|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.7.2007 8:56:55   
Strawberrie Cherrie
Hehe, jaz poznam enga tipa, skorajda mojega soseda. Je zavoljo bajnih zaslužkov prodal picerijo, pa vse vložil. Pa še obnašal se je tako kot da bi bil v nekem klanu....user posted image user posted image user posted image Oni so najboljši, oni so sveti, skoz je prav možgane ljudem, vsi so se ga izogibali. No sej potem je hitro prodal tudi avto in hišo.....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.7.2007 19:27:34   
Anonimen
glede na to, da je skrivnostno je sigurno pošteno in v skladu z zakoniuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.7.2007 20:27:18   
Anonimen
Seveda je pošteno,četudi je skrivnostno, sicer pa a se ti ne zdi da če ne bi bilo bi jih res zaprli, če se po forumih govori o tem, tudi državni organi to vedo.
Ampak ko so pa denarci tako lepi, in sama poznam kriminaliste ki služijo z nami, jej nam je lepo.user posted image user posted image Zakaj je pa posel skrivnost, zaradi takih ki ne verjamejo.Zelo preprosto kajne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.7.2007 20:49:35   
mišk
Haha, jst sem tud bla na eni taki zadevi v Karlovcu! Za kozlat. Tak so se obnašal, ko bi bli mal munjeni. Peli, plesali, se veselili,...user posted image
Drugač sem ful nezaupljiv človek in ziheraš, ampak p****- bi me skor prepričal!!user posted image
Hvala bogu sem bla dost pametna in še naprej raje verjamem v zaslužek z delom, ne pa z nategancijo svojih prijateljev in sorodnikov!
Bila pa je zeeelooo zanimiva izkušnja. Priporočam. Še veliko se boste presmejali na ta račun!user posted image
Aja, tista oseba, ki nas je povabila je itak ostala na koncu z dolgim nosom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
14.7.2007 21:23:25   
Anonimen
skrivnostno je zato ker nategujejo folkuser posted image
mislim da se ne da nobenim z njim ukvarjat ker je tega preveč in se jim ne splača s takimi zgubljat časa, itak bodo sami ogromno zgubil pri tem.
jej, zihr velik služteuser posted image  kok bentlyjev maš pred hišo, če jo sploh mašuser posted image
glede na to da tok dobr služš me čudi da si anonimna, loh bi razkrila kdo si pa bi vidl kok si res zaslužla pri tem in če si bi sigurno dobila nove članeuser posted image
če je tolk na tem ne bi smel bit skrivnostno ker bi več ljudi za to zvedl pa glede na to če je tok denarja pri tem bi bli zraven a se ti ne zdiuser posted image
par policajev pa še jaz pozan ki so zraven sam bodo vsi kmal ob službouser posted image

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 8:00:01   
Anonimen
Nihče ne bo sedel, verjemi ni, tudi za prejšnje podobne stvari ni,kajne?user posted image
Nobel avta nimam, sva pa kupila stanovanje, bo dovolj? Verjetno to tebi ni dovolj, meni se ne zdi da bi kogarkoli nategovala,koneckoncu ali sprejmeš ponudbo ali ne, zdaj mi je že vseeno, ker imam sodelavce prijatelje in družino.Anonimna sem pa zato da te matra.user posted image  Ti kar naprej še delaj z rokami, saj jaz tudi veš, ker nobena stvar ni večna.To je moja službica za vikende, in vsi cedo kaj delam, tko da ne bo kdo rekel da me je sram itd...Kako ne bi vedeli, če delajo enako.user posted image user posted image
Saj te nihče ne sili, niso vsi zato, se strinjam. In tisti ki ne reskira ne dobi nič,in drugič v posel se ne vozi neznancev ker ti lahko vse uničijo, tko da ne mislim ljudi s foruma uvajat.
No kot sem ti rekla, ko bom šla sedet ti sporočim, zaslužila sem pa ogromno, pa kakor vzameš. Sicer pa veš verjetno že prej nisem bila revež če sem imela dovolj denarja da sem šla v to.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 8:02:20   
Anonimen
Aja glede hiše pa,kaj si imel ti pri zgodnjih 20-letih? Tolk sem namreč jaz stara. Si sam kupil stanovanje za 20mio,brez pufa??
Daj da vidim kaj si ti ustvaril ko te tolk žre, če sem že zaslužila za bajto in ostali?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 8:36:17   
dory
ce bi obstajale take fore, potem ne bi po svetu skakalo tolk revezevuser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 8:40:49   
Maxica
Ja, verjetno ima človek pri 20ih ful izkušenj in lahko pamet soli, ja.user posted image
Sama pa ne nasedam takim foram, poznam kar nekaj ljudi, ki so probali s tem, pa silili s tem v prijatelje. Ostali so brez prijateljev in brez denarja. Hvala, ne bi.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 8:52:21   
Anonimen
No jih mal mal čez 20, nisem pa vedela da si kdaj premlad za denar služit, pamet soli pa lahko tisti ki je v tem uspel, ne tisti ki ne ve ali pa misli da je nateg(zato ker ni imel denarja da gre v to, ker mu ni bilo ušeč ali ker mu ni uspelo). Seveda ne uspe vsakomur.Ne vem pa zakaj ste eni nevoščljivi? Tega ne razumem in privoščite neuspeh? Saj je treba tudi tukaj delat, trdo delat da uspeš.Zakaj? Reveži na svetu bodo vedno, konec koncu se nam to lahko zgodi danes,se kaj naredi našim najbližjim pa noben denar ni več važen. Milijone ljudi sploh ne ve za tako vrsto zaslužka. Nikomur ne škodujem, nedelja je, sedim doma z družino in hvala bogu nam nič ne manjka. Ne porabimo pa tega denarja da bi sosedje videli nov avto, itd... ampak za osebni luksuz in za čase ko tega ne bo več.Ker tolk naivni pa nismo da ne vemo da bo trajalo le še kratek čas, ker pač ni večno.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 9:13:50   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No jih mal mal čez 20, nisem pa vedela da si kdaj premlad za denar služit, pamet soli pa lahko tisti ki je v tem uspel, ne tisti ki ne ve ali pa misli da je nateg(zato ker ni imel denarja da gre v to, ker mu ni bilo ušeč ali ker mu ni uspelo). Seveda ne uspe vsakomur.Ne vem pa zakaj ste eni nevoščljivi? Tega ne razumem in privoščite neuspeh? Saj je treba tudi tukaj delat, trdo delat da uspeš.Zakaj? Reveži na svetu bodo vedno, konec koncu se nam to lahko zgodi danes,se kaj naredi našim najbližjim pa noben denar ni več važen. Milijone ljudi sploh ne ve za tako vrsto zaslužka. Nikomur ne škodujem, nedelja je, sedim doma z družino in hvala bogu nam nič ne manjka. Ne porabimo pa tega denarja da bi sosedje videli nov avto, itd... ampak za osebni luksuz in za čase ko tega ne bo več.Ker tolk naivni pa nismo da ne vemo da bo trajalo le še kratek čas, ker pač ni večno.


A celo denar je treba imet, da greš v to? Svašta...
Jaz imam dovolj denarja, hvala, da mi ni treba v to. Nevoščljiva pa res nisem, vsak po svoje, sam vem, da jaz nikogar ne posiljujem, naj svoj denar vlaga v nekaj, da ga bom jaz potem imela več...user posted image  Pa si ravno tako lahko privoščim osebni luskuz, pa še kaj drugega, hvala Bogu. In niti anonimna mi ni treba biti.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 9:47:28   
Anonimen
anonimna si zato, ker veš da ni tko kot bi mogl bit pa se sramuješ svojga početjauser posted image  če je to tolk dobra zadeva ti folk iz tle če bi jih uvajala ne bi mogel nič uničt, a se ti ne zdiuser posted image

mislim pa da si ti premlada da bi tle na tak način folku pamet solila. ko si boš pridobila mal življenjskih izkušenj boš drugač na to gledala, ampak tut to ni nujno, mogoče boš dojela takrat ko boš ostala brez vsega.
mislm pa da glede na te cene stanovanje za 20mil. ni glih veliko, loh bi si kej bolšga privošla če tolk biznis laufauser posted image


če te že zanima kaj mam jaz, ti loh brez problema povem, izkušenj mam ogromn, verjetno več kot večina tle, stanovanja za 20mil nisem nikol mel ker ne maram stanovanja, mel sem pa stanovanje v najemu, noben mi ni ničesar plačeval, pri 22-ih mam pa svojo lepo parcelo pa hiško na njej in to brez vsakršnih dolgov, očitno moje roke dobr delajo,a se ti ne zdiuser posted image

ti bom še povedal kaj je najbol pomembn pri tem, jaz mam čisto vest, ti je pa nimaš, nisem pri takih poslih kjer bi me skrbel za družino, ponoči lahko mirno spim...no sam verjetno ne razumeš.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 11:05:16   
Anonimen
No vidiš pol sem tolk stara kot ti, tut jz mam parcelo, pa si hiške za enkrat še ne želim, zato sva kupila stanovanje, imava dober avto, dva zlata otroka.Spim mirne vesti, se nimam česa bat.
Nihče iz foruma mi ni more ničesar uničit, niti kdo drug. Nisem zato anonimna, ampak zato da se ne izpostavljam, ker ni namen da se hvalim kaj mam. No če si ti tolk denarja sam zaslužil tako kot jaz, brez posojil itd,ti zelo privoščim.
Nikogar ne nategujem, če ti tko misliš. Za luksuz ki si ga lahko privoščimo pa prej skupna najina plača 3500eur ni bila dovolj. Hvala bogu če vam drugim ni treba delat zato da imate nekaj več. Sama pač delam dve službi, ne prodajam se ne, švercam ne, torej ne vem zakaj bi imel slabo vest. Saj doma sedim z družino. a delam kaj narobe?user posted image user posted image   Sicer mi pa niti s tabo niti z nikomer drugim ni treba tekmovati,ne vem kako lahko rečeš koliko izkušenj več imaš, če ne veš nič o meni, niti kaj sem že vse dali skozi? Zdiš se mi zelo nevoščljiv in to je vse,drugače ne bi tako blatil drugih ljudi. Ker čisto sprejemam da ti pač posel če ga poznaš seveda ni všeč(čeprav mislim da ne veš o čes se gre), ampak kaj se sikiraš saj te nihče še pogleda ne, nisi za nič prikrajšan, nismo te nategnili,bodi torej vesel za nas, ki smo tega "natega" veseli. Ti po svoje jaz posvoje služiva dinarčke in oba imava kar želiva. Pa lep vikend.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 11:19:15   
Anonimen
men je luksuz ljubezen, mirna vest,...ne pa denar.
glede na to kako vse to praviš mam kr velik več izkušenj od tebeuser posted image
nobenga ne blatim, vedno povem samo moje mnenje.


ja pa prosim če se odločiš a si tip al si ženska, glej mal kako pišešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 11:49:45   
Anonimen
Žalostno da ti je ljubezen luksuz. Mislim da nisi prav zelo zrel, če zdaj pogovor o financah, na forumu finance kjer je tema o hitrem in visokem zaslužku govoriš o vrednotah. Ljubezen, spoštovanje, družino jaz imam mi ni luksuz. Dober dopust itd. pa je luksuz ki pa ga nudi denar. In če ti vse končnice na a ne povedo katerega spola se ti pač ne. Pišem pa tudi  v dvojini ker delava oba s partnerjem, ker imava vso ljubeze in luksuz skupaj.In najpomembneje lepo nama je in se ne obremenjujeva s skeptiki. O mojih izkušnjah pa ne, ker kot si napisal ne vem ali si že mož in očka? Enostavno ne najdem področja kjer bi mi se lahko jaz učila od tebe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 12:01:10   
Anonimen
glih o teh končnicah sem govoru, niso povsod na auser posted image
pač men je, nima velik ljudi resnične ljubezni. bistvo dopusta mi pa ni kam grem in za kolk časa ampak s kom grem.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 12:36:58   
Anonimen
Nima smisla nadaljevati, ekr če si tako zrel da se obešaš na končnice nimam od tebe res ne kaj pametnega dobiti.
Kot sem ti že napisala meni tudi to ni vprašanje s kom grem na dopust, z družino in prijatelji seveda, kot vedno.Morda je v tem razlika med nama. Sicer tudi jaz vse to cenim, ampak imeti ljudi ki so ti družina ni luksuz.Vsaj zame je, je lepo in normalno stanje.Sicer tudi zahteva trud.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 12:45:30   
Anonimen
itak da se obešam na končnice, zato ker me zanima kdo si. sej bom ugotovu, vsak ma svoj način pisanja, ko ugotovim se ti bom pa samo lepo smejaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 12:58:31   
eva1
Joj, kva zdej serjete???Čist ste zašli s teme...ja anonimna sem res vesela, da vama je uspelo, jaz upam, da bo mojim najbljižnjim tudi-res jim privoščim...z mojim sva se zgovarjala in pač nisva človeka ki bi šla v to-pa vrjamem, da je pošteno in da se da veliko zaslužit..me pa nekaj zanima...koliko časa pa ste ve že v tem poslu? Pa koliko ste jih pripeljale za sabo? lahko ste anonimne, nema veze-sam res me zanima!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 13:00:24   
Anonimen
Prosim, da se držite teme.

Hvala za razumevanje user posted image ,
Moderatorka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
15.7.2007 16:49:45   
Anonimen
Tudi če ugotoviš prav, ampak drugače na tem forumu ne sodelujem tako da se potrudi drugje. Si pa veliko dela delaš.user posted image
Midva sva v poslu že nekja časa, samo vmes nisva delala, ker sem bila noseča, in je vožnja predolga, si nisem upala. Tko da vsega skupaj sva delala ene 8 mesecev, sva pa vpeljala domače in prijatelje.
Ni vsak za to, se strinjam. Predvsem moraš zelo zaupat v ljudi okrog tebe in najpomembeje ne gledat jih skozi denar. Zame je pomenilo finančno neodvisnost in nič drugega. Sicer pa redko kdo zaradi posla pusti službo.Če se nista odločila se pač nista, saj se marsikdo ne.Ker se ne vidi v tem. Veliko uspeha vsem in moderatorju se opravičujem za neprimerne objave,ko sem zašla s teme.
Lep vikend

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
17.7.2007 13:43:31   
miha_b
sicer se mi sploh ne da ubadat s temi zadevami, mi je pa smešno kako (anonimna in tudi becky) odgovarjaš na vprašanja. Niti na eno konkretno vprašanje še nisi odgovorila, medtem ko se neskončno ubadaš z (samo) mnenji ostalih.

in dokler ne argumentiraš svojih finančnih podvigov s ciframi (ne govorim o točnih cifrah, temveč o procentih,deležih,donosih...) je nesmiselno govoriti o čemerkoli in se pri tem (tudi nehote) samopoveličevat. Ko boš (boste) pripravljeni pa bomo najprej definirali kaj je veliko denarja, kaj je velik donos, kaj je to tveganje..... do tedaj pa .... :-) .... uživajte vsak v svojem biznisu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
17.7.2007 18:28:25   
soncek.djukelica
bi dodala samo to,morda je zadeva zanimiva, je pa vse skupaj čudn,da si je ne moreš ogledati pri nas!


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 10:04:28   
Olivija
... vidim, da debata še vedno teče.

Ugotovitve:
- moraš imeti začetni kapital
- gre za neko vlaganje iz tega sklepam, da še vedno ostaja riziko za izgubo vloženega kapitala 
- ni prodaja
- možno je zaslužiti za hišo in več avtomobilov user posted image

... zankrat ni veliko, mogoče pa še kaj pride ... 

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 10:07:26   
Anonimen
Ampak mene pa še vedno noče noben povabt na tole srečanje jeb user posted image  sunce! Pa res me zanima! A bo kej al nč??!!


LARA, male črke, prosim user posted image .
lp, Moderatorka

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 19.7.2007 17:02:49 >

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?