|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Concor v nosečnosti
4.3.2010 14:42:59   
Zvezdici
Zanima me, če katera od vas jemlje Concor zdravilo (za zdravljenje tahikardije) sedaj v nosečnosti?
Sicer so mi zagotovili, da otroku ne bo škodilo, vendar me vseeno skrbi (sem pa v 38.tednu), ker v navodilih piše drugače. Vem sicer, da oni že vedo kaj delajo, vendar vseeno. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Concor v nosečnosti
4.3.2010 14:47:49   
Anonimen
V navodilih pač mora pisati,tako se farmacija zaščiti.
ne bi ti nekaj prepisali,za kar bi vedeli da otroku škoduje

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Concor v nosečnosti
4.3.2010 19:08:10   
natasarobi
Žal ne bi vedela, ker ne jemljem teh zdravil. Bi pa imela vprašanje kako si prišla do tega da imaš tahikardijo? Kakšne težave si imela?

hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Concor v nosečnosti
4.3.2010 20:24:52   
Zvezdici
natasarobi - zdravnik mi je to potrdil. To, pa pač je previsok srčni utrip. Npr. jaz ga imam vedno od 90 do 120.. oziroma včasih tudi več, tako kot včeraj 140/min. To pa občutiš, kot močno butanje v prsih in je zelo moteče. Zraven se pojavi tudi slabost.

anonimen - ja saj to se strinjam. Samo skrb je vseeno prisotna. Vendar sem se odločila, da bom vseeno jemala, saj če zdravniki predpišejo, bodo že vedeli kaj dajo. Se strinjam.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Concor v nosečnosti
4.3.2010 20:33:51   
Anonimen
Oj!
Concor se lahko jemlje v nosečnosti, za vsako zdravilo se da pač na vago-cost-benefit; al ti bolj škodi jemanje zdravila ali ti bolj škodi "ne"-jemanje zdravila (oz. "bolezen" zaradi katere se zdravilo predpiše).
Dohtari pa večinoma za nosečnost raje parkrat preverijo, če se zdravilo sme dat....

Sem malo pobrskala internet; priporoča se po porodu sledenje oz. spremljanje otroka, zaradi možnih učinkov-znižan srčni utrip je bil eden od razlogov, ampak da ni "neke panike"..... je pa res, da povsod piše-ni dovolj podatkov....in seveda te prestraši.....ampak se pa Concor uporablja v nosečnosti, nikjer ni pisalo, da se ga ne sme dat.....

pa upam, da ti vsaj pomaga ;)

mirne dneve pred "veselim dogodkom"!

(aja, drgač pa je Concor blokator receptorjev beta in jih en folk celo jemlje za neke vrste pomiritev; sem slišala od par študentov, da so vzeli nekaj podobnega pred izpitom....tak da si verjetno itak že čist skulirana user posted image )-malo za šalo.....

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Concor v nosečnosti
5.3.2010 15:09:12   
Zvezdici
anonimen - hvala. Sem jaz tudi brskala po internetu, pa nisem nič našla. Očitno ne znam več, tako kot včasih. user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Concor v nosečnosti
5.3.2010 15:20:23   
Anonimen
Jaz jemljem Concor že nekaj let. Ko sem zanosila sem jih po zdravnikovem mnenju prenehala jemati.
Meni je prehitri srčni utrip povišal pritisk.
Zdravnik mi je predpisal druga zdravila, ki se jih dobi samo v tujini, zdaj baje tudi pri nas.Ta nova zdravila mi niso pomagala, zato sem poklicala zdravnico, ki se ukvarja s temi boleznimi. Ta mi je rekla, da naj brez skrbi jemljem Concor.

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Concor v nosečnosti
5.3.2010 15:23:22   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz jemljem Concor že nekaj let. Ko sem zanosila sem jih po zdravnikovem mnenju prenehala jemati.
Meni je prehitri srčni utrip povišal pritisk.
Zdravnik mi je predpisal druga zdravila, ki se jih dobi samo v tujini, zdaj baje tudi pri nas.Ta nova zdravila mi niso pomagala, zato sem poklicala zdravnico, ki se ukvarja s temi boleznimi. Ta mi je rekla, da naj brez skrbi jemljem Concor.


Joj hvala ti! Sedaj bom še b olj brez skrbi! user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Concor v nosečnosti
19.6.2010 21:25:27   
natasarobi
zvezdici - poslala sem ti zs

lp,
n.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Concor v nosečnosti
19.6.2010 22:09:12   
natasarobi
Zanima me še nekaj: na koliko časa ste imele kontrole pri svojem ginekologu?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?