|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:00:14   
Anonimen
Mi jih lahko katera napiše? Model in ceno? Za tiste najbolj prodajane (popularne)? Opise in slike modelov bom pa potem že sama poiskala na Internetu...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:18:10   
arielca
Ne vem, če spada med najbolj popularne, ampak vseeno...

Quinny Speedi SX, najcenejši v spletni trgovini Sonček 57.990,00, sicer pa tudi v Baby centru za 63.200,00.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:26:07   
Anonimen
O, groza...

A to je poceni? user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:36:34   
arielca
Za ta model je to najcenejša ponudba, obstajajo pa tudi cenejši vozički. Da te malo potolažim... Preveri:

http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1021/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:39:22   
Anonimen
En kolikor toliko "normalen" voziček stane pol moje plače!!!

Mislim, da bo moj otrok kar lepo od rojstva dalje hodil peš... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:50:16   
Marogica
Kerensa, jaz oz. midva sva počakala na akcije in sva dobila voziček za 45.000 SIT, znižan iz 69.000. Na velikihi, napihljivih kolesih, košara, zimska prevleka in športni del. Osebno sem mnenja, da se bo voziček uporabljal do ca 1,5 leta, potem pride v upoštev "marela". Tako, da nisem bila pripravljena investirati v voziček več kot to. Še to se mi zdi za uporabo max. 1,5 leta, dosti.
Midva sva raje investirala več v otroški sedež, ker nama varnost pomeni več, kot pa "šminkiranje" z vozičkom. Otroški sedež je bil najina (skoraj) najdražja investicija.
Pa še to-dandanes so skoraj vsi vozički lepi in funkcionalni, le blagovne znamke se razlikujejo in temu primerno tudi cene. Vendar pa vozi vsak. Kakor pri avtih.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:52:16   
Anonimen
Obljubljen imamo sicer voziček od prijateljevega sina, vendar sem dobila neko idejo, da bi pa moj sin imel novega...
No, zdaj me je pa kar minilo, ko sem gledala cene s tistega linka tamle zgoraj... user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:52:22   
rija
Kerensa, kaj pa model "sposodim si", ta je v večini primerov zastonj....user posted image
Moj je že tak...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:56:09   
tinkatonka
Marogica...kateri voziček pa je to, ki sta ga dobila tako ugodno??

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 11:56:44   
Marogica
Izsposojen voziček pa je najbolje, kar lahko narediš. Tudi jaz bi si ga izposodila, pa na žalost nimamo prijateljev, ki imajo otroke takšne starosti. Zato moramo kar dosti stvari kupovati ali pa jih imamo odstarejšega sina.
Pri vsakem vozičku lahko vse "slečeš" in opereš-z mehčalcem tvojega okusauser posted image user posted image , pa bo kot nov.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 12:00:31   
Marogica
To je bilo lansko jesen v BC, voziček PIKOLO-sicer nikoli slišala za to znamko, vendar so mi bile barve zelo všeč. Najbolj pa me je prepričala cena. Saj v BC imajo vsakih nekaj mesecev akcije vozičkov- mogoče je sedaj kakšen drugi v akciji. Ne vem.
Pa še to-vas je že kdo vprašal, kakšen voziček vozite, ali pa si boste to čez 20 let zapomnili? Jaz si ne bom. Pa tudi če bi si, bo mogoče takrat to kakšen "brezvezen" voziček iz fotografije. Kajti moda gre dalje. Nove blagovne znamke pa tudi prihajajo........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 12:05:57   
tinatona
Haj!

Trenutno je voziček pikolo v BC 64.000. Tak kot ga jaz prodajam - samo da druge barve. Kerensa model si lahko pogledaš v mojem albumu.

LP Tina

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 12:22:03   
ninaki
Pozdravljene,

prejšnji teden je bil (mislim da PIKOLO) v BC znižan na 45K za člane. Je bil pa športni z lupinico, ki se pritrdi na voziček. Imeli pa so še enega, ki je bil tudi take sorte (športni + lupinica) za klubsko ceno 35K (ne spomnim se katera firma). Midva sva kupila Mothercare voziček športni, pri katerem se naslonjalo spusti čisto do konca (tako, da je primeren od 0+), lupinico, prevleko za noge za lupinico in za športni voziček. Računam, da bo to zadostovalo, tako da košare ne bi kupovala. Kvečjemu še zimsko vrečo. Se mi je pa zdel dosti zaščiten in mi (tako na oko) košara sploh ni manjkala. No ja, bomo videli pol, po praktični uporabi user posted image Je pa 4 kolesnik. Znižan iz 100K na 40K, ker je baje lanski model. Zraven sem dobila še tisto plastiko za dež. Meni je bil tale nekako bolj stabilen, kot tisti v BC. Sem ga pa kupila v Mohtercare trgovini v Emporiumu. Ostali so še sivi z rdečimi obrobami ter karo plava. Spodaj ima kar veliko nakupovalno košaro, zgoraj je pa še termometer in ura - to sem opazila šele doma :-)))) Je lahek (11.5 kg z lupinico vred, drugače mislim da 7.5 kg, bi morala pogledati v navodila). Lahko si ga ogledate na internetni strani Mothercare. Sicer ni isti model, ne zgleda pa nič drugače.

Uživajte v nakupih,

Nina


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 13:25:08   
Dejča
Tudi midva sva letos kupila voziček (ABC design - športni model) za le 30.000, saj je bil znižan za 50 %, ker je bil lanski model - OK, kdo ve, katere letnice je??? Splača se malo razgledati okrog, ker lahko naletiš na res dobro akcijo.
Zadnjič pa sem videla tudi enega za 189.000 - HALO!!!! Bi tudi svojo takoj naučila hoditi, haha, raje, kot da dam toliko zanj.

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 14:41:28   
Eviii
midva sva preko neto (ebay) kupla voziček chicco tri. poleg športnega vozička dobiš zraven še lupinco in avtosedež, ki je po standardih amzs-ja. za vse skupi sva plačala 379 eurov. meni se ne zdi tko hudo... in zadnič sva bla v baby centru (tam stane 133000) in sva si ga malo ogledala. šele potem sva ga tudi naročila...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 14:59:12   
Anonimen
V Avstriji je voziček Hauck Denver 6 za 130€ (Toys), pri nas stane nekaj čez 60.000. Jaz ga nisem vzela le zaradi teže, sem raje kupila PP Venezia, ki je zelo podoben po lastnostih, vendar veliko lažji in žal 2x dražji.

V BC imajo pogosto znižanja za člane kluba, npr. ABC Design (http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=155616)

To so vsi kombinirani vozički, da ne rabiš še košare, in z manjšimi kolesi. Jaz sem gledala samo take zaradi prostorske stiske in želje, da se obrača ročaj naprej/nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 19:15:56   
frutka_
Jaz pa pravim kakor komu ustreza. Meni ustreza Peg Perego in Quinny Zapp. Za ceno dobiš tudi kvaliteto. Nikoli ne bi npr. kupila ABC-ja, všeč so mi tudi Chiccoti, ki so prav tako kvalitetni.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 19:19:22   
frutka_
Aja, morda še to, da se ti splača pogledati med rabljeno opremo tukaj na RR, ker se najde marsikaj kvalitetnega za razumljivejšo ceno. 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 19:34:46   
Anonimen
Malce sem se "razgledala" po Internetu in odkrila nekaj znamk oz. modelov, ki so mi navidezno všeč, po opisu sodeč pa so tudi praktični in lahki.
Je pa res, da imajo vsi ceno nad 60.000 SIT v redni prodaji, takšen znesek kot enkratno plačilo pa pri mojem finančnem stanju žal ne pride v poštev.
Zato me zanima, ali veste za kakšno trgovino, ki otroško opremo (dražjo, seveda) prodaja na trajnik preko banke? Vseeno, katera trgovina bi to bila.
Na tak način, recimo na 4 obroke po 15.000 SIT bi pa voziček še kupila, čeprav me kar mrazi ob cenah...

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 20:04:58   
polona2
Se mi zdi, da lahko pri Sončku plačaš na obroke, nisem pa sigurna. Na Jesenicah imamo trgovino Babysvet, tam lahko tudi kupiš na obroke, imajo pa vozičke Brevi in Jane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 20:33:05   
Anonimen
Hauck Denver 6 - 65.000 SIT.
Kupila sva ga zato, ker nama je bil všeč. Cenovno je bil morda nekje na sredini - nekaj dražjih in nekaj cenejših (pozimi letos).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 21:46:04   
SašaR
V Toysu Hauck-ov trikolesni vozicek Roadster 65 evrov, pa mogoče niti ni tako zelo težak (10 kg) in ima napihljiva kolesa za naše makadamske potke! Meni se ne zdi drag z bencinom vred. Čeprav pri nas je pa cena okrog 40 000sit.

LP


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Cene novih vozičkov?
29.10.2005 22:24:06   
Twetty
Ja,pejt v Toysa,se ti splača.Js sm lani tam kupla chiccho tikolesnik za pol ceneje kot pr nas ki ja stal okoli 70 tisoč,brez lupinice al pa kakih dodatkov...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Cene novih vozičkov?
30.10.2005 7:57:39   
tinatona
Kerensa tud BC prodaja na obroke.

LP Tina

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Cene novih vozičkov?
30.10.2005 8:02:30   
Anonimen
No, če ima pa Baby Center prodajo na obroke, grem pa kar tja, ker ga imam čez cesto. Zdaj, novembra, grem v shopping, pa bom kar naenkrat kupila vse, kar mislim, da ne bom potem po vsako stvar posebej hodila.
Madonca, me je kar groza, kakšen znesek bo za vse skupaj...

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?