|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:48:29   
Anonimen
Ne živčkaj. Jaz ne vem zakaj ste vsi živčni tolk.


Jah, ne vem, meni se zdiš na tej temi najbolj živčna ti. Sicer se me pa itak ne tiče, tako da je vseeno user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:53:35   
Taula
Jah, ne vem, meni se zdiš na tej temi najbolj živčna ti


Ne..samo zase se postavim vedno in pač povem kritiko. Kar mnogim gre zelo v nos oz. rečejo da sem zlobna. Kdo bi vedel kaj jih mori zasebno, da se tu sproščajo.user posted image  Sicer je pa forum javen..naj me pa ne berejo.user posted image
Njihov problem, ne moj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
25.7.2007 9:21:06   
pety78
Čisto vse je legalno... Kaj pa morala? A lahko mirno spite, ko se zavedate, da ste dobile denar na račun drugih, ki so iz obupa po večjem zaslužku na koncu še iskali posojilo za vplačilo in ostali brez vsega? Seveda jih mora veliko ostati brez, da dobijo drugi veliiiko. Ni za vsakega, če bi bilo za vsakega, bi vsak prejel vplačanih 5.000 EUR, recimo.


_____________________________



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
25.7.2007 10:06:45   
anandrej
Sicer pa če je podjetje registrirano in sploh in oh legalno, to še ne pomeni, da je tudi njegovo poslovanje legalno. To se lahko ugotovi le z revizijo ipd. in ko do tega pride, je za mnoge že prepozno. Primer: Enron.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
25.7.2007 12:35:45   
vanda1982
sem govorila z bratrancem in mi je pokazal izplačilno listo. Na dva tedna je izplačilo in je dobil v zadnjem mesecu 1x po cca 1.600 EUR, drugič pa cca 2.300. Ne bi mi lagal. Pa je notri komaj 3 mesece. pokril si je že kredit, zdaj pa pravi, da bo v delnice vlagal in šparal.

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
25.7.2007 12:43:33   
Taula
Potem pa investiraj še ti, če meniš da je OK zadeva.

Sicer pa...brez tega da bi koga želela užaliti..samo vanda ti delaš ful reklamo za te zadeve.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
25.7.2007 14:21:40   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: vanda1982

sem govorila z bratrancem in mi je pokazal izplačilno listo. Na dva tedna je izplačilo in je dobil v zadnjem mesecu 1x po cca 1.600 EUR, drugič pa cca 2.300. Ne bi mi lagal. Pa je notri komaj 3 mesece. pokril si je že kredit, zdaj pa pravi, da bo v delnice vlagal in šparal.


Koliko ljudi pa je on spravil not?


_____________________________



(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
26.7.2007 7:15:08   
vanda1982
Ne vem točno, mislim, da 6 ali nekaj takega. Nism sigurna.
Pa še to: ne delam nobene reklame nikomur. Ker je to javni forum pač napišem kaj vem in kaj se izvedela. Med sabo se pogovarjamo in vsak pač pove svoje mnenje.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
26.7.2007 8:38:09   
Olivija
Vse skupaj me spomnija na eno finto, še v SFRJ. Enkrat v petem razredu sem dobila pismo, da naj pošljem pošiljatelju 5000 dinarjev in potem 20x posredujem pismo naprej z zahtevo, da meni pošljejo enaki znesek.

Se spomnim kako sva bile s prijateljico čisto vzhičene user posted image  in sva sestavljale dolge sezname z naslovi, še mami mi je skopirala tisto pismo v službi. Nobena od naju pa ni pomislila, da bi morale midve tudi poslati tistih 5000 dinarjev user posted image .

Ej priznam, raje dam 5000 EUR arhitektu in vsaj vem kje so, pa še nisem tak človk, da bi prepričevala ljudi, jaz bi bila zelo slab prodajalec knjig ali pa zavarovalniški agent in sem zelo srečna, da mi tega ni treba delati (trkam in upam, da mi tudi ne bo treba)!

(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
26.7.2007 8:44:40   
Taula
 
Mislila sem iz stališča da si se prijavila na RR točno, ko je bila tema najbolj vroča in da le na to temo izrecno temo pišeš.

In ker je javni forum lahko povem moje stališče.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
26.7.2007 8:45:24   
miha_b
Če delovanja podjetja ne poznate ne morete rečti da je piramida ali veriga, ker ti tam lepo povedo kaj je eno in kaj drugo, in kaj


ok.. biga me od kje vaš denar in koliko, mi gre pa na živce ko me nekdo v nekaj prepričuje.. a je treba res narisati

baje je treba privesti ljudi v to zadevo (tvoj vložek je 5000), in od vsakega ki za teboj vplača nekaj dobiš od prvih nekaj manj (recimo 200) od tistih bolj poznih več (300 in več),.. tako je bilo to predstavljeno na tem forumu....pa poglejmo

                                                anonimni (5000)
         janezek (200)                    janezek (200)                janezek (200)
janez(300)  janez(300)      janez(300)  janez(300)   janez(300)  janez(300)
...    ...           ...       ...              ...      ...       ...       ...        ...      ...        ...      ...


JA ČE TO NI PIRAMIDA POL PA RES NE VEM NO...???!!!!

in še enkrat, vseeno mi je za vse, ne maram pa da me nekdo v nekaj prepričuje še posebej če za to nima argumentov (mahanje s plačilnim listkom in bajnimi zaslužki pač ni argument da to ni piramida)!!!

lp




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
26.7.2007 8:57:49   
vanda1982
seveda sem se prijavila takrat, ko je bila tema vroča, ker sem po netu iskala o tej zadevi z avstrijo. In še največ informacij sem vam dala, ker vas je zanimalo kaj se gor dogala. Jaz sem bila tam in sem pač napisala svoje izkušnje in mnenje, ki pa ni niti pozitivno, niti negativno.
A je to kaj narobe? Nikogar ne prepričujem, samo povem, najbrž vas zanima, pa briga me, če je vse skupaj res ali pa laž, jaz nasedla nisem na nič, ker niti šla nisem v to.
Nobene reklame ne delam, sploh nisem v tem noter.Če pogledaš malo za nazaj, vidiš, da sem samo odgovarjala na vprašanja, ki  je zanimalo ljudi.
Res, da je moj bratranec v tem, pravi, da je zadovoljen, to je pa tud vse kar vem :)
Jaz pa, če bi zaupala temu, bi že zdavnaj šla v to.

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.8.2007 16:49:19   
metuLJchy
denar ne pada z neba...ne nasedat...poznam primer ko se je en dečko fajn nasankal zaradi takih fint...bil hud ko hudič ko mu z mojim takrat nisva hotela nasedat...čez kak mesec sva se midva smejala...njegov nasmeh pa je bil bolj kisel

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.8.2007 17:20:04   
Anonimen
Mene zanima v realnosti kolko ima kakšen, ne tukaj, v virtuali.

Sem že na začetku napisala, kako in kaj je pred tem sestankom, pa mi je ena zagovornica zabila nazaj, da to ni res. Potem se pa ena tukaj znajde, ki trdi isto kot jaz. Obleka, urejenost...da to je pogoj. In kaj je zdaj res in kaj ne?

Baš me boli. Vsak zase najbolj ve kaj in kako . Jaz osebno nikoli nebi mogla it v to, ker nisem tip človeka, ki bi nategoval ljudi in svoje bližnje. Ma nimam srca, da bi mi stric moral bajto, katero je sezidal z lastnimi žulji, moral prodat zaradi svoje neintiligence.

Ma tole je vse skupaj zelo sumljivo.

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.8.2007 21:52:44   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja glede hiše pa,kaj si imel ti pri zgodnjih 20-letih? Tolk sem namreč jaz stara. Si sam kupil stanovanje za 20mio,brez pufa??
Daj da vidim kaj si ti ustvaril ko te tolk žre, če sem že zaslužila za bajto in ostali?


Ti si kar laži jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.8.2007 22:03:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Za luksuz ki si ga lahko privoščimo pa prej skupna najina plača 3500eur ni bila dovolj.


Mal čez dvajset s takimi dohodki brez dejstva, da bi skrbel za prihodnost in si nekaj poskušal ustvariti - JA, zrelo.

In kaj sta oba bila direktorja, da sta imela skupaj 3500 € plače?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.8.2007 22:09:44   
Anonimen
Blacky samo nekaj....

Če TI nekoga DRUGEGA pripelješ v ta posel in služiš ker si ga pripeljala JE TO PIRAMIDA!!

Kot je napisal miha_b...

In še nekaj: Kaj pa če bi vsi ljudje na svetu šli v ta posel, kdo bi pa še delal, od kod bi se denar vzel in kako bi tisti ki so nazadnje šli v ta posel zaslužili??user posted image user posted image user posted image

In JA, NE ZANIKAJ SI!! Je res da TI služiš denar, ampak na račun DRUGIH in si očitno brez morale če lahko ponoči spiš!!!
Je pa res da je to taka natega, da zlahta padeš v to in potem resnično še verjameš da nič ne delaš narobe. Možgane ti opere po domače povedano...

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.8.2007 22:27:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30
Vanda1982, sem ti najprej hotela odgovoriti na tvoje vprašanje, da je bila napaka, ker se nisi odločila za ta posel, pa sem si po tvojih nadaljnih postih premislila. Vidim, da bistva podjetja nisi skapirala in zato nisi rojena za ta posel.


O marija, ti si pa čisto noter padla.

Mene so pa zadnjič eni poklicali in rekli, da so se določili, da namesto za reklame nakažejo denar na moj TR, pa sem rekla, da se nimam časa pogovarjat. In so zelo hitro dojeli, da pač nisem rojena za ta posel.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
13.8.2007 23:06:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Tu ni vlaganja, pač pa kupiš produkt podjetja. Zato je podjetje uradno registrirano in pravno veljavno, podprto z vsemi zakoni in pravilniki. In ja, plačilno listo imam tudi jaz doma in verjemite mi, da je prava, saj sem denar občutila v svojih rokah. Nič ni ponarejenega. Predvsem pa je važno to, da je gori vse odprto, pokažejo vam plačilne liste, pokažejo vam lastništva za avtomobile itd. Zato ne serjite z bedarijami, dokler niste bili tam in tega poslušali.



Oprosti, sem te imela za pametno punco, si pa, kot vidim ena velika naivna ko**. Ne najdem drugega izraza. Poznam ta princip, ne bom povedala kako, tudi nisem sodelovala ne finančno, ne kako drugače,  mi pa je bilo pred leti ponujeno mesto v SLO od "zgoraj", direkt . Pa ne da se hvalim, samo želim povedati, da vem zakaj gre, ker sem govorila celo z lastnikom. Sem seveda odklonila.

To, je tipičen primer piramide, je pa fimra zelo inetligentna in je registrirana, to je res. Vendar, kot praviš ljudje kupujejo "produkte". Tako se firma zavaruje in legalno ne nastopa kot firma, ki se ukvarja s piramidnim sistemom, temveč kot firma, ki prodaja "produkte", ljudje(naivni), pa ta "produkt" kupujejo. Izstavi se račun in vse ostalo, da je tako, kot mora biti. Zelo pametno. Vendar dejstvo ostaja-gre za Schneeball-System.

In po vsaki logiki, tudi kurji, to ne more funkcionirati. Enkrat zmanjka ljudi in temu posledično denarja.

In kot sem že na prvi strani napisala-ni službe, kjer bi se hitro in veliko zaslužilo na POŠTEN NAČI NI. Ker če bi bilo to tako enostavno, verjemi, da bi se takšnega sistema VSI posluževali. Vsi rabimo denar.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 14.8.2007 19:23:20 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.8.2007 9:54:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Tu ni vlaganja, pač pa kupiš produkt podjetja. Zato je podjetje uradno registrirano in pravno veljavno, podprto z vsemi zakoni in pravilniki. In ja, plačilno listo imam tudi jaz doma in verjemite mi, da je prava, saj sem denar občutila v svojih rokah. Nič ni ponarejenega. Predvsem pa je važno to, da je gori vse odprto, pokažejo vam plačilne liste, pokažejo vam lastništva za avtomobile itd. Zato ne serjite z bedarijami, dokler niste bili tam in tega poslušali.



Oprosti, sem te imela za pametno punco, si pa, kot vidim ena velika naivna ko**. Ne najdem drugega izraza. Poznam ta princip, ne bom povedala kako, tudi nisem sodelovala ne finančno, ne kako drugače,  mi pa je bilo pred leti ponujeno mesto v SLO od "zgoraj", direkt . Pa ne da se hvalim, samo želim povedati, da vem zakaj gre, ker sem govorila celo z lastnikom. Sem seveda odklonila.

To, je tipičen primer piramide, je pa fimra zelo inetligentna in je registrirana, to je res. Vendar, kot praviš ljudje kupujejo "produkte". Tako se firma zavaruje in legalno ne nastopa kot firma, ki se ukvarja s piramidnim sistemom, temveč kot firma, ki prodaja "produkte", ljudje(naivni), pa ta "produkt" kupujejo. Izstavi se račun in vse ostalo, da je tako, kot mora biti. Zelo pametno. Vendar dejstvo ostaja-gre za Schneeball-System.

In po vsaki logiki, tudi kurji, to ne more funkcionirati. Enkrat zmanjka ljudi in temu posledično denarja.

In kot sem že na prvi strani napisala-ni službe, kjer bi se hitro in veliko zaslužilo na POŠTEN NAČI NI. Ker če bi bilo to tako enostavno, verjemi, da bi se takšnega sistema VSI posluževali. Vsi rabimo denar.



Evo, točno tako.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 14.8.2007 19:25:14 >

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.8.2007 18:13:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
mi pa je bilo pred leti ponujeno mesto v SLO od "zgoraj", direkt .


To je zato, ker imaš vezeuser posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.8.2007 23:27:27   
Anonimen
Imam občutek, da je ena "naloga" vodilnih te firme tudi dobro pranje možganov...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.8.2007 19:06:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Imam občutek, da je ena "naloga" vodilnih te firme tudi dobro pranje možganov...


Še enkrat preberi poste in boš ugotovila, da je to edina naloga user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.8.2007 21:41:50   
NevenkaP
Pa ne no, ne razumete. A niste prebrali, da je to posel samo za INTELIGENTNE ljudiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.8.2007 22:16:05   
Anonimen
Nevenka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?