|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 12:18:26   
vanda1982
Aja pa še to: ne prepričujem vas, samo povem kaj sem videla in doživela. To ne pomeni, da jaz verjamem v igrice z denarjem. Samo pogovarjamo se.

(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 12:31:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vanda1982

En tip je tam kazal izplačilne liste in je res bil izpisek iz Nove KBM ter ime tega podjetja z nakazilom v višini okol 3 tisočakov.



marsikaj se danes da ponarediti. Plačilna lista je najmanjši problem.

Drugače ti pa danes vsako podjetje lahko nakaže del denarja in ga ti res imaš lepo prikazanega na izpisku.

Ti ljudje znajo prati možgane!!!!

Mene smao neki zanima. Vanda če mi lahko odgovoriš: a so ti ljudje tudi skakali po stolah, kot kake opice? Ker na Hrvaškem se je to dogajalo. In je res bilo primitivno vse skupi. Zato me zanima, če so vsaj izboljšali zunanjo predstavitev. ker tudi na Hrvaškem je bilo polno avtomobilov juhuhu prestiža, sam ko sem sama osebno šla blizu, sem videla na tablici napis: rent a car!!!! user posted image

(odgovor članu vanda1982)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 12:45:33   
Taula
En tip je tam kazal izplačilne liste in je res bil izpisek iz Nove KBM ter ime tega podjetja z nakazilom v višini okol 3 tisočakov.


Jao..3 tisoč evrov ti jaz lahko danes nakažem iz naše firme..to sploh ni težko prikazati uradno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 13:09:31   
vanda1982
Vem, da se da vse ponarediti. Da bi mi bratranec lagal? Možno :)
Niso skakali glih kot opice, so pa kar nekaj ploskali... . Mau smo se nasmejal, ker so tud neke štose govorili. Na avtomobilih pa nisem zasledila tega napisa, le znak te "firme"
Da ne boste mislil, da sem nasedla, samo me pa zanimajo vaša mnenja o vsem skupaj.
Firma se imenuje Euro succes - nemška firma, pa lahko mal na netu pogledate o tem.



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 13:19:03   
Taula
Logično je da če novačijo nove ljudi, da se bodo pokazali v vsem razkošju..npr. hudi avto, zlate ure...it. Kao da pokažejo kolk so oni preko tega zaslužili in vzbudijo zanimanje. Če bodo prišli na predstavitev v bolhci jih nihče ne bo jemal resno.user posted image

Če je pa razkošje res njihovo (avtomobili) je pa drugo vprašanje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu vanda1982)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 13:37:31   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image Vidim, da vas tema še vedno zelo matra. Me ni 14 dni, ker sem uživala na dopustu, pa še kar nakladate in nakladate .....dobesedno SRANJE!user posted image

anandrej, pa kaj govoriš o neki piramidi, če nisi bil gori, če nisi poslušal, če nimaš pojma, o čem se gre. To je tak, kot da bi jaz razlagala, kako v tem trenutku v Indiji zahaja sonce, sedim pa doma v fotelju in tega v resnici ne vem. Ne bodi pameten, če ne VEŠ!!

Vanda1982, sem ti najprej hotela odgovoriti na tvoje vprašanje, da je bila napaka, ker se nisi odločila za ta posel, pa sem si po tvojih nadaljnih postih premislila. Vidim, da bistva podjetja nisi skapirala in zato nisi rojena za ta posel. Cel čas govoriš o vlaganju denarja v podjetje, čeprav veš, da to ni res, da so ti ves čas govorili drugače. Je pa žalostno, da imaš tako grdo in slabo mnenje o svojem bratrancu, ki ti je hotel samo dobro. Nekoč boš razumela.

Taula, ti pa imaš svoj podpis tebi pisan na kožo. Ja, res si zlobna, ker kvasaš bedarije, o katerih ne veš nič.

Tu ni vlaganja, pač pa kupiš produkt podjetja. Zato je podjetje uradno registrirano in pravno veljavno, podprto z vsemi zakoni in pravilniki. In ja, plačilno listo imam tudi jaz doma in verjemite mi, da je prava, saj sem denar občutila v svojih rokah. Nič ni ponarejenega. Predvsem pa je važno to, da je gori vse odprto, pokažejo vam plačilne liste, pokažejo vam lastništva za avtomobile itd. Zato ne serjite z bedarijami, dokler niste bili tam in tega poslušali.

In še enkrat poudarjam, da gem collection in vsa hrvaška bedarija nima nobene zveze z našim poslom. Naše podjetje se šele pripravlja za vstop na hrvaško ozemlje, ko bodo urejene vse medsebojne pogodbe in sporazumi.

Sicer pa, preden nadaljujete s tumbanjem in nakladanjem, spravite se gor in se potem odločite. Nihče ne more nikogar "nategnit", saj vsak gre gor samo pogledat zadevo in se potem sam odloča o sebi in svoji prihodnosti, nihče mu ne drži pištole na glavo. Torej??????

Ko boste zadevo opravili, pa se lahko dalje pogovarjamo.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 13:43:00   
Taula
Taula, ti pa imaš svoj podpis tebi pisan na kožo. Ja, res si zlobna, ker kvasaš bedarije, o katerih ne veš nič.


Hvala za kompliment. user posted image  Sej tebi bi tudi pristajal glede na tvoje odgovore.user posted image Oz. tebi bolj paše napis nategancija d.o.o.

Malo zlobe pa mora biti.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 24.7.2007 13:49:43 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 13:52:18   
miha_b
user posted image user posted image user posted image user posted image

smešno , res smešno

blacky30 saj je vse čisto enostavno, brez resnih odgovorov o tej temi (še sam sem zastavil par vprašanj) pač ne bo resne debate. da pa samo ovinkariš je pa najslabše.
sej vem odgovor tvoj bo "pojdi gor in se prepričaj", ampak jest bi edino rad prišparal za bencin user posted image user posted image


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 13:57:38   
Taula
Itak da ovinkari..če je vse tako pošteno naj napiše..zadeva je taka in taka..dela se to, dobiš to..črno na belem.
Ona pa neki muti in laže. Samo nazaj napada ljudi kao da ni piramida..ja madona še marsovčki v vesolju te slišijo. Ljudje žal niso tako neumni kot si ona želi. Pač..je treba delati vse skrivnosti..najti enega bebca ki podleže in na katerem lahko ona zasluži.
Pol se pa še neumno dela in ne odgovori na konkretna vprašanja. In zakaj ne? Ker ve da ljudem odgovor ne bo všeč.

Zlobno..gor ali dol...mi dol visi.user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:00:06   
Blacky30
miha_b, z bencinom bi prišparal v vsakem primeru. Gor namreč ne moreš iti sam, mora te nekdo povabiti in ta oseba te tudi pelje, ker gost nima nobenih stroškov.

Saj nekaj odgovorov si že dobil pri vanji1982, koliko ur na teden pa delaš, pa je čisto tvoja odločitev, odvisno, koliko želiš zaslužiti. Mi v povprečju porabimo 6-9 ur na teden.user posted image

(odgovor članu miha_b)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:03:28   
Blacky30
Taula, pazi malo na svoje besede. Kdo si pa ti, da meni upaš reči, da lažem?!?!?!?! user posted image

Nikogar od vas ne nameravam povabiti gor in "nategniti", če se slučajno tega bojiš, da bi te vklenila in odvlekla tja. Niti nisem bila jaz tista, ki sem temo odprla, torej!?!?!?!?

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:04:35   
Taula
Taula, pazi malo na svoje besede. Kdo si pa ti, da meni upaš reči, da lažem?!?!?!?!


Se opravičujem gospa.  Samo kdo je pa rekel da ne lažeš.
In kdo si ti meni da rečeš da sem zlobna?user posted image  

Pa ne bodi tolk živčna...te bo kap. Da ti upam reči..jao..kaj si ti kaj več kot jaz ali kaj? user posted image  Sem mislila da smo ljudje enakopravni.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 24.7.2007 14:06:46 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:06:34   
Taula
Ojoj, vidim, da ne bomo nikamor prišle. Zato se bom umaknila in uživala v svojem življenju, ve pa razpredajte dalje tole pravljico brez repa in glave.

Adios!


Sicer pa..a nisi to napisala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:06:37   
miha_b
evo tole je napisala:
Delaš pa le to, da MOraš pripeljati  nove ljudi, ki so pripravljeni vstopit v to

ok in če mi zdej rečeš da je delo 6-9 ur ki ga ti tedensko opravljaš zbiranje prepričevanje, razlaganje itd.. ljudi da gredo v avstrijo, potem je to......
....  oprosti .. ampak PIRAMIDA (glede na to da si plačan po količini ljudi ki jih pripelješ v to)

če je pa delo ki ga opravljaš prodaja izdelkov, trženje skladov ..... potem pa ti čestitam in želim še večjo prodajo

lp



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:08:16   
Blacky30
Ljubica, saj vem, da te žre, ker zaslužim 2x več kot ti, ampak prav je tako.
Ne vem, koliko zaslužiš, res je, a vidim po tvojih reakcijah in žaljenju, da sem ti hud trn v peti, ker imam nekaj, kar ti ne. Zakaj bi se sicer tako vsajala na človeka in ga blatila, če me še v življenju nisi videla in ne veš, kdo sem?!?!?
Veš, ne pravijo zastonj, da je ta posel samo za INTELIGENTNE ljudi.user posted image user posted image user posted image

P.S.
Anonimna, ki si se odločila za ta posel, daj se mi javi na privat, če ti je, da rečeva kako pametno. Saj se očitno poznava, ne?user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:12:19   
Anonimen
Ste pa res zoprni, fovšljivi, zavistni, neprijazni...kaj vas briga, če kdo in na kakšen način zasluži več denarja kot vi?
 
Ja ljudje no, pa ste res hecni. In najprej vas zanima, kaj to je, ko vam Blacky razloži, pravite, da laže user posted image user posted image  Kdo bi vas razumel.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:12:57   
Taula
Lubica..a si videla moj bančni račun...nič mu ne manjka.user posted image  Tako da ni problem v tem. Problem je v tem da me motijo ljudje, ki se imajo za nekaj več kot ostali. In ti si taka..snob do konca. To me moti na tebi. To da obsojaš in meniš da ti vsi zavidajo.

Sicer pa..če si tako zelo inteligentna ne vem kaj se spuščaš na tako nizek nivo in me žališ...jaz sem ti samo vrnila udarec...nekaj kar verjetno nisi navajena.user posted image

Sicer pa ni vredno besed....pametnejši odneha.user posted image

Kar delaš delaj uspešno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:19:18   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

user posted image user posted image user posted image Vidim, da vas tema še vedno zelo matra. Me ni 14 dni, ker sem uživala na dopustu, pa še kar nakladate in nakladate .....dobesedno SRANJE!user posted image

anandrej, pa kaj govoriš o neki piramidi, če nisi bil gori, če nisi poslušal, če nimaš pojma, o čem se gre. To je tak, kot da bi jaz razlagala, kako v tem trenutku v Indiji zahaja sonce, sedim pa doma v fotelju in tega v resnici ne vem. Ne bodi pameten, če ne VEŠ!!

Glej, jaz ne vem s čem se ti ukvarjaš, jaz sem odgovarjal vandi, sicer se pa v tej temi na splošno govori o nekih hitrih zaslužkih, nihče pa še sedaj točno ne ve, kaj je tisto kar so ponujali tistemu, ki je temo odprl. Na podlagi odzivov sklepam, da bi naj bil to Euro Succes kot pravi vanda. Preberi si še enkrat, kaj je napisala:

IZVIRNO SPOROČILO: vanda
Na koncu pa povedu tudi to, da je treba vplačati 5 tisoč Eurov za to. Od tega je plačan tisti, ki te pripelje, potem tisti nad njim, nekaj ostane firmi,.
Tak se denar obrača in vrti.

Oprosti, ampak zame je to čista piramidna shema. Ni govora o nobenem produktu, vlaganju ali kakršnemkoli drugem načinu ustvarjanja denarja.

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30
Tu ni vlaganja, pač pa kupiš produkt podjetja. Zato je podjetje uradno registrirano in pravno veljavno, podprto z vsemi zakoni in pravilniki. In ja, plačilno listo imam tudi jaz doma in verjemite mi, da je prava, saj sem denar občutila v svojih rokah. Nič ni ponarejenega. Predvsem pa je važno to, da je gori vse odprto, pokažejo vam plačilne liste, pokažejo vam lastništva za avtomobile itd. Zato ne serjite z bedarijami, dokler niste bili tam in tega poslušali.

In še enkrat poudarjam, da gem collection in vsa hrvaška bedarija nima nobene zveze z našim poslom. Naše podjetje se šele pripravlja za vstop na hrvaško ozemlje, ko bodo urejene vse medsebojne pogodbe in sporazumi.

No zdaj bom pa tebi odgovarjal user posted image : me pa res zanima kakšen je ta produkt in kako lahko zaslužiš, če kupiš produkt. Ponavadi je to kvečjemu izguba/strošek. Ko v trgovini kupim mleko tega ne gledam kot zaslužek. Nič ne poveš, kaj potem s tem "produktom" delaš, da lahko zaslužiš, razen tako, da druge naivneže pripelješ, da te financirajo. Sicer pa gem collection ni edina shema, kjer so prodajali ničvredne "produkte" za nemogoče cene, recimo v Španiji so pred kratkim razhajkali "filatelistični klub", kjer so pač vodilni obljubljali, da se z "vložki" kupuje znamke, katerim pa cena potem raste. Vse skupaj je bil en velik bullshit in ko so prvi ljudje zahtevali izplačila se je seveda vse skupaj podrlo. Aja, pa seveda ta "klub" je bil uradno registriran z vsemi papirji itd., dokler se seveda ni začela policija z njim ukvarjat.  No najnovejša (ali pa tudi ne) fora pa je, da ti ponudijo "investicijo" v gozdove, češ da kupiš mlado drevo in ko zraste ga z velikim zaslužkom prodaš. Pa še na stotine takih prevar obstaja. Skupno vsem je pa le to, da delujejo, ker se zanašajo na človeški pohlep.

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30
Sicer pa, preden nadaljujete s tumbanjem in nakladanjem, spravite se gor in se potem odločite. Nihče ne more nikogar "nategnit", saj vsak gre gor samo pogledat zadevo in se potem sam odloča o sebi in svoji prihodnosti, nihče mu ne drži pištole na glavo. Torej??????

Ko boste zadevo opravili, pa se lahko dalje pogovarjamo.user posted image

Sicer pa tvoj stil pisanja kaže na tipičnega udeleženca piramidnih in drugače goljufivih shem, ki so mu oprali možgane. Ne vem zakaj deluješ užaljeno, če mi nočemo "služiti" s takimi stvarmi. Saj verjamem, da si ti že zaslužila s tem, ampak na račun česa. Ne bom sedaj tu moraliziral, ker nima smisla prepričevat že prepričanih v nasprotno...

IZVIRNO SPOROČILO: vanda
Andrej, ne se jezit name no :)

Saj se ne jezim user posted image , meni je pač vseeno kaj počnete, samo hočem, da razmislite od kod denar pride v take sheme in da se zavedate, da ni možno, da bi vsi s tem zaslužili. Eni ubogi naivneži pač na koncu ostanejo brez vsega.

pa še malo branja za lahko noč
Piramida
Ponzi


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:19:22   
vanda1982
Ja, sem vam povedala kaj delaš. Pokličes nekoga poznatega na kavo, zraven pride še en, ki je nad tabo, da mu razloži kam gre in ostalo, le kaj dela mu ne pove, ker potem gor vse vidi.
Če se odloči potem imaš ti od njega 500 Eurov. In tako naprej. Ko imaš pa četrtega in skos naprej pa dobiš okoli 2 tisoč evrov. Tak, da imaš kmalu vse povrnjeno. če seveda dobiš take ljudi, ki gredo v to. In tako naprej. Tako, da enim rata. Po statistiki pa pravijo, da se jih polovica odloči  za to in da so potem vsi zadovoljni.
Meni ni žal, da nisem šla v to. Bom videla kako bo bratranec napredoval :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:22:49   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Zato je podjetje uradno registrirano in pravno veljavno, podprto z vsemi zakoni in pravilniki.


To pomeni da je na seznamu ATVP? Ker če je potem je zadeva OK.

http://www.a-tvp.si/content.asp?id=501

Če pa družbe ne najdeš na strani ATVP je zadeva že precej mutna, ker teh dovoljenj ne talajo kar vsakemu loleku.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:36:48   
Anonimen
Če delovanja podjetja ne poznate ne morete rečti da je piramida ali veriga, ker ti tam lepo povedo kaj je eno in kaj drugo, in kaj so oni.user posted image
Sicer pa res kot je napisala al bina zakaj bi se vtikali v nekoga ki zasluži bolje, na drugačen način. In ne prepričujem nikogar, in nihče ne vlaga denarja, prijateljem pokažem možnost. Kaj bodo oni z njo je njihova stvar. Skakati po stolikih kot opice,hmmm, ko imaš tako plačo lahko. Ker sem vesela da mi je nekdo ponudil to možnost. In sem jo pograbila z vsemi petimi.

(odgovor članu vanda1982)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:39:51   
Taula
Pohvali se javno..ne anonimno..če je pošten zaslužek, naj te ne bo sram.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:40:38   
anandrej
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ste pa res zoprni, fovšljivi, zavistni, neprijazni...kaj vas briga, če kdo in na kakšen način zasluži več denarja kot vi?
 
Ja ljudje no, pa ste res hecni. In najprej vas zanima, kaj to je, ko vam Blacky razloži, pravite, da laže user posted image user posted image  Kdo bi vas razumel.


Mene baš boli, tudi če nekdo 100000EUR/mesec zasluži na kakršenkoli (bolj ali manj) pošten/legalen način. Žalostno je, da se nekateri ne zavedajo (ali pa tudi se), da služijo na način goljufije in potem to še promovirajo ter iščejo nove naivneže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:42:03   
Anonimen
Pohvali se javno..ne anonimno


Pa kaj bi ti rada, da ti napiše cel naslov z GSM vred? Pa če napiše da je Blacky30 a zdaj kaj več veš, kdo je to? user posted image

(odgovor članu anandrej)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Hiter in predvsem velik zaslužek!!!
24.7.2007 14:45:30   
Taula
Ne živčkaj. Jaz ne vem zakaj ste vsi živčni tolk.user posted image Sej vas bo kap pred 40. To je javen forum..ni vaše osebno življenje...tolk se sekirate in moralizirate na čase da glava boli.

Pa ljudje so ponavadi anonimni ker jih je sram, ker kaj skrivajo ker se česa bojijo. Zadeva kot je tale..da lepo služi in da je ponosna nase ni za skrivati..nasprotno..ponosna naj bo nase.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?