|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 12:31:00   
Taula
Lara ti imaš preveč keša, nisi zanimiva za njih.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 13:50:48   
iva01
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja glede hiše pa,kaj si imel ti pri zgodnjih 20-letih? Tolk sem namreč jaz stara. Si sam kupil stanovanje za 20mio,brez pufa??
Daj da vidim kaj si ti ustvaril ko te tolk žre, če sem že zaslužila za bajto in ostali?


lepo se je skrivat pod anonimnostjo, a še jst en anonimen post napišem kaj vse mam pri rosnih 20 etih....brezveze

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 14:26:25   
babylove
Hiter in velik zaslužek, ki je dostopen vsakomur in ni nič skrivnosten , je pa seveda povezan z rizikom: Warrants. Ampak je treba iz Slovenije, ker se Lj. borza s tem še ne ukvarja.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 17:06:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Hiter in velik zaslužek, ki je dostopen vsakomur in ni nič skrivnosten , je pa seveda povezan z rizikom


Riziko. Ne pozabite, da večji in hitrejši so zaslužki, večji so riziki.

Ampak na to nas "pozabijo" opozoriti user posted image .

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 21:57:18   
babylove
Nič ne pozabijo opozoriti, če se posluje z vrednostnimi papirji in njihovimi derivati, je vse transparentno in vlagatelje še posebej opozarjajo na rizike. Je pač potrebno najprej preštudirati naložbo in ne le objavljenih donosov gledat. Isto, kot če greš kupit pulover, jaz recimo pogledam notranjo etiketo in se prepričam, da nisem kupila akril, ampak bombaž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
19.7.2007 22:00:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Nič ne pozabijo opozoriti, če se posluje z vrednostnimi papirji in njihovimi derivati, je vse transparentno in vlagatelje še posebej opozarjajo na rizike.


Pri tem, kar ti navajaš, ja user posted image .

V temi tega posta se pa govori samo o visokih in skrivnostnih zaslužkih; te sem mislila.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
23.7.2007 9:13:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Lara ti imaš preveč keša, nisi zanimiva za njih.user posted image


ja ne vem kok mam js kej velik keša??!! kok mam velike pufe bi se bl lohk zgovarjal :)
amapk očitno misljo da se zajebavam, ampak js bi si res šla to zadevo pogledat??!! mislm kr neki!user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
23.7.2007 10:39:06   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

anonimna si zato, ker veš da ni tko kot bi mogl bit pa se sramuješ svojga početjauser posted image  če je to tolk dobra zadeva ti folk iz tle če bi jih uvajala ne bi mogel nič uničt, a se ti ne zdiuser posted image

mislim pa da si ti premlada da bi tle na tak način folku pamet solila. ko si boš pridobila mal življenjskih izkušenj boš drugač na to gledala, ampak tut to ni nujno, mogoče boš dojela takrat ko boš ostala brez vsega.
mislm pa da glede na te cene stanovanje za 20mil. ni glih veliko, loh bi si kej bolšga privošla če tolk biznis laufauser posted image


če te že zanima kaj mam jaz, ti loh brez problema povem, izkušenj mam ogromn, verjetno več kot večina tle, stanovanja za 20mil nisem nikol mel ker ne maram stanovanja, mel sem pa stanovanje v najemu, noben mi ni ničesar plačeval, pri 22-ih mam pa svojo lepo parcelo pa hiško na njej in to brez vsakršnih dolgov, očitno moje roke dobr delajo,a se ti ne zdiuser posted image

ti bom še povedal kaj je najbol pomembn pri tem, jaz mam čisto vest, ti je pa nimaš, nisem pri takih poslih kjer bi me skrbel za družino, ponoči lahko mirno spim...no sam verjetno ne razumeš.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Se podpišem!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
23.7.2007 11:18:53   
Slončica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No vidiš pol sem tolk stara kot ti, tut jz mam parcelo, pa si hiške za enkrat še ne želim, zato sva kupila stanovanje, imava dober avto, dva zlata otroka.Spim mirne vesti, se nimam česa bat.
Nihče iz foruma mi ni more ničesar uničit, niti kdo drug. Nisem zato anonimna, ampak zato da se ne izpostavljam, ker ni namen da se hvalim kaj mam. No če si ti tolk denarja sam zaslužil tako kot jaz, brez posojil itd,ti zelo privoščim.In zakaj ne bi bila ponosna za vse kar si si "prislužila"
Nikogar ne nategujem, če ti tko misliš. Za luksuz ki si ga lahko privoščimo pa prej skupna najina plača 3500eur ni bila dovolj.HKM 3500/2=1750€ V SIT JE TO 418 250 POVPREČNO NA OSEBO SE PRAVI DA MATA SKUPEN DOHODEK 836 500 BIVŠIH SIT IN TI PRAVIŠ DA VAMA TO NI BILO ZADOSTI?? A ti sploh veš kakšen je standart v SLO in kako hudiča lahko v rosnih 20 tok služiš??Dej nam povej recept,z redno službo mislm ne s prodajanjem megle pa nategi.Pa a si magistra znanosti da maš tak količnik al maš enostavno krompir pa ti vse leti v lifu. Hvala bogu če vam drugim ni treba delat zato da imate nekaj več. Sama pač delam dve službi, ne prodajam se ne, švercam ne, torej ne vem zakaj bi imel slabo vest. Saj doma sedim z družino. a delam kaj narobe?user posted image user posted image   Ne vemo,to ti veš  Sicer mi pa niti s tabo niti z nikomer drugim ni treba tekmovati,ne vem kako lahko rečeš koliko izkušenj več imaš, če ne veš nič o meni, niti kaj sem že vse dali skozi? Zdiš se mi zelo nevoščljiv in to je vse,user posted image user posted image user posted image user posted image  drugače ne bi tako blatil drugih ljudi. Ker čisto sprejemam da ti pač posel če ga poznaš seveda ni všeč(čeprav mislim da ne veš o čes se gre), ampak kaj se sikirašuser posted image saj te nihče še pogleda ne, nisi za nič prikrajšan, nismo te nategnili,bodi torej vesel za nas, ki smo tega "natega" veseli. Ti po svoje jaz user posted image služiva dinarčke in oba imava kar želiva. Pa lep vikend.

A mal osnovne slovnice ni pogoj za tako bajno službo??
Kokrkol po mojem je tole ena preveč navdušena osebica,ki ji bo kmalu žal..ma dej da ji ni dost 3500€ na mesec,kaj pa misli da je Paris Hilton

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
23.7.2007 14:35:19   
vanda1982
Pozdravljene.
mau prebiram tole vse skupaj, pa vam jaz lahka kaj več povem o vsem tem.
Bila sem pred dobrim mesecem v Avstriji. Predstavil mi jo je bratranec.
Res je, da moraš biti uštiman v nulo. Moški obvezno kravata, ženske, dolge rokave...
predstavitev - seminar traja cca 4 ure s pavzami.
vse lepo prikažejo, vse je "legalno" (menda je res ne vem), tudi izplačilne liste, davek se plača Avstriji (19%).
Vse je lepo videt, slišat, obljubljajo vsega. Kažejo slike jaht, avtomobilov, hiš, se sami hvalijo in hočejo pomagat nam revnim, nihče ni šolan.
Na koncu pa povedu tudi to, da je treba vplačati 5 tisoč Eurov za to. Od tega je plačan tisti, ki te pripelje, potem tisti nad njim, nekaj ostane firmi,.
Tak se denar obrača in vrti.
Jaz se za to nisem odločila. Nimam poguma, če sem iskrena, ne bi reskirala tolk denarja.
Delaš pa le to, da MOraš pripeljati  nove ljudi, ki so pripravljeni vstopit v to. Denar kroži in kroži. Nekateri zelo obogatijo, sploh tavišji,
"tanižji" pa odvisno, če pripeljejo koga ali ne. Morašš imeti tak krog ljudi, ki se odločijo za to in reskirajo toliko denarja. Potem imaš ti od prvih treh 499 Eurov, od četrteha okoli 2 tisoč Eurov... in tako naprej (od tega se še davek Avstriji odšteje)
Eni so v parih mesecih zaslužili po par 10 tisoč eurov, eni pa še povrnjeno niso dobili.
Jaz sicr še zdj ne vem ali sm se prau odločila ali ne, ker bratranec pravi, da je zaslužil. Ne vem, če je res.
Tako, to je mal na kratk o tem
aja še to, imaš pa pet dni, da se odločiš in vplačaš teh par tisočakov. več možnosti ti ne dajo, tak da imaš samo eno priložnost ?!?!
Kaj si pa ve mislite o tem? Sem se prav odločila ?
V.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
23.7.2007 20:17:56   
anandrej
Pravkar si opisala tipično piramidno shemo. In te so seveda z zakonom prepovedane...

(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 7:27:48   
vanda1982
So prepovedane, ampak je firma registrirana in baje dobivajo izplačilne liste. kako je potem to mogoče? Verjeto je registrirana na kaj drugega.

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 7:41:58   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: anandrej

Pravkar si opisala tipično piramidno shemo. In te so seveda z zakonom prepovedane...


Zanimivo da po vseh letih še ne manjka fanov teh piramid.

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 7:54:38   
vanda1982
To tudi mene čudi. Ker jim dokaj ratuje. Ampak menim, da se vsaka pravljica enkrat konča.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 8:12:29   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: vanda1982

To tudi mene čudi. Ker jim dokaj ratuje. Ampak menim, da se vsaka pravljica enkrat konča.

Ja saj, ampak Slovenci smo optimističen narod, ljubiteljev tovrstnih hapeningov ne zmanjka.

Zgoraj je lepo razloženo, dovolj enostavno, kako deluje piramida. Razvidno je, da se da tudi zaslužiti, ampak šele ko nagovoriš dovolj ljudi, da se priklopijo, ker tudi za denar veljajo osnovni fizikalni zakoni. Tako postanejo taki ljudje v nadlego celotnemu krogu znancev in sorodnikov, ker skušajo kar naprej novačiti nove igralce.
Ko "kuriva" zmanjka, ostane velika večina igralcev s "črnim Petrom" v roki.

(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 8:21:08   
vanda1982
Imaš prav. Je pa tudi možnost dobrega zaslužka. Samo enkrat ljudi zmanjka. Vsak ob vstopu vplača okoli 5 tisoč Eurov. Zaslužil pa naj bi več kot 5 tisoč Eurov. Vsaj kolikor pravijo, da zaslužjo, tudi do 20 tisoč na mesec. Nekdo je oškodovan po tej logiki?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 10:11:10   
Anonimen
Kot je ena napisala nekateri zaslužijo, drugi ne. Kdor je v realnosti videl način dela verjetno sam presodi.
Kako pa se da zaslužit 3500eur na mesec? stran prevoda je cca. 15eur, prevajalska ura simultanega prevajanja lahko doseže 50eur, programerska ura je cca. 40eur,poučevanje tujega jezika cca. 20eur. (20 * 4 *20 = 1600eur, za samo 4 ure poučevanja dnevno). Se vam torej izzide, pa ni treba bit znana osebnost kajne? Pa zagotovo je še veliko več služb,ki so še bolje plačane,npr. samostoje računovodje, mizarji,...

(odgovor članu vanda1982)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 10:12:36   
Anonimen
Pa da se ne bo kdo spotaknil ob to, napisala sem svoj zaslužek, torej prinesem polovico skupnega družinskega dohodka. Kaj pa partner dela pa tako ni nikogaršnja stvar.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 10:25:56   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: vanda1982

Imaš prav. Je pa tudi možnost dobrega zaslužka. Samo enkrat ljudi zmanjka. Vsak ob vstopu vplača okoli 5 tisoč Eurov. Zaslužil pa naj bi več kot 5 tisoč Eurov. Vsaj kolikor pravijo, da zaslužjo, tudi do 20 tisoč na mesec. Nekdo je oškodovan po tej logiki?


Ja, seveda, oškodovan je tisti, ki plača 5000€ in ne more nikogar nasrat, da bi se vpisal pod njim. Sicer pa dvomim, da je taka firma lahko registrirana in celo plačuje davke.

Pa to ni možnost dobrega zaslužka, dejte si enkrat dopovedat. To je navadna goljufija. Saj preprodajanje droge je tudi možnost dobrega zaslužka pa glede te možnosti ni odprte teme.

(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 10:28:05   
Taula
To je piramida. Seveda eni zaslužijo..ta višji..osli spodaj pa izgubijo lahko ves keš. Razen če ne najdejo drugih oslov, ki investirajo...če jih pa ni pol je pa kaj? Hvala lepa za to.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 10:28:44   
Taula
Pa da se ne bo kdo spotaknil ob to, napisala sem svoj zaslužek, torej prinesem polovico skupnega družinskega dohodka. Kaj pa partner dela pa tako ni nikogaršnja stvar.


Joj ženska ne bodi tolk zakompleksana. Dol mi visi zate in za njega.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 10:41:18   
Anonimen
Sam najbolj zanimivo je pa to, da je folk še danes tolk naiven in res vplača. jaz sem pred parimi leti vplačala gem Collection in nikad više. Pa glavo stavim, da je spet na vrhu te piramide Ferdo Stopar, ker je bil že tolikokrat, da glava boli. In sistem je isti. Sam, da je bilo pred parimi leti na Hrvaškem, točneje na Učki. kr neki. bedarija. user posted image

ljudje naivni ste. user posted image , kot sem bila sama pred parimi leti user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 11:37:12   
vanda1982
Zaslužiti se da, če prpeleš ljudi, ki vplačajo t't znesek. In resnično obogatiš čez noč brez velkega truda. Največja težava je v tem, kje dobiti te ljudi? Veliko jih ima že slabe izkušnje z vlaganjem denarja. In potem sploh nočejo slišat za to. Saj pravim, ko sm bila gor v Avstriji, pred dobrim mesecem, sem videla svašta. Zunaj so parkirani nori avtomobili, predstavitev je oh in sploh! Najbolj me je motila samohvala, prikaz jaht, avtomobilov, hišk. Moj bratranec pravi, da dobi cca 2 tisoč evrov na mesec. Če je pa res pa je vprašanje.
Kaj mislite, enkrat se konča taka pravljica?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 12:03:02   
anandrej
Ene stvari ne razumem... Kako lahko razmišljaš, da se da s tem zaslužit, če smo ti celo povedali, da je nezakonito? A si pripravljena ljudi prepričevat, da se vpišejo in plačajo in po možnosti ne dobijo nič nazaj? Zakaj torej ne greš raje na ulico in prosiš za denar, ker je isto. Pa ne govorit o vlaganju, ker gre za podarjevanje denarja, ne pa za investicije. Da kaj zaslužiš je pač treba delat al pa denar pametno obračat (kar je pa tudi delo), ne pa se it neke igrice...

(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 12:16:38   
vanda1982
Andrej, ne se jezit name no :)
Jaz samo predvidevam, ugibam. In sploh nisem za tak posel, ne bi metala denarja stran in zavajala druge. Če bi hotela, bi lahka storila. Imam svoj poklic, katerega obožujem.
Glede na to kaj sem videla, predvidevam, da eni zaslužijo na račun drugih. To ne pomeni, da sem jaz za to. En tip je tam kazal izplačilne liste in je res bil izpisek iz Nove KBM ter ime tega podjetja z nakazilom v višini okol 3 tisočakov.

(odgovor članu anandrej)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?