|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:41:05   
Minibikini
Je kdo od vas dobil/a povabilo na skrivnostno predavanje v Avstrijo, nekje blizu Gradca, ki naj bi ti spremenilo življenje, predvsem pa zelooo napolnilo denarnico. Menda ne gre na mrežni marketing, zadeva pa prihaja iz Skandinavije.

Predavanja so ob sobotah in nedeljah.

Je kdo kje s kakšnimi izkušnjami???

Hvala in lep večer,

Alenka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:43:48   
IWONA
ne nasedaj takšnim foram

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:44:15   
lukec
Jaz ne bi.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu IWONA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:45:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Minibikini

Je kdo od vas dobil/a povabilo na skrivnostno predavanje v Avstrijo, nekje blizu Gradca, ki naj bi ti spremenilo življenje, predvsem pa zelooo napolnilo denarnico. Menda ne gre na mrežni marketing, zadeva pa prihaja iz Skandinavije.


Ma nemoj, a kar skrivnostni je al kaj?
Kako ste eni naivni. user posted image user posted image user posted image
Ja in Persil opere bolj belo od Ariela in nujno moraš imeti bele zobe, ker drugače bo konec sveta!

(odgovor članu Minibikini)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:48:31   
Minibikini
Ja sej sem drugače fuuul nezaupljive sorte kar se dnarčka tiče in raznoraznih obljub, verjamem v plačilo za delo in ne za nedelo. Ampak tole me pa mal mami, ne bi pa rada da pridem tja, pa me na rit vrže od sramote, da so me nasamarli.
Pa še nedelja bo šla v klinac

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:50:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Minibikini
Pa še nedelja bo šla v klinac


Zakaj? Imela boš izlet v tujino.user posted image  Upaj le na lepo vreme. Mogoče boš pa lahko v njihovih trgovinah zapravila ta BAJNI zaslužek.user posted image user posted image user posted image

Nasamarli te bodo itak.

(odgovor članu Minibikini)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:51:09   
Twetty
Men tud to fulllll smrdi!Pejt raj na morjeuser posted image

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:52:20   
Minibikini
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Minibikini
Pa še nedelja bo šla v klinac


Zakaj? Imela boš izlet v tujino.user posted image  Upaj le na lepo vreme. Mogoče boš pa lahko v njihovih trgovinah zapravila ta BAJNI zaslužek.user posted image user posted image user posted image



Haaaaaaaaaaaaaaa, bi se mi še sosedove krave smejale... Matr bi bla bolj bukova od bukveuser posted image user posted image user posted image
Mislim, da ste me prepričale, da zbrišem cifro ženske iz imenika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:55:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Minibikini

Mislim, da ste me prepričale, da zbrišem cifro ženske iz imenika.


user posted image user posted image user posted image  Še ena rešena duša. user posted image user posted image user posted image

Draga moja, hitrega zaslužka NI. Še ugrabiteljem se večinokrat zalomi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Minibikini)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 21:58:57   
Maleal
Ma ne,to je že stara finta,ne nasedaj,to je tisto,ko moraš bit ful lepo oblečena,ženske v kostimih,moški v obleki,hodlo pa se je v Avstrijo in mislim da Hrvaško,pa si šel tja in ful dost folka,pol pa si mel par dni časa da se odločiš če greš dalje,nič pa nisi smel okoli govorit,naslednjič si pa mogo z dnarjem prit,dobili pa so ga tisti,ki so že dolgo not,to je kot neka piramida.Če napiz user posted image  kerga in ga not dobiš pol dobiš ti neke procente od tega,vglavnem napiz user posted image naroda.Vem pa zato,ker se je kolegica fajn zapufala glede tega,je kredit vzela,pol pa nič zaslužla.user posted image Ma so res eni naivni.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 6.7.2007 0:02:22 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 22:00:34   
Marogica
Tudi jaz se strinjam, da hitrega in velikega zaslužka ni. In če bi bilo to tako enostavno, bi vsi tako služili svoj denar. Pa kot veš, ga večina ne. Raje si ta vikend spočij in delaj kaj pametnega, predvsem zase in svojo družino.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 22:02:45   
Minibikini
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Ma ne,to je že stara finta,ne nasedaj,to je tisto,ko moraš bit ful lepo oblečena,ženske v kostimih,moški v obleki,hodlo pa se je v Avstrijo in mislim da Hrvaško,pa si šel tja in ful dost folka,pol pa si mel par dni časa da se odločiš če greš dalje,nič pa nisi smel okoli govorit,naslednjič si pa mogo z dnarjem prit,dobili pa so ga tisti,ki so že dolgo not,to je kot neka piramida.Če napizdiš kerga in ga not dobiš pol dobiš ti neke procente od tega,vglavnem napizdovanje naroda.Vem pa zato,ker se je kolegica fajn zapufala glede tega,je kredit vzela,pol pa nič zaslužla.user posted image Ma so res eni naivni.


A dej nehej... pismu...user posted image user posted image
Men je tud posebej poudarjala da je to urejena firma, da so desci vsi v oblekah, ženske strogo v kostimih. Ko sem spraševala za vložek pa je rekla da ne, nč ni treba!
Saj te fuuul zrajca, sam zdaj po enem dnevu od sestanka mi zadeva že priločno srdi, posebej po vaših odgovorih.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 22:16:18   
Anonimen
Ma ne,to je že stara finta,ne nasedaj,to je tisto,ko moraš bit ful lepo oblečena,ženske v kostimih,moški v obleki,hodlo pa se je v Avstrijo in mislim da Hrvaško,pa si šel tja in ful dost folka,pol pa si mel par dni časa da se odločiš če greš dalje,nič pa nisi smel okoli govorit,naslednjič si pa mogo z dnarjem prit,dobili pa so ga tisti,ki so že dolgo not,to je kot neka piramida.Če napizdiš kerga in ga not dobiš pol dobiš ti neke procente od tega,vglavnem napizdovanje naroda.Vem pa zato,ker se je kolegica fajn zapufala glede tega,je kredit vzela,pol pa nič zaslužla. Ma so res eni naivni.


In naši dragi Notranjci so šli vse te ljudi zasledovat čez mejo, ker so hodili čez mejni prehod Prezid.user posted image user posted image user posted image Dobivali so se v eni koči, ljudje uštimani v nulo, ženske nujno krila do kolen, višje prepovedano, prstov na nogah niso smele kazat, se pravi poletne obutve odpadejo.....za kozlat pogoji.
Naju je tud hotel eden zvabit, vnaprej sva kao plačala za večerjo 5 čukov. No, predno sva šla na SLAVNOSTNO VEČERJO, sva zvedela zakaj se gre. Hvala vsem tistim, ki so vohunili vsem tem ljudem, ko so za vikende lazili čez Prezid, v nujno zglancanih avtomobilih, moški nujno v kravati....user posted image
In če hočeš it dalje, moraš prinesti pri naslednjem obisku 500 čukov. Halo????
Valda je to piramida.
Ne nasedajte takšnim in drugačnim foram, ker lahko zelo hitro padeš v bankrot.Tega si pa seveda nihče ne želi.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 22:29:20   
lex
je mel kolega pred letom ali dvema isto foro s Hrvaško, pa se vozi s slabšim avtom od mene, pa nima nobenega pamete stavari za pokazat od teh zaslužkov. lari fari

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 23:04:56   
adrijana.sara
Tudi jaz sem bila pred dvema letoma na Hrvaškem. Me je sošolka iz srednje na finto vrgla in jaz nisem imela takrat pojma o tem. Pa seveda ti vsi rečejo, da ne rabiš denarja vlagat in blablabla... ne nasedaj. So pa ti kot kakšna sekta, me je kar mrazilo, ko sem jih gledala. Znajo pritisnit na psiho ljudi. Ti res zadiši, samo po enem dnevu sma midva prišla k sebi. Drugače bi bila zdaj ob lepe denarce.
Če boš že šla, nikar ne vlagaj denarja. Ker ti bo žal - zdaj poznam več primerov in nihče od njih ni obogatel.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 23:17:56   
Minibikini
Ve ki ste šle, za kaj pa pravzaprav tu gre???? Moraš druge ljudi zraven poripeljat?? Se kaj kupuje? Vlaga denar? Al za kaj user posted image  gre??
To mi gre najbolj na jetra, k je pri teh mutibaričih vse v tančico zavito.

Pri Amwayju vsaj vem, da se prašek prodaja, tule pa kaj?

Saj o teh drugih veleposlih vem da gre za posebnio vrsto ljudi, združenih v sekto, ploskanje v eno, ponavljanje en za drugim.  user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 23:19:54   
Minibikini
Aja, bay the way: nedeljo bomo imeli družinsko. Izleti v tujino odpadejo, čeprav je ideja za morje kar mamljivauser posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj bi jaz brez forumauser posted image user posted image  (v Avstrijo bi šla po oslova ušesa)

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.7.2007 23:20:02   
ema79
IZVIRNO SPOROČILO: adrijana.sara

Tudi jaz sem bila pred dvema letoma na Hrvaškem. Me je sošolka iz srednje na finto vrgla in jaz nisem imela takrat pojma o tem. Pa seveda ti vsi rečejo, da ne rabiš denarja vlagat in blablabla... ne nasedaj. So pa ti kot kakšna sekta, me je kar mrazilo, ko sem jih gledala. Znajo pritisnit na psiho ljudi. Ti res zadiši, samo po enem dnevu sma midva prišla k sebi. Drugače bi bila zdaj ob lepe denarce.
Če boš že šla, nikar ne vlagaj denarja. Ker ti bo žal - zdaj poznam več primerov in nihče od njih ni obogatel.


Kot da bi mene opisovala. Me je tudi bivša sošolka zvabila.... (da ni bila istauser posted image haha)  Sam nč povedala, da gremo na Hrvaško, sam da rabim osebno, da not v firmo pridem. Pol smo bli pa kr naenkrat na meji. Pa mi ona reče, da če bi mi to povedala, ziher ne bi šla. ja itak da ne!!!!!!!  No, čez eno leto se srečava na obletnici osnovne šole in mi govori, kako je srečna, da se nisem odločila, ker bi me imela na vesti. Ona in njen tip sta se ful zapufala in oba še kr tiste pufe plačujeta!


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 7:39:26   
Blacky30
Kak ste smešne!!!!user posted image user posted image user posted image  Čisto vsaka je vse povedala narobe.user posted image  Vem, kaj govorim, ker z možem delava v tem podjetju.

To podjetje ne prihaja iz Skandinavije, pač pa iz Nemčije in nikoli ni delovalo na Hrvaškem.

Toliko z moje strani, je pa fajn brati bedarije, ki jih pišete in same sebe tolažite, da to itak ni druga kot natega. To pa samo zato, ker nimate "jajc/jajčnikov" iti zadeve pogledat in ugotovit na lastne oči, zakaj gre.

In ne, drage punce, nihče vas ne bo ugrabil ali zlorabil, le pokazali vam bodo, kako se da živeti lepše.

Mi tako že živimo.user posted image

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 7:42:01   
Blacky30
In naši dragi Notranjci so šli vse te ljudi zasledovat čez mejo, ker so hodili čez mejni prehod Prezid. Dobivali so se v eni koči, ljudje uštimani v nulo, ženske nujno krila do kolen, višje prepovedano, prstov na nogah niso smele kazat, se pravi poletne obutve odpadejo.....za kozlat pogoji.
Naju je tud hotel eden zvabit, vnaprej sva kao plačala za večerjo 5 čukov. No, predno sva šla na SLAVNOSTNO VEČERJO, sva zvedela zakaj se gre. Hvala vsem tistim, ki so vohunili vsem tem ljudem, ko so za vikende lazili čez Prezid, v nujno zglancanih avtomobilih, moški nujno v kravati....
In če hočeš it dalje, moraš prinesti pri naslednjem obisku 500 čukov. Halo????
Valda je to piramida.
Ne nasedajte takšnim in drugačnim foram, ker lahko zelo hitro padeš v bankrot.Tega si pa seveda nihče ne želi.


Ta pa je še najbolj bosa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ne govorit o piramidah, ker to ni to, daleč od tega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 8:51:05   
Yasminka
Zadeva je seveda piramida. Imam družinskega člana, ki je padel v to godljo user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 8:55:05   
Olivija
jah, mene je presenetilo par let nazaj, kakšni ljudje padajo na te fore. Vsi so imeli VII. stopnjo med njimi so bili tudi ekonomisti! in so se fajn opekli. Sekta - edini pravi izraz.

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 9:01:56   
puncica
No blacy pol pa povej kaj hudiča to je in zakaj tako skrivnostno pejte pogledat? 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 9:08:23   
eva1
Bom raje anonimna, pa ne zaradi vsa, ampak zaradi tega ker veliko mojih sorodnikov bere RR!
Ja ni dolgo nazaj, ko so tudi mene hoteli spraviti v Avstrijo,ampak jaz za te posle nisem! je pa šlo veliko mojih prijatelejev in sorodnikov(skoraj vsi so vzeli kredit-mislim,da je vložek cca. bivši 1.500.000 sit)! Zaenkrat nisem še nobenga opazla da bi imel kaj več denarja kot prej(vsi so še podnajemniki, z istim avtom...)poznam pa žensko ki je res dobro zaslužila na ta račun(vrjetno ena redkihuser posted image )! In kot prvo, gor te naučijo govorit da res skor nasedeš(ko mi je en sorodnik prišel razlagati o tem sem imela občutek, kot da mi bere iz knjige, pa vse je tako lahko delovalo)! No pa možu ni dalo miru in se je šel mal pozanimat in sta šla s kolegom gor(kolega pa je bil pred leti na to foro spravljen v Hrvaško(samo da je takrat vložek bil dosti majnši)-in ja model jke isti kot takrat -en mlad mulc, ki nateguje folk!
Pol se pa vprašajte-zakaj tega ni v SLO(če je res tako fensi)-no ja nam je znano, da je ta sistem piramide pri nam kazniv, in to naj bi bila kao neka šola o denarju in  ti kao delaš za njih,pa v 5 delavnih dneh morav vložit denar(če ga v 5 dneh ne vložiš, se lahko za vedno posloviš od njih, ker druge možnosti ni),in vsi morajo biti v oblekah, ne sme se kaditi v ustanovi, pa varnostniki...bla, bla, meni je to že od začetka smrdelo in me res zanima koliko folka dejansko zasluži na ta račun(od vsem registriranih)!Aja in naj bi bila to nekaj tajna(nikomur nič povedati) po drugi strani pa iščeš ljudi, da gredo gor in vložijo-milim, kašna bedarija!user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
6.7.2007 9:10:41   
eva1
tok o anonimnostiuser posted image user posted image kriza..,.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?