|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
20.2.2008 21:53:53   
janca
Marjeta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu Marjeta11)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
20.2.2008 21:58:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Tud od tebe marjetka so dobili 20€user posted image


Poceni šola :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
20.2.2008 22:08:30   
N _ B
user posted image user posted image user posted image  Marjeta.
Ko bi le več ljudi pristopilo k takim zadevam z 10% študijo kot ti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
20.2.2008 22:17:26   
lotoska
Marjeta zdaj bi pa ti morala po 10 eur/osebo računat za tvoje predavanje pa bi imela dobiček. Minus provizija za mojo idejouser posted image .

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
21.2.2008 8:51:51   
Marjeta11
Najbolj žalostno je to, da si ta seminar kupujejo ljudje nižjega sloja, ki so najbolj revni in za to najemajo še nove kredite poleg že obstoječih. Na koncu ugotovijo, da z znanjem iz tega 4 dnevnega seminarja nimajo kaj početi.
Zaradi tega, potem večina neslavno propade. V kolikor bi bila vsa zadeva tako "poštena" in seminra res tako dober, ne bi potrebovali takih psiholoških trikov, da prepričajo ljudi za nakup.
Vsaka šola nekaj stane, nekatere je stala 5530€, tiste ki pa so delali v marketingu pa po mojih izračunih, še nekajkrat toliko. Vsekakor so ti ljudje profesionalci v pranju možganov. Če realno pogledamo se jim zelo splača, saj je to milijonski posel, v poslu pa žrtve niso pomembne.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 11:56:03   
Sanja J.
Tudi sama sem se udeležila predstavitve. Glede na številne komentarje se mi poraja vprašanje kaj vzbuja pri ljudeh tolikšen odpor in ogorčenje. Možnost, da zaslužijo malo več, kot je običajno?
 
Študirala sem ekonomijo in magistrirala iz mednarodnega marketinga. V teoriji direktni oz. mrežni marketing nikoli ni veljal za prevaro, nasprotno. Velja za učinkovito obliko trženja, zato se ga poslužujejo že skoraj vse organizacije, ki tržijo svoje proizvode ali storitve, tudi v zdravstvu, zavarovanju in financah.
 
Pa poglejmo poslovanje MLM še po posameznih elementih marketinga:
 
PROIZVOD je izobraževanje o financah. Ali nas ne opominja prav država na to, da moramo znati za svojo prihodnost in finančno varnost poskrbeti sami? Vsi pokojninski stebri, ki jih skoraj obvezno plačujemo so se že zdavnaj izkazali za neučinkovite. Sprašujem se zakaj se nam to ne zdi prevara.
Prav tako lahko z gotovostjo trdim, da  izobraževanje nudi številne praktične in konkretne nasvete, kako upravljati s svojim premoženjem. Od vsakega posameznika pa je odvisno, kaj bo s temi informacijami naredil. Ali ni tako z vsakim znanjem? Nekateri znajo v šoli pridobljeno znanje bolj in drugi manj uspešno uporabiti.
 
Prav gotovo pa nobeno znanje ni škodljivo tako kot so številni proizvodi, tudi prehrambeni, ki polnijo naše trgovine. Nihče se ne sprašuje, kako so lahko vsem predpisom in inšpekcijam navkljub v ponudbi in celo propagirani kot koristni.
 
CENA je verjetno tista, ki povzroči  toliko vroče krvi, pa ne zato, ker seminarji ne bi bili vredni tega denarja, temveč zato, ker je takšno ceno postavila firma, ki  pri nas nima formalnega statusa izobraževalne ustanove. Pa smo res prepričani, da je formalni izobraževalni sistem pri nas kvaliteten in nas nauči biti kos izzivom sodobnega časa? Glede na padajoči standard in dejstvo, da velika večina ljudi živi na robu revščine in nemočno čaka, da bo prišlo do izboljšanja, verjetno ne.
 
PROMOCIJA je v marketingu  najpomembnejši element uspešne prodaje. Zato vanjo vse firme  vlagajo nesorazmerno velika sredstva. Najvišje na lestvici je verjetno kozmetika, kjer je dejanska vrednost tudi najdražjih parfumov le okoli 10% prodajne cene, ostalo pa je embalaža in promocija. Vse neskončne reklame na TV firme drago plačujejo in to seveda zaračunajo nam, kupcem, ali pa nas dnevno zasipajo s kupi prospektov, ki pogosto romajo direktno v koš.
V primeru MLM je, kot je pri direktnem oz. mrežnem marketingu običajno, promocija v obliki predstavitve koncepta podjetja, proizvoda in možnosti sodelovanja oz. zaslužka. Mnogi to sprejmejo kot pranje možganov. V primeru, ko se zavestno odločiš, da se boš takšne predstavitve udeležil, verjetno tudi pričakuješ, da boš videl nekaj novega in je prav, da vsak sam sprejme odgovornost za odločitev, ki jo bo sprejel. Kriviti nekoga, ki ti je proizvod in poslovno priložnost predstavil, da ti pere možgane, je precej nedoraslo, tembolj, ker nam vsi mediji vsak dan posredujejo izdatne količine reklamnih sporočil, da brez promoviranih proizvodov nismo dovolj lepi, zadovoljni, zdravi in uspešni.
 
PRODAJA proizvodov poteka po izbranih prodajnih poteh in skoraj ni več proizvoda, ki ne bi šel preko kar nekaj posrednikov preden pride do končnega kupca. V primeru klasične prodaje so to razni uvozniki, zastopniki, veleprodaja in maloprodaja, v primeru mrežnega marketinga, pa pripada zaslužek, ki bi bil sicer namenjen trgovski mreži, tistim sodelavcem, ki proizvod prodajo. To pomeni, da so provizije vkalkulirane v ceno proizvoda, tako kot so marže vkalkulirane v sleherni proizvod na policah trgovin. Res pa se delitev razlike v ceni razlikuje od firme do firme. Mene je navdušilo ravno dejstvo, da v MLM sodelavec firme, ki proda proizvod, dobi kar 40% cene. To pa je mogoče le zato, ker dela popolnoma samostojno in se zaslužek ne deli med številne sektorje in oddelke.
 
Verjetno bi bili trgovci v Tušu, Mercatorju, Merkurju in drugih naših »uspešnih« trgovskih firmah zelo veseli, če bi njihova plača dosegla vsaj 20% marže, pa kljub temu vse te firme veljajo za poštene in ugledne. Le njihovi zaposleni od tega bolj težko živijo.
 
Sicer pa pravijo, da vsak dobi, kar si zasluži. Prav zato je znanje pomembno, da se znamo pravilno odločati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 21:00:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sanja J.

Glede na številne komentarje se mi poraja vprašanje kaj vzbuja pri ljudeh tolikšen odpor in ogorčenje.

Študirala sem ekonomijo in magistrirala iz mednarodnega marketinga.


Kaj vzbuja odpor? Dober spomin na razne "Catch the cash" variante, kjer je zasluzila le pescica, ostali pa so se obrisali pod nosom.

In to da je namen tega marketinga le marketing in obogatitev tistih na vrhu.

(odgovor članu Sanja J.)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 22:05:54   
Naja30
Uh, škoda, da nisem našla te teme kakšen mesec nazaj, ko je mojega moža kolega že skoraj prepričal v to, da gre z njim v Avstrijo. Ker poznam kar nekaj ljudi, ki so seminarja udeležili (en kolega se je celo zelo zadolžil zarad tega sranja), sem ga seveda prepričala, da je tole vse skupaj en velik nateg. Tisti kolega mu je tudi 20 evrov vrnil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 22:19:30   
Felicita
No, jest sem pa govorila z nekom, ki je lansko leto me prepričeval, da zasluži 3000€/mesec, in kok so vsi tam oh in sploh stručkoti in se spoznajo, (uporabljov je prov njihov besednjak - največji strokovnjaki s področja ekonomije, zaslužek brez tveganja... ma bil je ko da bi reklamno brošuro bral), kazal mi je plačilne liste in svoj rolex (in ja, on res ni človek za rolex...). no, mene je vabil, nisem nasedla, ker mi je blo sumljivo, kako pri 3000€/mesec plus redna plača, še vedno ima staro corso in je podnajemnik v sobici. Kakorkoli, najini poti sta se ločili do pred parih mescov.

Sem ga vprašala kako kej posel, pa je začel spreminjati barve iz rdeče v zeleno in belo in nazaj. Pol je le nekako izcedil skozi zobe, da je plačilna lista ponarejena (oni zrihtal), rolex ni bil pravi, niti njegov, kredit za predavanje je pa najel pri tem podjetju (euro success al karkoli že je) in ni mogu ven, dokler ga ni odplačal. ampak še vedno je pa rožice sadil o njih (in jih seveda ni prijavil). point je bil pa v tem, da je pred koncem mel že tok oprane možgane da je že sam verjel vsem lažem, ki jih je trosil naokrog (apartma na morju, bently v garaži, ...) in je bil pripravljen prov napast vsakega, ki je podvomil v to oz. ga obtožit da mu je fovž... tko precej me je spominjal na uno 20 in nekaj letno anonimno. mislim noro. prov v nekem svojem domišljijskem svetu je živu, kjer je mel jahto, armanijeve obleke in rolex, doma v resnici pa komi za kruh plačat. tip je še vedno nekako na pol v tem, zgubu je še pa još keša, ampak kr ne odneha čist... pranje možganov deluje na polno očitno user posted image sej ne vem kako takemu človeku pomagat? Psihiater?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 22:21:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Sanja J.

Študirala sem ekonomijo in magistrirala iz mednarodnega marketinga.


Potem pa res ne vem, čemu se čudimo pri nas, če imamo ekonomiste s takšno logiko, kot je tvoja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sanja J.)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 22:24:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Sanja J.

Študirala sem ekonomijo in magistrirala iz mednarodnega marketinga.


Potem pa res ne vem, čemu se čudimo pri nas, če imamo ekonomiste s takšno logiko, kot je tvoja.


Sicer sem se vzdrzala komentarja....ampak vseeno...user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 22:32:02   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Minibikini

Ja sej sem drugače fuuul nezaupljive sorte kar se dnarčka tiče in raznoraznih obljub, verjamem v plačilo za delo in ne za nedelo. Ampak tole me pa mal mami, ne bi pa rada da pridem tja, pa me na rit vrže od sramote, da so me nasamarli.
Pa še nedelja bo šla v klinac


Pojdi, boš enkrat fajn nategnjenauser posted image user posted image Sorry, ampak to mi je padlo na pamet in jaz kot jaz ne morem bit tihouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.7.2008 22:32:33   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30


To podjetje ne prihaja iz Skandinavije, pač pa iz Nemčije in nikoli ni delovalo na Hrvaškem.

Toliko z moje strani, je pa fajn brati bedarije, ki jih pišete in same sebe tolažite, da to itak ni druga kot natega. To pa samo zato, ker nimate "jajc/jajčnikov" iti zadeve pogledat in ugotovit na lastne oči, zakaj gre.

In ne, drage punce, nihče vas ne bo ugrabil ali zlorabil, le pokazali vam bodo, kako se da živeti lepše.

Mi tako že živimo.user posted image


Super za vas.
Hvala lepa za skrivnosti in obljube o lepšem življenju.
Najrajš imam take (itak so to neki sošolci, ki jih prej 100 let nisi videl), ki ti dajo vizitko ala pridi pogledat, pa ne bev ne mev kaj je. Jaz se res ne rabim dokazovat, če imam jajca, oseba ki to hoče pa ni noben faktor v mojem življenju niti mi približno ne pove za kaj gre.


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.7.2008 19:47:50   
janjja
Marjetka res bi lahko imela seminarje in učila naivneže kako ne iti v to prevaro. blacky, vidim da je minilo že eno leto od tvojega navdušenja. Si še tako zelo bogata?

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.7.2008 20:14:50   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Marjeta11


http://alterego.blog.siol.net/2007/10/24/euro-success-izkusnja/




ja, euro sucks


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Marjeta11)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2008 16:52:16   
Arwenko
No, da se jaz povem svojo zgodbo in izkusnjo...tudi mene je prijateljica prepricala, da sva z mojim sla na to predstavitev. Stvar je ze nekaj let nazaj in je bila pri njih se zelo na zacetku, nobeden od znancev takrat se ni cul za to stvar in "baza" potencialnih "strank" je bila se zelo velika. Skratka celotna stvar je legalna zato ker je registrirana kot prodaja/promocija seminarja o poslovanju z denarjem. Ko ti vlozis denar ti oni dajo potrdilo, da si placal seminar in ne da si vlozil financni vlozek kar to resnicno je. Pri cemer pridobivanje provizije za prodajo dolocenega izdelka pac ni kaznivo in zato lahko ti prejemajo placilne liste. Pri tem v Avstriji placujejo samo MWS ali po nase DDV, se pravi nikakrsnih davkov - nobene dohodnine, nobenih socialnih in zdravstvenih prispevkov, ker ce bi placevali te bi bilo razmerje podobno kot pri bruto/neto placi pri nas. Pri cemer je stvar pravno gledano naslednja: za avstrijsko firmo je stvar s tem zakljucena in nima s tabo nic vec, saj ti pri njej nisi zaposlen ampak si sodelavec, kot pri nas s.p. samo da pac to v avstriji ne obstaja in je pac fizicna oseba ki se registrira in odpre poseben racun ze s.p., in ta oseba je potem v svoji maticni drzavi dolzna prijavit dohodek in placat dohodnino in vse ostalo. Cesar pa seveda nihce ne pocne in tukaj se zacne kaznivo dejanje - ampak ne za firmo, ne za vodilne v firmi, ampak za te male posameznike, ki si prisluzijo nekaj denarja. Stvar je jasna, da bo vse slej kot prej prislo ven, ze ce se spomnite kaj so naredili lani nemci, ko so pregledali racune poslovnezev v Luksemburgu. Po evropski zakonodaji so namrec tuje banke policiji dolzne dat vse podatke o vasih prihodkih in samo se vprasanje casa je, kdaj bo nekdo nekomu stopil na prste in bodo od avstrijskih bank to zahtevali in takrat bodo nastradali vsi - tudi tisti majhni, ki so mogoce dobili kakksnega jurja evrov nazaj.

In se nekaj, ce se ze grem mrezni marketing, v katerem se s trdim delom res da kar nekaj zasluzit, potem raje prodajam zavarovanja za avto, hišo ali življenjska, tu vsaj vem da ljudem prodajam stvari, ki jih bolj ali manj tako ali tako kupujejo - ne pa nekih pravljic. In tukaj je bistveno to, da sicer v taksnem delu zasluzek je (tudi po vec tisoc evrov na mesec), je pa dalec od lahkega ali hitrega.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
22.7.2008 14:50:10   
skokica01
Uf. Tole je zagotovo ena tistih stvari, ki me ne prepričajo.

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 242
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?