|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.9.2007 9:07:02   
Anonimen
user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.9.2007 0:19:20   
solatja
IZVIRNO SPOROČILO: sunnxgirl

Pred kratkim sem bila na predstavitvi Euro success. Moram reči, da nekateri negativci, ki se vsega bojijo ali pa so se v kakšnih igrah na srečo že opekli na veliko klevetajo in v vsem vidjijo prevare.

Dejstvo je, da se vsak posameznik za takšne stvari oz. izobražeanje in posel odloči sam, brez kakršnega koli pritiska okolice. Po mnenju teh negativcev bi morala sama svojim prijateljem ful zamerit, ker sem pač šla to poslušat (in seveda zaradi tega to naj ne bi bili več moji prijatelji,...). Nič nisem izgubila (razen 5 ur), lahko sem samo nekaj pridobila.

Zdaj pa k stvari. Ne gre za prodajo knjig in nategovanje kot vas veliko ugiba. V bistvu gre za 3  celodnevne izobraževalne seminarje s področja financ (kako dobro investirati, uspeti na trgu, jemati kredite (se z bankami pogajat), vlagat v nepremičnine, delnice in si na ta način izboljšat življenje oz. tudi nekaj zaslužit (danes namreč vseh pasti ne poznamo in nekatere stvari preplačamo, skratka mečemo naš denar v koš...)). K tem seminarjem pa seveda sodi tudi gradivo (mislim da 12 knjig) in včlanitev v Klub milijonarjev. Na predavanjih predava svetovno priznani predavatelj, svetovalec,... Thomas Haak, ki ima seveda tudi svojo ceno (o njem najdete veliko na internetu). Vsem, ki mislijo, da je denar 5.530 EUR vržen stran pa takole: če se izobražujete v Sloveniji to stane veliko, v EU in drugod po svetu pa še več. Jaz sama se nenehno izobražujem, saj danes lahko le na ta način konkuriraš na tgu dela in si ustvarjaš kariero in boljše življenje. Če končaš fakuleteto pa potem še kaj več, se to pozna tudi na plači. Seveda pa v življenju ni dovolj samo šola, temveč tudi razni seminarji iz različnih področij, ki ti širijo obzorja.  Tisti ki želijo v življenju doseči kaj več in na vrhu tudi ostati, se morajo vse življenje dodatno izobraževati, hoditi na seminarje in podobno. To  je seveda tudi pri nas. In šolanje, seminarji, knjige, vse to pač nekaj stane. Tudi v Sloveniji so dobri enodnevni seminarji od 500 pa do 1000 in več EUR. Spodaj bom navedla tudi nakaj spletnih strani pa da vidite nekaj več o samem izobraževanju, seminarjih, predavatelju in njegovih cenah (npr. Thomas Haak računa za enodnevni seminar za skupino z max. 15 ljudmi - 6.950,00 EUR).




1.) za 5530 eurov si lahko kupiš vsaj en letnik študija managementa v Sloveniji, s katerim pridobiš tudi uradni naziv

2.) tudi gem collection je bil izobraževanje. zanima me, kdo, ki da kaj nase, bi tako izobraževanje vnesel v svojo prošnjo za zaposlitev in mislil, da bo to plus.user posted image user posted image user posted image aja, sej če imaš toliko denarja, pač ne pišeš prošenj za službo. oprosti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu sunnxgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.9.2007 9:05:35   
Marogica
Še enkrat ponavljam, da gre za piramidni sistem, kljub "širokemu" opisu, kako in kaj.  TOrej firma prodaja "produkt", da se zavaruje pred zakonom in ne more reči, da jemlje denar od ljudi kar tako...

Sem našla dve strani, kjer je opisana dotična firma in z njo se ukvarja tudi policija. Če se vam da brati, ker je v nemščini. Je pa bilo tudi na nemški TV, kjer so s skrito kamero posneli ta "seminar". IVse ostalo v članku. In še mogoče ta podatek: V Nemčiji nategujejo za manj denarja!!!! SEminar stane "samo" 4999, 00 €....user posted image

http://www.netcoo.info/content/view/348/29/

http://stern.de/tv/sterntv/590944.html?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.9.2007 9:24:50   
Njuškalo
Ste pa dragi...5000 evrov za seminar.Phe...jaz vem za enak nateg, tako, kot je vaš, pa plačaš za celodnevni seminar samo 15 tisoč ta starih SIT.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.9.2007 1:59:14   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ste pa dragi...5000 evrov za seminar.Phe...jaz vem za enak nateg, tako, kot je vaš, pa plačaš za celodnevni seminar samo 15 tisoč ta starih SIT.


temu se potem reče "draga šola" user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
27.9.2007 8:34:12   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ste pa dragi...5000 evrov za seminar.Phe...jaz vem za enak nateg, tako, kot je vaš, pa plačaš za celodnevni seminar samo 15 tisoč ta starih SIT.


temu se potem reče "draga šola" user posted image


Vidite, spet velja tisti lepi slovenski rek: Vsaka šola nekaj staneuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
27.9.2007 11:19:56   
miha_b
http://www.finance.si/192023

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
2.10.2007 11:54:49   
xyzy

ta zadeva se lahko poruši čez noč draga gospoda!vsak trenutek!!!tisti kateri so bili prvi v te služijo bajne vsote denarja!!!!sam sem bil na seminarju trikrat!traja v soboto in nedeljo  zjutraj pa nekje do 1600.ob sredah pa imajo tako imenovane motivacijske seminarje(po domače povedano kako čim več ljudi kor pripeljat da jih nap......)res pravo pranje možganov!!bil sem že marsikje ampak to je vrhunec vsega do zdaj.ti šefi ki so od zgoraj so prav nasilni glede pačila!!ne moreš verjet!!!mene so skoraj not potegnili!!!ko so predavanja oz,tisto pranje možganov nobenega predavatelje ne smeš nič zmotit,ker zadeva poteka po točno določenem sistemu,še pike in vejice so enake!!!ko pa predavatelj postavi kao vprašanje pa se oglašajo vedno eni isti ljudje!!!ne moreš verjet!!ko si prvič tam si čisto v transu,pol pa ko prideš še enkrat pa se ti malo svita.zares dobro pranje možganov ni kaj!!!

se še bi dalo pisat o  tem pa se mi zdi nesmiselno!!!! [




(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
2.10.2007 13:23:15   
Nika v službi
Za crknit, kolk so ljudje še naivni!

(odgovor članu xyzy)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
4.10.2007 11:21:59   
xyzy



še nekaj bi rad povedal!!na predavanju govorijo,če kako zadevo kje podpišemo(pogodbo ali kako zavarovanje,ipd)da nikoli ne čitamo drobnega tiska kar piše spodaj pod pogodbo!ko pa tukaj podpišeš pogodbo je čisto vsaka beseda v nemščini in kateri podpiše pogodbo sploh ne ve kaj podpisuje!!!škoda da sem to pogodbo vrgel stran da bi jo lahko vsi videli!moj kolega perfektno obvlada nemško in ko mi je začel prevajat me je samo bolela glava!!!!vsak ki je to podpisal naj še enkrat pogleda kaj je sploh podpisal!prepričan sem da jih 99%sploh ne ve za kaj tukaj gre...........tako da ta mlm euro success je navaden bullshit !res je da lahko vsak tukaj nekaj zasluži,ampak ljudje nako"napumpajo"da jih veliko pusti službo ne zavedajo pa se da ta sistem lahko sesuje čez noš v prah!!!!
lp vsem in ne nasedajte hitrim zaslužkom!ker je vsaki nateg!!!noben še ni prežival dolgo in tudi ta ne bo!!!!!!!!!!




(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
4.10.2007 16:06:00   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: sunnxgirl

Poleg tega imaš v tem tudi zajeto svetovanje okoli naložb ves čas, ne samo na teh seminarjih.



Zakaj pa potem še rabiš svetovanje, če se sam izobražuješ in kupiš knjige glih z namenom, da tega ne boš potreboval....user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu sunnxgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
5.10.2007 1:03:57   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Še enkrat ponavljam, da gre za piramidni sistem, kljub "širokemu" opisu, kako in kaj.  TOrej firma prodaja "produkt", da se zavaruje pred zakonom in ne more reči, da jemlje denar od ljudi kar tako...

Sem našla dve strani, kjer je opisana dotična firma in z njo se ukvarja tudi policija. Če se vam da brati, ker je v nemščini. Je pa bilo tudi na nemški TV, kjer so s skrito kamero posneli ta "seminar". IVse ostalo v članku. In še mogoče ta podatek: V Nemčiji nategujejo za manj denarja!!!! SEminar stane "samo" 4999, 00 €....user posted image

http://www.netcoo.info/content/view/348/29/

http://stern.de/tv/sterntv/590944.html?


Na kratko bi dodala le še to, da se tisti, ki novačite ljudi k tovrstnim poslom, zavedajte svoje kazenske odgovornosti
tudi v RS.
Za kriminalistilno stroko je pravzaprav zaželjeno, da se izpostavljate tudi po internetu.

Po pravni plati pa še to, Blacky, 'podjetje na prehodu v delniško družbo' ne obstaja.



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
28.1.2008 9:12:39   
Anonimen
Bom tudi jaz anonimna J.
Iz zanesljivih virov vem, kako izgleda ta posel in koliko se jih je že opeklo. Enostavno kot pasulj. Nekdo te povabi v Avstrijo z razlogom da boš zaslužil veliko denarja kar se sliši zelo mamljivo kajne? Potrebuješ samo osebno in veliko mero živcev (tega ti ne povedo) in dobre volje ter dve roki (kajti za vsako stvar je potrebno ploskat (opp). Pa lepo slavnostno oblečen moraš biti J (zakaj že?).
No ko prideš tja stojijo tam živine d avtomobilov, kajti pripelješ se zagotovo z enim izmed najslabših (slaba vest-nekaj je treba ukrenit da bom imel tudi sam takega).
Druga stvar: Tam ti operejo možgane da razmišljaš kot oni sami. Tu se ne gre za mrežni marketing, ne gre se za prodajo niti za nakupe –ja bal bla. Edino kar je moraš vložiti 5530 €. (Hm, pa niso rekli da lahko lep zaslužiš-kako če moram plačat vložek ;( .)
No, potem si na njihovem seznamu in si sam na vrsti, da pridobiš ljudi (enako kot si bil povabljen sam povabljaš druge). Od prvega dobiš 500€ in drugega in tretjega tudi. Torej 1.500 €.
Še vedno ti manjka lepa vsota do tiste ki si jo vložil. No potem jih vabiš še in še in od vsakega dobivaš denar, Ko oni povabijo svoje dobiš denar tudi od njih. In v čem je keč, če so rekli da ni mrežni marketing? Da je mrežni marketing in da veliko ljudi vzame kredite, ampak ker jim ne uspe nobenega spraviti v to, so zapufani in brez denarja. Žalostno in veliko je takih ki odstopijo.
Lahko kupiš tudi njihove delnice če ti rata nabrat malo več keša, ampak prodati jih pa ne moreš, ker če jih prodaš odstopiš, njihovi nečlani pa nimajo pravice do nakupa delnic-spet zanka.
No, torej toliko o poštenih poslih. In zakaj tega ni v SLO??? Ker pri nas to ni dovoljeno, kot drugo, če smo realni, bi vsi delali tak in od česa bi potem živeli, saj vsi pa ne morem biti direktorji ali pač??
 
No v vednost vsem, ne nasedajte da se ne opečete, (tisti ta glavni so že zdavnaj obogateli) vsi ostali vlečejo rit za njimi zato da si dvigujejo kvazi moralo in samozavest).
 
 
Aha pa še nekaj, kažejo slike najboljši stvari (nekateri imajo res ja) ampak velika večina ki te spravljajo v to in govori da so zasužili se še vedno vozijo z enakim avtomobilom, še vedno imajo isto podnajemniško stanovanje.
...
 
In še to, na predstavitvi ti povejo tako stvar ki je v realnosti nemogoča (sliši jo pa samo tisti ki realno gled na življenje) Neka zdaj bogata ženska ker se je odločil aza to firm je imela 8€ izplačila po plači (ker je imela tolk velik kreditov)-kot da ne vemo da lahko ima samo 1/3 plače kredita-al pa je mela samo 24 € plačeuser posted image user posted image .
 
Samo v vednost,...
 
čao-odločitev je pa vaša če vas kdo povabiuser posted image

(odgovor članu vanda1982)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
28.1.2008 13:12:21   
Anonimen
Pa vseeno so in smo taki ki smo uspeli, saj bi marsikdo šel v naš posel, če ne bi bilo vložka. Ker v nos gre večini samo to. Kaj ni res? Služili bi pa vsi. user posted image  
Glede predhodnice, čisto možno je da ti ostane veliko manj kot tretjina plače, saj poznam primer ko je šel fantič v enem dnevu na tri različne banke po kredit, s plačilnimi listami in vsemi papirji, na dveh seveda kot nekomitent, potem pa še trajniki, za katere te noben ne vpraša koliko jih imaš. In tako prideš do neksončnega pufa, vsaj on je. Tako da to z 1/3 ni res.
In tudi to s kazensko odgovornostjo ni res, ker zame vsi vedo kje sem služila denar, od kje je prihajal in če grem danes na policijo povedat se mi bodo le smejali. Torej??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
28.1.2008 14:34:46   
Anonimen
user posted image anonimna, da je fantič vzel kredituser posted image

Drugio kot drugo, banke so interno povezane med seboj in marsikje sploh ne moreš dobiti kredita če na nihovi banki ne poveš kje imaš prilive.

ne kvasi neumnosti in s tem znanjem ki si ga pridobila in si dvignila samozavest. koga pa brigaj trajniki-saj to s konec koncev položnice ki jih imamo vsi-in je vseen če jih plačaš preko banke osebno ali preko trajnika.

Ampak ne bojo nobenga pametnga prepalamudl da ima 8€ izplačila zarad kreditov.

Madona pa kaj si z vrtca ušla al kajuser posted image

Mogoče ste zaslužl ja, sam mene zanim akaj bo ko se bo tale mrežica začela trgatuser posted image   Boste takrat tud tako pametovali ljudem in jih spšravljali ob denaruser posted image .

očitno še ena naivnica ki misli da bo dohitela billauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
29.1.2008 8:33:57   
Anonimen
sama sem bila to soboto na tem "seminarju" ali predstavitvi v grazu.
user posted image user posted image user posted image user posted image in še enkratuser posted image user posted image .
en kup prepotentnih ljudi na kupu, ki se preseravajo z nenormalno dragimi avtomobili , nevem kakimi kravatami...
pa ok. če so si to prislužili na pošten način, ne pa z nategovanjem folka.
v glavnem tisti advajzerj ali kako se že imenujejo , ko sem se pogovarjala je v vsakem stavku povdaril koiko kaj stane, ( da ima mapco za 600E , da ima skodelico za kavo za 300E...halooo, kao da to mene zanima -preserator

v glavnem za skozlat kako nategovanje in pranje možganov.
in jaz naj bi plačala 5530e potem pa dobesedno nategnila še tri ljudi v domačem kraju za tak denar---- ne hvala, pa če nikada u životu nimam NIČ!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
1.2.2008 22:57:37   
Anonimen
Poznam to...V našem koncu jih je kar dost ki so nasedl tem pravimo jim"Avstija"user posted image Moj je šel tja moral je bit urejen...tam sami dobri avtomobili itd.
Domov je prišel z opranimi možgani že sanjaril kje bo dobil kredit....(baje ti ga dajo tud tam)Drug dan je pršu k seb hvala bogu!
Kar nakaj znancev je še vedno v tem k nategujejo folk(nosijo se pa k da so najbogatejši vsi imajo kredite avte na kredit)
Skratka ne nasedajte!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
2.2.2008 22:16:38   
janca
Mene je tut prjatlca vabla pa vabla. Pol sem ji pa rekla, da sploh ni problema, da grem zraven, sam ona mi nej posodi denar, pa ji ga z obrestmi vrnem, k ga dobim od tega posla. Pol je blo pa kr konc vabljenja.

Se mi zdi, da  je blo pred leti nekaj podobnega tudi pri nas, vendar je bil vložek manjši.

Ja, sem se pa enkrat res "nategnila" k si en dnar pošiljal po položnici, pol si mogu pa tri dobit. Ja ene vrste piramida. Vložila sem, dobila pa nič. Osel gre pač enkrat na led. Hahaha




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.2.2008 15:08:51   
žetev
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Ma ne,to je že stara finta,ne nasedaj,to je tisto,ko moraš bit ful lepo oblečena,ženske v kostimih,moški v obleki,hodlo pa se je v Avstrijo in mislim da Hrvaško,pa si šel tja in ful dost folka,pol pa si mel par dni časa da se odločiš če greš dalje,nič pa nisi smel okoli govorit,naslednjič si pa mogo z dnarjem prit,dobili pa so ga tisti,ki so že dolgo not,to je kot neka piramida.Če napiz user posted image  kerga in ga not dobiš pol dobiš ti neke procente od tega,vglavnem napiz user posted image naroda.Vem pa zato,ker se je kolegica fajn zapufala glede tega,je kredit vzela,pol pa nič zaslužla.user posted image Ma so res eni naivni.





...tudi jaz poznam take naivne ljudi.....user posted image


_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
3.2.2008 15:28:46   
žetev
tudi naša družina je s tem poslom zaslužila toliko, da se sploh ne da preštet koliko generacij bo lahko s tem denarjem lagodno živelo...vsak dan nam je v veliko breme samo razmišljanje, kje bi lahko ves ta denar porabili....vsota denarja je ogromna...............................................otroci zdaj pa spančkat, ker pravljice je konecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
4.2.2008 22:23:40   
Anonimen
se podpišem pod tole

(odgovor članu žetev)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
4.2.2008 22:43:50   
PETRAMS
Tudi jaz sem danes dobila nek mejl,kao:VEM DA LAHKO TO SPOROČILO TAKOJ ZBRIŠEŠ, AMPAK POČAKAJ 10 MINUT IN
>>>> PREBERI VSE,
>>>> OBLJUBLJAM TI DA SE NE BOŠ KESAL. &#8230;..
>>>>
>>>>
>>>>
>>>> LAHEK IN LEGALEN ZASLUŽEK !!!!!
>>>>
>>>> Malo truda, vse se zgodi avtomatsko in je resnično !!!!
>>>>
>>>> Ta informacija je brezplačna!!! Sledi ji !!! In zaslužil boš veliko
>>>> denarja !!!
>>>>
>>>>
>>>> Končno pravi zaslužki, verjemi mi deluje !!!
>>>>
>>>> KOPIRAJ SI TO STRAN,SLEDI NAVODILOM POŠLJI JO PO E-MAILU ALI JO
>>>> BREZPLAČNO
>>>> OGLAŠUJ NA INTERNETU.
>>>>
>>>> Veliko podjetij ti ponuja da investiraš svoj denar v njihov posel,
>>>> ampak jaz sem
>>>> prepričan da boš tudi ti lahko veliko zaslužil s tem kar boš prebral in
>>>> s čimer
>>>> boš lahko začel
>>>>
>>>> SEDAJ !!!
>>>>
>>>> Vedi da te ne prosim da mi pošlješ niti enega centa in da je
>>>> informacija ki ti
>>>> jo ponujam popolnoma brezplačna. Niti ne zahtevam da kaj kupiš ali da
>>>> žrtvuješ
>>>> tvoj čas. Dobil boš veliko denarja na lahek in hiter način s tem da boš
>>>> uporabljal kopijo tega sporočila in z odprtjem accoun računa na najbolj
>>>> znanem
>>>> in varnem sistemu za plačevanje preko interneta: PAYPAL ki je pregledal
>>>> in
>>>> odobril ta program. Mogoče si že slišal govoriti za ta sistem velika
>>>> verjetnost
>>>> pa je da nisi, ker si med prvimi ki to bereš v Sloveniji.
>>>> Tu spodaj boš našel korak za korakom nekaj preprostih faz skozi katere
>>>> moraš


>>>> iti. Ta program v resnici ni nič novega. Obstaja že ogromno časa v
>>>> različnih
>>>> oblikah vendar je pred tem zahteval veliko več časa in denarja pa tudi
>>>> zaslužki
>>>> so bili veliko manjši. Danes zahvaljujoč PAYPAL &#8211; u in internetu
>>>> so ti
>>>> stroški praktično NIČ,in cel postopek je hiter, lahek in ti omogoča da
>>>> zaslužiš
>>>> ogromno denarja.
>>>> Če že imaš svoj posel na domu lahko brez problemov začneš tudi s tem
>>>> poslom, če
>>>> ga pa še nimaš je to najbolj enostaven in hiter sistem za zaslužek
>>>> katerega si
>>>> kdajkoli srečal na internetu. Ta program deluje ne glede na državo v
>>>> kateri
>>>> živiš in denar katerega uporabljaš. Ni pomembno ali si star ali mlad in
>>>> ne
>>>> zahteva nobenega  posebnega talenta ali znanja. Ne rabiš svoje spletne
>>>> strani,
>>>> ne telefonirati, ne kopirati ali pošiljati pisma po pošti, ali
>>>> plačevati
>>>> oglaševanje. NIČ OD TEGA !!!
>>>> Tisto kar rabiš je :
>>>>
>>>> 1. e-mail naslov
>>>> 2. accout PAYPAL ( Premier ali Business ) s 5.00 &#8364; na računu
>>>> 3. 30 minut časa za odprtje računa
>>>>
>>>> Ko boš naredil to ni potrebno narediti nič drugega. Moral boš samo
>>>> počakati da
>>>> ti pride na tisoče eurov na tvoj račun PAYPAL v naslednjih tednih
>>>> preprosto
>>>> zahvaljujoč tem tridesetim minutam časa.
>>>> Vem da zgleda prelepo da bi lahko bilo res isto sem  mislil jaz preden
>>>> sem
>>>> poskusil.
>>>> Zato začni s tem poslom ker praktično nimaš kaj izgubiti lahko pa


>>>> zaslužiš
>>>> takšno vsoto denarja ki ti bo spremenila življenje, ker namreč ne
>>>> obstaja noben
>>>> limit glede zaslužka v tem sistemu in to s samo 30 minutami tvojega
>>>> časa. Za vse
>>>> to potrebuješ samo e- mail naslov in accounT  PAYPAL . Verjetno so že
>>>> vsi
>>>> slišali govoriti o PAYAL-u če pa ni tako boste o njem slišali kmalu. Če
>>>> poznaš
>>>> ta sistem in si z njim delal kot jaz veš koliko je varen in enostaven
>>>> .PAYPAL
>>>> je najbolj enostaven in poznan sistem na internetu za dobivanje in
>>>> pošiljanje
>>>> denarja on-line komurkoli na svetu, zadostuje e-mail naslov .Vsak ki
>>>> ima e-mail
>>>> naslov lahko odpre account PAYPAL popolnoma GRATIS !!!
>>>> Preden narediš to preberi navodila tu spodaj. Cel postopek ti ne bo
>>>> vzel več kot
>>>> pol ure, garantiram pa ti da ne boš NIKOLI pozabil tega dneva. Še  nisi
>>>> prepričan? Hočeš več dejstev?
>>>> Tu spodaj so pričanja dveh oseb od tisočev ki so se odločili da bodo
>>>> investirali
>>>> 5&#8364; in pol ure svojega časa za sodelovanje v tem programu.
>>>>
>>>> Fantastičen program !! Sledila sem navodilom samo tri tedne nazaj in
>>>> sem že
>>>> dobila 11.000 &#8364;. Ne morem verjeti. Najlepša hvala. Poslala sem 50
>>>> mailov
>>>> kot je razloženo v programu in sem popolnoma pozabila na vse .Po
>>>> pravici
>>>> povedano nisem verjela da se bo kaj zgodilo. Ampak ko sem pogledala moj
>>>> račun
>>>> PAYPAL po enem tednu sem imela skoraj 5.000&#8364 ;. Po tridesetih
>>>> dnevih pa sem
>>>> jih imela že čez

20.000 &#8364;. Nisem mogla verjeti !!!
>>>>
>>>>
>>>> Po 3 tednih sem imel na računu več kot 13.000 &#8364;. Na začetku sem
>>>> mislil da
>>>> je prišlo do napake na mojem računu PAYPAL.
>>>>
>>>> Samo pred kakšnim mesecem so te osebe brale te vrstice kot to sedaj
>>>> delaš ti. Ko
>>>> so se odločili da bodo sledili napotkom tu spodaj si niso mogli
>>>> predstavljati
>>>> kakšne rezultate bodo dosegli. In ni razlogov  da jih ne bi mogel
>>>> doseči tudi
>>>> ti.
>>>>
>>>> Nimaš nič za izgubiti ampak veliko za dobiti !!!!
>>>> ZAČNIMO !!
>>>>
>>>> Sledi  spodnjim navodilom in se pripravi na to da boš dobil na tisoče
>>>> eurov v
>>>> naslednjih 30 dnevih. To je to kar moraš narediti :
>>>>
>>>> 1 KORAK
>>>> Če še nimaš odprtega account PAYPAL je prva stvar ki jo moraš narediti
>>>> da greš
>>>> na internetno stran http://www.paypal.com in se registriraš. Za vse boš
>>>> porabil
>>>> dve minuti. Prepričaj se da se registriraš  za BUSINESS ali PREMIER
>>>> account ( ne
>>>> PERSONAL ) da boš lahko dobival plačila preko kreditne kartice. Zapomni
>>>> si da
>>>> kdor ti plačuje vidi samo tvoj e-mail naslov zaradi tega je to najbolj
>>>> enostaven, hiter in varen način za nakazovanje in pošiljanje denarja po
>>>> celem
>>>> svetu ne glede na valuto.
>>>>
>>>> 2 KORAK
>>>> Nekakšen univerzalen zakon pravi, da je potrebno najprej dati in šele


>>>> potem se
>>>> dobi. Torej  takoj ko boš odprl tvoj business ali premier account na
>>>> PAYPAL
>>>> &#8211;u pošlji takoj  5 &#8364; preko PAYPAL &#8211;a na PRVI e-mail
>>>> naslov na
>>>> listi ki sledi s tem da pripišeš v okencu NOTE ( prosim dodaj me na
>>>> tvojo
>>>> mailing listo ). PAZI !! da ne pozabiš pripisati tega ker ravno to je
>>>> pogoj da
>>>> je celoten program legalen Navodila za pošiljanje denarja preko
>>>> PAYPAL-a so v
>>>> sekciji SEND MONEY na PAYPAL internetni strani.
>>>> LISTA :
>>>>
>>>> 1)grassideanna@ tiscali.it
>>>> 2)drianghrotaru@yahoo.it
>>>> 3)superdelo@mail386.com
>>>> 4)aon.912781574@aon.at
>>>>˙5)DhFreak17@gmail.com
>>>
>>>>
>>>> Takoj ko boš nakazal 5 &#8364; na naslov ki se nahaja na prvem mestu na
>>>> gornji
>>>> listi se bo zgodilo nekaj zelo preprostega. Dalo ti bo kot neko
>>>> sigurnost in
>>>> prepričanje v to da ta sistem deluje. S tem ko si to naredil si dokazal


>>>> sebi da
>>>> je na svetu ogromno število ljudi ki bodo ko bodo prebrali to sporočilo
>>>> naredili
>>>> isto.
>>>> Pravkar si sam spoznal in videl kako ta posel deluje.
>>>>
>>>> 3 KORAK
>>>> Takoj ko boš poslal 5 &#8364; na prvi naslov na listi
>>>> (grassideanna@tiscali.it)
>>>> ( ne pozabi pripisati NOTE ker je zelo pomembno ) je naslednja stvar ki
>>>> jo moraš
>>>> narediti ta da si skopiraš to stran tako da jo boš lahko oglaševal ali
>>>> pošiljal
>>>> na e-mail naslove kot sem naredil jaz. Poslati jo moraš vsaj na 50
>>>> e-mail
>>>> naslovov ( zapomni si da je 50 oseb dobra številka za dosego dobrega
>>>> rezultata
>>>> seveda so še drugi načini kot brezplačno oglaševanje ki ti lahko
>>>> pripeljejo
>>>> veliko več ljudi in s tem tudi boljše rezultate. Kopija ki jo boš ti
>>>> pošiljal
>>>> mora vsebovati tvoj E MAIL NASLOV NA PETEM MESTU NA LISTI !!!ki si jo
>>>> našel tu
>>>> zgoraj s tem da izbrišeš prvi naslov in vse ostale pomakneš za eno
>>>> številko
>>>> navzgor Najboljši način je da kopiraš in prilepiš ta tekst, ga
>>>> spremeniš tako
>>>> da dodaš na peto mesto tvoj naslov in izbrišeš prvega in ga pošlješ
>>>> svojim
>>>> prijateljem, znancem, sorodnikom po e-mailu ali ga brezplačno oglasuješ
>>>> na
>>>> internetu.
>>>> Pošiljanje e-maila s tem tekstom je enostavno.  Najprej označiš ves
>>>> tekst nato
>>>> ga kopiraš  nato odpreš e-mail pošto in prilepiš besedilo. Zapomni si


>>>> da mora
>>>> tekst ki ga ti pošiljaš vsebovati tvoj e-mail naslov na 5. mestu gornje
>>>> liste.
>>>>
>>>> POZOR !!!
>>>> Ne poskušaj napisati svojega naslova na prvo mesto te liste, ker ne
>>>> deluje tako.
>>>> Če boš naredil tako boš dosegel samo tiste osebe katerim boš poslal ta
>>>> tekst in
>>>> nato bo tvoj e-mail naslov izbrisan. Če pa boš ravnal po navodilih in
>>>> boš
>>>> vpisal svoje ime na peto mesto bo na tisoče oseb dobilo tvoj e.mail in
>>>> veliko
>>>> se jih bo odločilo za sodelovanje in ko bo tvoj e-mail naslov prišel na
>>>> prvo
>>>> mesto boš dosegel na tisoče oseb.
>>>> Takoj ko boš popravil ta tekst ga pošlji čim več osebam .Ta sistem in
>>>> plačila
>>>> preko maila omogočata izredno hitrost tega sistema. To je tudi vzrok da
>>>> bo
>>>> preteklo le par dni od tega ko boš nakazal svojih 5 &#8364; na prvi
>>>> e-mail
>>>> naslov na gornji listi in že boš začel prejemati plačila na tvoj PAYPAL
>>>> account.
>>>> To je vse kar moraš storiti. Vse skupaj ti bo vzelo ne več kot 30 minut
>>>> časa.
>>>> Pol ure tvojega časa, nič investiranja, nič telefoniranja, nič znamk,
>>>> nič kopij
>>>> in veliko denarja 100% LEGALNEGA. Počakaj par dni in videl boš v roku
>>>> par tednov
>>>> bo prišlo na tvoj račun nič manj kot 10.000 &#8364;. Shrani ta e-mail
>>>> na varno
>>>> in ga uporabi po istem postopku vsakič ko boš potreboval par tisoč
>>>> evrov.
>>>>
>>>> Poglej kako deluje :
>>>>
>>>> Ko ti pošlješ e-mail je tvoj naslov na petem mestu na listi.


>>>> Ta pozicija je prava kjer se mora nahajati tvoje ime če hočeš resnično
>>>> zaslužiti
>>>> veliko denarja.Za vpis v ta program se odloči veliko število ljudi po
>>>> raziskavah
>>>> največ do sedaj v vseh sistemih ki so bili posredovani preko e.maila in
>>>> interneta.
>>>> Na ta program se odzove 25% oseb ki so dobile e-mail ali so prišle v
>>>> stik s tem
>>>> programom preko oglaševanja. Ampak bodimo pesimisti in recimo da je
>>>> odziv le
>>>> 12,5 %. Če pošlješ ta e-mail samo 40 osebam je možno da se jih bo samo
>>>> 5 od
>>>> vseh odločilo za ta program ( 12,5 % od 40 = 5 )V tem trenutku bo
>>>> prišlo tvoje
>>>> ime na številko 4 na listi. Recimo da naredi teh 5 oseb isto in tudi
>>>> one
>>>> pošljejo samo 40 e-mailov in tako dosežejo še 200 ljudi. Če gremo po
>>>> istem
>>>> postopku se bo vsaj 25 oseb odločilo ta sodelovanje ( 12,5% od 200 =
>>>> 25 )in
>>>> torej bo tvoje ime prišlo na tretje mesto. Od teh ljudi se bo prištelo
>>>> še 125
>>>> novih oseb ki bodo poslale tvoje ime na drugo mesto na listi.
>>>>
>>>> 125 oseb ki bodo poslale tudi one samo 40 e-mailov bodo dosegle 5000
>>>> oseb in če
>>>> se jih odloči samo 12,5 % je to 625 oseb ki bodo peljale tvoje ime na
>>>> številko
>>>> ena na listi Te bodo poslale tudi e &#8211;maile ki bodo dosegli 25.000
>>>> oseb od
>>>> katerih se jih bo odločilo za sodelovanje 3125 in teh 3125 oseb bo
>>>> poslalo 5
>>>> &#8364; TEBI.
>>>> Na ta način boš ti dobil 5&#8364; x 3125 = 15.625 &#8364; Torej, ko bo
>>>> prišlo


>>>> tvoje ime na številko ena na listi bo končno prišel čas tudi zate da
>>>> dobiš
>>>> denar..V naslednjih dneh bo ta denar že začel prihajati in plačil bo
>>>> vsak dan
>>>> več dokler ne bodo dosegla na stotine plačil na dan.
>>>> To je vse kar moraš storiti.
>>>> 30 minut časa da boš lahko videl na tvojem PAYPAL računu 10.000 &#8364;
>>>> v nekaj
>>>> tednih. To je resničen denar ki ga boš lahko porabil bilo kje v svetu
>>>> tako da
>>>> plačuješ z PAYPAL ali si ga nakažeš na svoj račun.
>>>> Vedeti moraš da je ta izračun narejen po scenariju da pošlješ samo 50
>>>> e-mailov
>>>> ampak pomisli kaj bi se zgodilo če bi jih poslal 1000 !!! ali pa če
>>>> oglasuješ
>>>> še na druge načine.
>>>> Med vsemi osebami ki se bodo odločile za sodelovanje ti lahko zagotovim
>>>> da jih
>>>> bo veliko število takih ki se ne bodo zadovoljile s pošiljanjem le 40 e
>>>> &#8211;mailov ampak jih bodo poslali veliko več in bodo tudi oglaševale
>>>> in ti
>>>> boš žel sadove tudi če boš naredil samo toliko kot je v navodilih in
>>>> sicer 30
>>>> minut časa in 40 e- mailov.
>>>>
>>>> NE POZABI VPISATI SVOJEGA IMENA IN ČE SI SKEPTIČEN POVPRAŠAJ PAYPAL
>>>>
>>>> PAYPAL je ugotovil da je ta sistem investiranja 5 &#8364; legalen in
>>>> najboljši
>>>> sistem leta. Če ne verjameš se lahko pozanimaš preko e &#8211;maila
>>>> direktno
>>>> pri njih
>>>> Preberi spodnje obvestilo PAYPAL-a
>>>>
>>>> Dragi član
>>>> Mogoče si že slišal govoriti o sistemu 5&#8364;  h kateremu se lahko


>>>> vpišeš
>>>> tudi ti. Mi smo odgovorili na tisoče vprašanj o tem sistemu in odgovor
>>>> je DA ,
>>>> deluje in je siguren če upoštevate navodila in pravila. Je popolnoma
>>>> legalen in
>>>> je bil najboljši sistem leta.
>>>> Stvar ki omogoča da je ta sistem zmagovit je 5 &#8364; ki je majhna
>>>> investicija
>>>> glede na neomejeno možnost zaslužka.
>>>>
>>>> Upam da so ti navodila tu zgoraj jasna in se boš pridružil temu
>>>> zmagovitemu
>>>> sistemu. V kolikor bi potreboval dodatna pojasnila mi lahko pišeš na
>>>> moj e-mail
>>>> naslov in odgovoril ti bom v čim krajšem času.
>>>>
>>>> V upanju na sodelovanje te prav lepo pozdravljam.  Le kje dobijo meil???user posted image

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu Minibikini)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.2.2008 9:06:19   
Marjeta11
  Želela bi vam predstaviti še mojo pre/izkušnjo v zvezi s podjetjem euro success MLM. Najprej me je v četrtek poklicala moja dobra prijateljica in me nujno vabila na kavo, ker mi mora nekaj pokazati. Mislila sem, da gre zopet za kakšen nov modni dodatek. Na kavi mi je takoj pričela razlagati, da dela za neko nemško podjetje v Avstriji in da bo več o tem povedal njej sodelavec, oz. t.i. šef. V lokal je stopil gospod in prisedel.  Po nekaj njima zabavnim stavkom je pričel govoriti, da dela za neko nemško podjetje, ki ima sedež v Avstriji, kjer je vsako soboto in nedeljo predstavitev, za katero je potrebno plačati 20€. Na moje vprašanje kako se imenuje podjetje, je odgovoril, da je to MP PRODUCTION in ima sedež v IBC centru malo pred Grazem. Ker sem po naravi zelo radovedna duša, sem plačala 20€ in se dogovorila za ogled predstavitve. V nedeljo, zjutraj se je pripeljala prijateljica in me najprej dva krat preverila, če sem pravilno poslovno oblečena (čeprav dobro ve v kakšnem poslovnem svetu se gibljem), nato sva se usedli v avto in se peljali proti Avstriji. V Avstriji so nam najprej pred vhodom kazali zelo drage avtomobile, nato pa pred vrati še enkrat pregledali, če smo pravilno oblečeni in nas spustili v podjetje vse premražene, zaradi čakanja v vrsti. Med predstavitvijo sem si pazljivo ogledala vse prisotne ljudi in povem lahko, da večina teh ljudi niso poslovneži, pač pa samo nižji sloj, ki je prišel v Avstrijo iskati svoje sanje. Sama se družim v visokem poslovnem krogu in lahko rečem, da se takoj vidi, kdo je poslovnež in kdo je samo navaden siromašen državljan, oblečen v drago ali poceni obleko s kravato. Predstavitev je bila zanimiva, saj ti na začetku prikažejo seminar, ki naj bi bil vsaj 3x toliko vreden kolikor je cena, v drugem delu pa možnost zaslužka v mrežnem marketingu. Po izobrazbi sem diplomiran matematik in pri predstavitvi dela v marketingu me je kar stiskalo, saj so bile tiste tabele in možnosti zaslužka prikazane za idealno poslovanje, kar pomeni, da se morajo vsi tisti, ki jih peljemo v Avstrijo odločiti za nakup tega izobraževanja. Vendar sama lahko povem, da je resnica daleč od tega, saj sem za svojo diplomsko disertacijo naredila profil kupcev za določene produkte v vrednosti od 1.000 do 10.000 €. Pri tem sem prišla do zaključkov, da višja je cena težje se ljudje odločajo za nakup, zato tudi dajo rok pet dni za nakup tega seminarja. Torej, pri nakupu tega produkta lahko dejanske rezultate uspeha, ki jih prikažejo delimo s 10. Na moje vprašanje, kolikšni so še dodatni stroški, da pridem do pozicije Adviser, so mi odgovorili, da so popolnoma zanemarljivi, saj naj bi si stroške plačila 5530€ povrnila že v enem tednu, kar je seveda po teoriji statističnega izračuna skoraj nemogoče, kaj šele v praksi. Zanimivo je tudi to, da polne štiri ure govorijo o tem kako lahko in z malo časa človek obogati in si kupi sanje, po tem pa zadnjih 10 minut govorijo o tem, da če človek ni 100% o nakupu, da naj se ne odloči za nakup. Seveda obratna psihologija v takih primerih deluje odlično. Najprej ti ponudijo sanje, potem pa ti jih hočejo vzeti, zaradi tega ljudje grabijo to priložnost, kot da jim gre za življenje. Vprašala sem tudi mojo prijateljico, koliko je v tem poslu izobraženih ljudi, takih, ki imajo uni. izobrazbo, pa mi je povedala, da jih je veliko. Po tem ko sem želela, da mi kakšnega predstavi se je začelo izmotavanje, da jih danes ni. Seveda se je pranje možganov nadaljevalo naslednji dan na osebnem razgovoru, zopet s gospodom, ki je prišel že prvič, ko me je prijateljica povabila na kavo. Na moja konkretna vprašanja mi ni odgovoril, pač pa je vedno obrnil pogovor drugam, kljub mojemu ponovnemu istemu vprašanju. Tudi plačilne liste me niso prepričale, saj so bile za lansko leto, prav tako mi določena oseba na podjetju ni hotela pokazati plačilnih list. Sama lahko rečem, da me vsa ta gledališka igra ni prevzela, niti se me ni dotaknila. Že po statističnem izračunu mi je bilo jasno, da tukaj vsaj 80% ljudi plača in potem od tega nimajo nič. Kajti, če upoštevam samo to, da moraš povabiti na podjetje tiste najbližje s spiska svojih 150 oseb mi je bilo jasno, da to ne deluje, oz. da deluje ampak samo za tiste pri koritu. Smešno mi je bilo tudi to kako so razlagali, da se moramo znebiti svojega šefa nad sabo v službi, nakar čez nekaj minut povedo, da dobimo tukaj šefa (adviserja) kateri nas bo priganjal, da bomo »bolje« delali. Še bolj fascinira to, da prikazujejo takšne drage avtomobile, hiše in potovanja, katere si trenutno nihče od Managerjev na podjetju ne more privoščiti, saj bi sicer to sami pokazali brez mojih prošenj in izgovorov. Poklicala sem tudi svojega prijatelja iz kriminalističnega oddelka, ki je povedal, da gre tukaj za veliko utajo davka v Sloveniji, ker imajo vsi tisti ljudje svoje račune v Avstriji in nihče ne prijavi dohodnine. Ter, da bi podjetje že zaprli, če ne bi bili vpleteni tako vplivni ljudje. Prav tako je problem tudi to, ker Avstriji ni v interesu zapreti to podjetje, dokler jim Slovenci nosijo denar, za katerega podjetje Eurosuccess plača milijonske davke ( MWS) državi Avstriji. V kratkem se tudi pričakuje povezava slovenskih in Avstrijskih bank, zato bo skrivanje takih prihodkov skoraj nemogoče. Bodo potem ti ljudje odpirali svoje računa na Kajmanskih otokih? Sama pristopim vsaki zadevi na znanstveni način, vendar bom tokrat rekla samo to, če bi vsak od teh ljudi bolj prisluhnil svoji intuiciji kot tistemu kar pokažejo, bi se drugače odločil.   Marjeta

(odgovor članu PETRAMS)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.2.2008 21:29:32   
Anonimen
Tud od tebe marjetka so dobili 20€user posted image

(odgovor članu Marjeta11)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
20.2.2008 14:06:18   
Marjeta11
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Tud od tebe marjetka so dobili 20€user posted image

Seveda.
Vendar mi ni žal 20€, ker je bila to zame ena dobra preizkušnja.

Nekaj več o tem tudi na tem Blogu.
http://alterego.blog.siol.net/2007/10/24/euro-success-izkusnja/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?