|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Javna pohvala vrtcu, vzgojiteljici
27.1.2010 10:16:35   
Kerensa*
Na tem forumu je preveč kritik vrtcev in vzgojiteljic. Pristranski opazovalec bi mimogrede lahko sklepal, da je 99% vsega za "v kanto".
 
Dajte, no, tiste, ki ste zadovoljne s "svojimi" vrtci in vzgojiteljicami, to tudi javno napisati. Kateri vrtec in katera vzgojiteljica si zaslužita pohvalo in zakaj?
 
Moj starejši sin je bil v vrtcu v Ljubljani, v spodnjih Črnučah. Njegovi vzgojiteljici sta bili Tinka in Minka (resno user posted image ). Ni bilo dneva (oz. vsaj jutra in popoldneva, ko sem prišla), da ne bi bili nasmejani. Nikdar nisem "dobila domov" pokakanega oz. neprevitega otroka. Niti sence dvoma ni bilo o tem, da otrok uživa v skupini: vedno dovolj igre, izhodov oz. raznolikosti. Nikoli nista komplicirali za malenkosti, pa tudi za kaj večjega sta človeško razumeli, da se pač nenamerno zgodi. In čisto o vsem, pa naj je bilo še tako čudno, se je dalo normalno pogovoriti.
 
Mlajšega sina pa imam v vrtcu v Ljubljani, v Novih Jaršah, kjer sta njegovi vzgojiteljici Tatjana in Katarina. Zanju lahko dobesedno kopiram lastnosti Tinke in Minke. Zagnani sta, vztrajni, redoljubni. Govorilne ure so pravi užitek (pa verjemite, da nimam pridnih otrok) in otrok že zvečer sprašuje, kdaj bo spet sijalo sonce, ker ve, da gre takrat pač v vrtec.
 
S kom ste pa zadovoljne ve? Morda lahko neuradno podelimo celo naslov "Najbolj priljubljene vzgojiteljice". user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 27.1.2010 13:25:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:21:32   
blaža
Vrtec Senožeče. meni zelo zelo dober vrtec.

Blaža imata Mirjam in Vlasta. Pred vstopom v šolo pa je imela Matijo Nadja.

Res zelo dober vrtec, ki dobro poskrbi za otroke. Nadja jih je ogromno naučila pred vstopomv šolo, Mirjam, ki dela v jaslih pa tako pocarta mojega Blaža, kot bi mu bila druga mamica. In pa veliko pojejo in še drugače sodelujejo z otroki. se mu pozna ko pride domov, ker poje vse sorte pesmic.user posted image

Sem pa slišala, da je ta vrtec dober, še preden smo se preselili in pol sem vidla, da je res tako. Sploh se veliko dogaja.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:27:03   
end1
user posted image user posted image user posted image

ker je govora tu o vzgojiteljicah se pridružujem, hčerka ima šele štiri leta pa je že tri vzgojiteljice in pomočnice zamenjala, vse super od Vande, Sabine, Mihaele, Zmage, Mojce in Jasmine (vrtec Sežana). Super steuser posted image user posted image user posted image ! Sine pa Katarino in zdaj Danjelo, Enako user posted image user posted image user posted image !

o upravi vrtca pa bo potrebna nova tema!!!



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:29:07   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: end1

user posted image user posted image user posted image

ker je govora tu o vzgojiteljicah se pridružujem, hčerka ima šele štiri leta pa je že tri vzgojiteljice in pomočnice zamenjala, vse super od Vande, Sabine, Mihaele, Zmage, Mojce in Jasmine (vrtec Sežana). Super steuser posted image user posted image user posted image ! Sine pa Katarino in zdaj Danjelo, Enako user posted image user posted image user posted image !

o upravi vrtca pa bo potrebna nova tema!!!





iii te pa ponam tudi jaz. ena je celo moja sestra. user posted image No sej mi smo podružnica Sežane.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:30:09   
end1
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: end1

user posted image user posted image user posted image

ker je govora tu o vzgojiteljicah se pridružujem, hčerka ima šele štiri leta pa je že tri vzgojiteljice in pomočnice zamenjala, vse super od Vande, Sabine, Mihaele, Zmage, Mojce in Jasmine (vrtec Sežana). Super steuser posted image user posted image user posted image ! Sine pa Katarino in zdaj Danjelo, Enako user posted image user posted image user posted image !

o upravi vrtca pa bo potrebna nova tema!!!





iii te pa ponam tudi jaz. ena je celo moja sestra. user posted image No sej mi smo podružnica Sežane.user posted image


pridna tale sestra, čak sam da skapiram katera  user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil end1 -- 27.1.2010 10:31:00 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:34:36   
uwaga
Se pridružujem javnim pohvalam.

Za vso pomoč, podporo in skrb se zahvaljujem osebju vrtca Na Jamovi v Lj. Njihovi (takratni) vodji Renati, namestnici Tanji, še posebej pa vzgojiteljici Darinki  in pomočnici Aniti!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:35:49   
Kerensa*
Dobro, da si me spomnila, Uwaga...
 
Za razumevanje skleroznih ljudi, ki ne znajo ničesar narediti na rok, se zahvaljujem upravi vrtca Jarše v Ljubljani, predvsem vsem v računovodstvu. user posted image

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:40:19   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: end1

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: end1

user posted image user posted image user posted image

ker je govora tu o vzgojiteljicah se pridružujem, hčerka ima šele štiri leta pa je že tri vzgojiteljice in pomočnice zamenjala, vse super od Vande, Sabine, Mihaele, Zmage, Mojce in Jasmine (vrtec Sežana). Super steuser posted image user posted image user posted image ! Sine pa Katarino in zdaj Danjelo, Enako user posted image user posted image user posted image !

o upravi vrtca pa bo potrebna nova tema!!!





iii te pa ponam tudi jaz. ena je celo moja sestra. user posted image No sej mi smo podružnica Sežane.user posted image


pridna tale sestra, čak sam da skapiram katera  user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:42:37   
Kliki
Kerensa vse čestitke da si odprla tako temo ker je bilo res v zadnjem času toloko kritik napisanih.

Svojega mnenja pa ne morem podati ker otrok še nimam.

Kaj pa gorenke boste kaj pohvalile?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:45:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki
ker je bilo res v zadnjem času toloko kritik napisanih.

A ne? Človek dobi občutek, da so vsi vrtci, vključno z vzgojiteljicami, za en... penis. Ampak imamo pa otroke še vedno tam. user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 10:51:27   
NEVA-1
Moja otroka sta v vrtcu v Radomljah, (eden je sedaj že v šoli) in lahko samo pohvalim vse vzgojiteljice in pomočnice, nikoli nismo imeli nobenih težav...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 11:05:49   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki
ker je bilo res v zadnjem času toloko kritik napisanih.

A ne? Človek dobi občutek, da so vsi vrtci, vključno z vzgojiteljicami, za en... penis. Ampak imamo pa otroke še vedno tam. user posted image
Ja res zgleda tako kot da na tem svetu ne obstaja ena dobra vzgojiteljica ali pa pomočnica.
Ja otroke imajo pa še vedno tam.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 11:20:35   
x_srečka_x
Jaz jo imam v Škofji Loki na Trati user posted image  tudi vse pohvale,njeni vzgojiteljici sta Betka in Barbara user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
27.1.2010 11:24:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 12:35:23   
Luni
In jaz! Zelo zadovoljna, otroke imam že osem let v vrtcu user posted image user posted image user posted image , skoraj neprekinjeno! VVZ Martin Krpan Cerknica, v vsakem obdobju, pod katerikolim režimom user posted image , ni važno, katera vzgojiteljica, v kombinaciji je bilo vedno za čisto 5!!!

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 13:20:32   
koala
Vrtec Otano Župančiča Maribor, centralna enota. Sinova vzgojiteljica je Ingrid, pomočnica po Polona. Sine pravi da sta Ninit(Ingrid) in Bomba (Polona) VAUUUUUUUUUUUU!!!! Klju bevčtedenski odsotnosti mi je zjutraj ko sem ga priplejal v vrtec samo pomahal rekel dijo in se šel igrat, brez vsake solzice. Sprejel ju je že po 14 dnih, s tem mislim da po 14 dneh (od dneva ko je začel hoditi v vrtec) ni več jokal, ne ko je priše v vrtec, ne ko sem prišla ponj.
Vedno se trudita da veliko ustvarjao, pojejo, plešejo,... Skratka vtgojiteljici 1A!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 13:23:53   
milki
Jaz bi tudi rada pohvalila vrtec v Štepanjskem naselju in vzgojiteljico Majdo in njeno pomočnico Majo. Res lepo skrbita za naše otročke.
Upam, da bo tudi za našega mlajšega prostor tam, če ne bo pa šel k privat varuški, ki je že preverjena in je prav tako super.

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 13:32:00   
Kerensa*
No, lepo je prebrati, da je še nekje nekdo, ki je s kom in s čim zadovoljen. user posted image  Upam, da bo "uletela" na RR katera od pohvaljenih in se našla med njimi. Zaenkrat so to:

- Spodnje Črnuče (LJ): Minka in Tinka
- Nove Jarše (LJ): Tatjana in Katarina
- Senožeče: Mirjam, Vlasta, Nadja
- Sežana: Vanda, Sabina, Mihaela, Zmaga, Mojca, Jasmina, Katarina, Danijela
- Jamova (LJ): Renata, Tanja, Darinka, Anita
- Radomlje: kompletno vse
- Trata (Škofja Loka): Betka, Barbara
- Miškolin - Polje (LJ): Lidija, Majda
- France Prešeren: Ruža, Vesna, Andreja, Maja, Marija
- Martin Krpan (Cerknica): kompletno vse
- Oton Župančič (c.e., MB): Ingrid, Polona
- Štepanjsko naselje (LJ): Majda, Maja

Grem stavit', da se bo ugotovilo, da imamo več vzgojiteljic in vrtec, s katerimi SMO zadovoljne, kakor pa tistih, s katerimi nismo.

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 13:35:08   
zvesta
Še jaz, še jaz...

OŠ Lenart, Enota Vrtec: komplet osebje

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 13:39:56   
3jeMi
o, tule se pa tudi jaz z veseljem ustavim... user posted image

Lj. vrtec Kolezija - Barbara in Matjaž in seveda vse ostale punce... in prvo ime, ki ga je sin izrekel je Ba-ba-ba user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 13:40:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi
Matjaž

Opala... prvi vzgojitelj. user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 14:46:43   
3jeMi

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi
Matjaž

Opala... prvi vzgojitelj. user posted image



opala... in tudi fejst za pogledat vzgojitelj user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 14:50:32   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Mi smo bili do sedaj zelo na splošno ZELO zadovoljni z našimi vrtci. Seveda se je ves našla tudi kakšna cvetka, ki smo jo opazili šele potem ko smo dobili še boljšo zgojiteljico ali pomočnico. V Polju (Miškolin) sta bili zelo topli in prijazni vzgojiteljici Lidija in Majda. V vrtcu Dr. Franceta Prešerna pa RUŽA podira vse rekorde. Je prijazna, topla, a včasih zna biti tudi huda (no z njo smo imeli največ izkušenj, ker je pazila najprej mojo starejšo, sedaj pa še srednjo hčerko). Odlični sta tudi Vesna in Andreja. Pa navdušena sem nad ravnateljico Majo in njeno pomočnico Marijo. Znata prisluhnit, se o zadevi pogovoriti in poiskati rešitev. RES JE SUPER TA PREŠEREN.



kašne izkušnje imaš še z vrtci miškolin..mi smo dali prošno za jeseni..v katerem vrtcu ste pa to bili..prosila bi če mi loh še kej napišš-karkol bi mi pomagal..npr kako poteka uvjanje...blabla...ppprrrooossiimmmuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 15:30:28   
TRIŠ
S tem ko bom pohvalila se bom izdala kdo sem,bo treba zamenjar nickuser posted image user posted image user posted image
VRTEC SEMIČ:Zame najboljša je vzgojiteljica STANKA (ženska ki zna postaviti otrokom meje in jo otroci obožujejo mame pa tudi)sledi ji SILVA,MOJCA,ALJA,SLAVICA MENI SO SICER VSE ok ampak te so ZAKONuser posted image


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Javna pohvala
27.1.2010 15:33:10   
rija
naše niso tako slabe, samo za tako javno pohvalo bi se pa mogla vzgojiteljica le malo bolj potrudit. user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?