|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijčki 2018
3.10.2017 11:05:18   
bauko
Je tu katera s PDP v juniju 2018? user posted image

Po lastnih izračunih imam pdp takoj v začetku junija, kaj več pa bo povedal pregled, ki ga imam bolj proti koncu meseca. user posted image Je pa seveda še zelo zelo zgodaj, tako da se lahko zgodi še marsikaj...upam seveda zgolj na pozitivne reči. user posted image

Doma imam sicer že eno živahno triletnico, prav tako junijko. Hecno je, da imam tokrat povsem enak datum zadnje menstruacije kot pri hčerki user posted image

LP in upam, da se javi katera :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijčki 2018
3.10.2017 11:11:19   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: bauko

Je tu katera s PDP v juniju 2018? user posted image

Po lastnih izračunih imam pdp takoj v začetku junija, kaj več pa bo povedal pregled, ki ga imam bolj proti koncu meseca. user posted image Je pa seveda še zelo zelo zgodaj, tako da se lahko zgodi še marsikaj...upam seveda zgolj na pozitivne reči. user posted image

Doma imam sicer že eno živahno triletnico, prav tako junijko. Hecno je, da imam tokrat povsem enak datum zadnje menstruacije kot pri hčerki user posted image

LP in upam, da se javi katera :)



Pozdravljena,

jaz user posted image je ne čakam in imam občutek da se ti bom pridružila.
Avgust sem imela ss v 9 tednu.
in počakala 1 ciklus...

Sedaj pa odštevam dni do testka.

lp

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijčki 2018
3.10.2017 11:13:44   
sweety pie
Šele sedaj vidim kako zmedeno sem pisala!!

sedim za pisalno mizo v totalni gneči in pišem nezbrano.
se opravičujem.




(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijčki 2018
3.10.2017 12:44:18   
bauko
Nič hudega user posted image

ujej, ss v 9. tednu...nič kaj prijetnega user posted image Držim pesti za lepši izid tokrat! user posted image

Jaz sem imela prvo nosečnost zelo lepo. No, z izjemo zadnjega meseca user posted image Tako da upam, da bo tudi sedaj tako :) Je pa težko brzdat vse misli, ki švigajo sem in tja user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijčki 2018
3.10.2017 12:59:21   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: bauko

Nič hudega user posted image

ujej, ss v 9. tednu...nič kaj prijetnega user posted image Držim pesti za lepši izid tokrat! user posted image

Jaz sem imela prvo nosečnost zelo lepo. No, z izjemo zadnjega meseca user posted image Tako da upam, da bo tudi sedaj tako :) Je pa težko brzdat vse misli, ki švigajo sem in tja user posted image



Bauko tudi jaz si želim, da uspe tamesec in ne gre naprej tako nesrečno kot je bilo poprej. Bila sem že Marčevka 2017. pa kot sem napisala sem se avgusta sredi dopusta poslovila od svoje pikice.
Pacali so tri tedne ali napreduje plod ali ne v rasti. me poslali na dopust in ko bi morala biti 10 tednov sem začela krvaveti.

Seveda držim pesti za obe in vse bodoče Junijke 2018.

Test delam v soboto. pa se piševa.

Čuvaj sebe in svojo pikico.. pa pa

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijčki 2018
3.10.2017 13:00:22   
sweety pie
popravek bila sem Marčevka 2018...
jooj jooj tole v gužvi pisarit je pa ...izziv :-) :-)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijčki 2018
3.10.2017 13:02:48   
bauko
morda si pa samo noseča in posledično malce bolj raztresena ;-)

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijčki 2018
4.10.2017 10:24:03   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: bauko

morda si pa samo noseča in posledično malce bolj raztresena ;-)



hihi ko bi le bila ja.user posted image

bauko , kdaj imaš pa ti rok, če smem vprašati?

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijčki 2018
4.10.2017 10:32:16   
bauko
Glede na to, da mi je ciklus malenkost nihal kar se tiče dolžine, je okviren izračun tam nekje med 1. in 3. 6. 2018.

V prejšnji nosečnosti, kjer sem imela datum zadnje menstruacije enak kot sedaj, sem imela pdp 8.6., rodila pa sem 12.6. user posted image Tako da je treba za dokončno določitev PDP lepo počakati na pregled. Vsekakor pa se, če je vse ok, na koncu odloči otroček, kdaj bo prišel user posted image

A ti že jemlješ kakšne vitaminske dodatke? Meni se zdi, da odkar sem začela s Femibionom, da mi je rahlo slabo, prej mi pa ni bilouser posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijčki 2018
4.10.2017 14:45:03   
sweety pie
jaz jemljem Tifol. Sem ga v vseh 4 nosečnostih jemala.
V zadnji neuspešni sem probala Elvit pa me je zelo zaprlo.



(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijčki 2018
4.10.2017 21:23:50   
Southeast
Se ena. :)

Pdp 10.06.2018

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijčki 2018
5.10.2017 8:23:35   
sweety pie

IZVIRNO SPOROČILO: Southeast

Se ena. :)

Pdp 10.06.2018



DOBRODOŠLAA!!!!
ROK IMAŠ 3 DNI PO MOJEM ROJSTNEM DNEVU.user posted image
JAZ ŠE PAR DNI IN UPAM , DA BO MOJ PDP TUDI TA MESEC...
user posted image TA MESEC JE NE PRIČAKUJEM user posted image

(odgovor članu Southeast)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijčki 2018
6.10.2017 8:07:22   
annai
hej nosečke. glede na user posted image user posted image pricakujem user posted image v juniju. user posted image čestitke vsem user posted image in tistim , ki cakajo na user posted image user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijčki 2018
6.10.2017 11:59:43   
bauko
O super, dobrodošle nove nosečke! user posted image user posted image

Kdaj imate kaj prvi pregled? Jaz ga imam že 19.10. Se mi zdi precej zgodaj - upam, da se bo lepo videlo vse, kar se mora.

Včeraj načrtno nisem vzela femibiona in mi je danes prav tako rahlo slabo, tako da očitno ni kriv femibion, ampak malinca v mojem trebuhu user posted image Bo že minilo, važno da ne bruham in da se mi hrana ne gabi. Sploh pa zdaj, ko je hčerka zbolela za boleznijo ust, rok in nog in cele dneve samo kuham, da bi ji uspela kaj spravit dol po grlu. Žal dokaj neuspešno user posted image Razen vode, mrzlega mleka in soka od domačega kompota nič ne uspe spravit dol. user posted image Upam, da ne zbolim še jaz. Sem se pa pozanimala in naj ne bi imelo škodljivega vpliva na plodek.

Pa ve, imate doma že kakšnega škrata?


(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijčki 2018
6.10.2017 12:46:44   
Ninc_i
Živjoo!

Še ena tuuu! user posted image
Jaz imam sicer po prvem izračunu PDP 28.5., ampak če bo tako kot pri prvih dveh škratih, vas bo še nekaj junijk šlo prej v rim kot jaz user posted image prvič sem bla 7 dni čez rok, drugič pa 12 user posted image

Torej, to je moja 3. nosečnost, doma pa imam že dva fanta (7 in 5).

Na prvem pregledu sem u bistvu že bila ravno včeraj zaradi močnih bolečin v predelu jajčnikov, rezultat je povečan jajčnik in neka manjša krvavitev v tem delu, tako da sem do nadaljnega že na bolniški in počivam doma... user posted image Sicer pa nosečnost in plod BP, tudi srček so že zaznali. Drugače pa počutje uredu, slabosti nimam. Jemljem pa tudi jaz femibion že od začetka.

Pies: a je kaka od starih članic tu? js sem se mogla na novo registrirat ker mi je pisalo da mi staro uporabniško ime ne obstajauser posted image

Lep pozdrav vsem pa držim pesti user posted image da nam vsem uspe user posted image user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijčki 2018
6.10.2017 13:17:01   
Kraken
Hej, dekleta user posted image . Še ena s PDP-jem čiiiisto na začetku junija. Je pa to moja prva nosečnost. user posted image
Na pregled sem naročena en teden za tabo bauko, tj. 26.10.
Sem pa malo v zagati, ker je moja ginekologinja odsotna do konca marca 2018, nadomešča jo sicer kakor slišim super ginekologinja, ampak si vseeno nekako želim biti pri isti zdravnici vso nosečnost, vzpostavit nek odnos že na začetku in mi nekako ni do tega, da v zadnjem trimesečjo znova menjam. S svojo ginekologinjo sicer nimam nekega posebnega odnosa, ker sem jo dobila po tem, ko je šel moj prejšnji v pokoj, in sem bila roko no srce samo enkrat pri njej na odvzemu brisa, ta, ki jo nadomešča pa baje ne sprejema več novih pacientov (razen v obdobju nadomeščanja). Ne vem, malo kompliciram, ampak me je ta teden prav vrglo malo iz tira. user posted image Hormoni, najbrž. user posted image

Čestitke vsem in srečno!

(odgovor članu Ninc_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijčki 2018
6.10.2017 13:38:08   
Southeast
Js imam pregled 7.11. sele.
Doma imam pa tud dva fanta, 10 let in 1 leto. :)


(odgovor članu Kraken)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijčki 2018
6.10.2017 16:34:57   
Anonimen
Tukaj se ena user posted image user posted image po mojih izracunih pdp 4.6. kaj bo rekel G bomo videli 16.10. user posted image imamo ze enega fanta, ki bo drugi mesec dopolnil 2 leti user posted image . Cestitke tistim za user posted image in vso sreco tistim kiuser posted image zelite kmalu videti user posted image ...

(odgovor članu Southeast)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijčki 2018
6.10.2017 19:25:49   
bibaleze5
Še jaz sem junijskauser posted image hihi, pdp 3.6. čestitke vsemmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijčki 2018
7.10.2017 13:10:37   
PikiMiki15
Danes naredila test in zagledala dve črtici, kar niti ni presenečenje, načrtovano in zaželeno. Takorekoč s prve :P Doma imava že eno deklico, ki bo decembra stara 2 leti. Se zelo veselim nosečnosti in otročka, pa tudi čvekanja z vami :)

Kraken, a imaš mogoče Malićevo z Viča?

(odgovor članu bibaleze5)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijčki 2018
8.10.2017 11:44:33   
PridnaBiba
Živjo, še ena se vam pridružim. Včeraj sem delala test po 3-dneh izostanka M. Takoj II :D
Načrtovano in zaželjeno, uspeli smo v drugem krogu. Doma imam že fantka, ki je ravno včeraj dopolnil leto in pol.
Ginekologa bom pa klicala jutri, da se naročim na prvi pregled. PDP predvidoma bo v sredini junija.
Se beremo! user posted image

(odgovor članu PikiMiki15)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijčki 2018
8.10.2017 19:55:02   
bikica88
helow vsem skupaj 😉tut jz se vam pridruzujem..pred casom ze bila na forumu za februarcke 2018 ampak na zalost sem inela SS...upam da tokrat rata...drzim pesti za vse 😉👍

(odgovor članu PridnaBiba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijčki 2018
8.10.2017 21:20:06   
Pelkaa
Živjo! No tudi pri nas smo zagledali plusek. Po izračunih naj bi imela pdp okoli 3.6. Pregled imam 23.10.in komaj čakam da vidim to nasi pikico.
Drugače je to zame druga nosečnost, doma imam skoraj 10-mesečno punčko Evo. Odločili smo se, da z drugim otročkom pohitimo, da bo razlika čimmanjša, nas je pa presenetilo, da se je primlo tko hitro, v prvo user posted image .
Zaenkrat me matra napihnjenost in prvi dnevi slabosti. Če bo kot zadnjič, me čaka uspešna 3-mesečna dieta...user posted image

(odgovor članu bikica88)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijčki 2018
8.10.2017 22:18:06   
Lilika12
Se jaz se vam pridružujemuser posted image . Prva nosečnost, PDP po mojih izračunih 10.6.2018. So me pa šele 14.11 naročili na prvi pregled, se mi zdi kar malo pozno?

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijčki 2018
9.10.2017 8:10:01   
bibaleze5
Jaz sem prvi pregled že imela, vse je štimalo. Sem pa zdaj malo v strahu, saj me ne bolijo prsi, ni mi slabo ipd. Letos sem ze imela ss, zato sem se toliko bolj panicna. Ima katera kaksno vspodbudno besedo zame, saj nocem biti prevec napsihiranauser posted image user posted image hvala in lp

(odgovor članu Lilika12)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?