54:31   
blue sky
Kaj pa špinača, pire krompir in po možnosti zraven še kuhana govedina. Jaz to kombinacijo obožujem.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 13:58:42   
Valentina
Blue sky, hvala user posted image  sam govedino zamenjam z jajčkom user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 14:02:08   
Mana
TOLE ZGLEDA KAR DOBRO:

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=5&c_id=18292

Jaz naredim tudi lazanjo mešano: prva plast je mleto meso, druga plast je blitva prepražena s česnom....lahko je tudi samo blitvina lasagna, će imate radi zelenajvo ampak pri nas bolje gre mešana.

Dober tek karkoli že bouser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 14:05:29   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Mana

TOLE ZGLEDA KAR DOBRO:

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=5&c_id=18292

Jaz naredim tudi lazanjo mešano: prva plast je mleto meso, druga plast je blitva prepražena s česnom....lahko je tudi samo blitvina lasagna, će imate radi zelenajvo ampak pri nas bolje gre mešana.

Dober tek karkoli že bouser posted image


To je tudi fuuul dobro user posted image .

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 14:05:30   
orhideja75
jaz pa blitvo vedno naredim s krompirjem. posebej skuham blitvo, posebej krompir v kosih. potem pa dam prepražit mal čebulce in česna na olivno olje in odcejeno blitvo in krompir stresem povrhu in vse skupaj premešam. ful dobro. za moje fante pa zraven naredim še polpete ali pa hrenovke. 

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 14:33:51   
Anonimen
kaj moraš res blitvo nujno pokapat z limonim sokomuser posted image . enkrat je bilo neki govora tu na RR

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 15:45:44   
nora
Jaz sem zadnjič naredila poletno sarmo iz blitveuser posted image zakon!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 15:49:46   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: nora

Jaz sem zadnjič naredila poletno sarmo iz blitveuser posted image zakon!user posted image


Kako pa to pripraviš? A je isti postopek kot pri navadni sarmi in samo namesto zeljnih listov vzameš blitvo, ali kako?

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 17:14:57   
Valentina
Hvala za ideje!

Na kulinariki sem našla še to

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Blitva-kaj skuhat?
21.8.2007 18:53:49   
Jessy
Jaz blitve še nikoli nisem pokapala z limoninim sokom. V bistvu sploh prvič slišim za to.

Meni so pa všeč ocvrta blitvina stebla. Najprej jih malce pokuhaš v slanem kropu, nato pa narediš pivsko testo, jih pomočiš vanj in ocvreš. Prava poslastica.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hranilne in zdravilne moči kopriv (recepti)
Koprive niso le nadležen plevel, temveč jih lahko uporabite tako v kuhinji kot pri zdravljenju številnih zdravstvenih te...
Domača ribezova marmelada
Ribez varuje celice pred prostimi radikali, pomirja živčevje in izboljšuje razpoloženje ter spodbuja delovanje srca in m...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?