|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj postreči zraven
9.7.2010 14:55:00   
zvesta
Jutri dobim meni ljube in pomembne obiske.

postregla bom s piščančjim žurom, njoki in široke rezance. Kaj pa paše zraven od solate? Ali kaj? Posladek bo domač tiramisu. Ali predlagate kaj drugega?

Hvala za vsak namig.

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj postreči zraven
9.7.2010 15:34:08   
~Biba~
ker je lih taki poletni čas, je najbolje postreči z mešano solato(paradižnik, kumare, papriko) za tiste ki ne marajo paradižnika pa kar zeleno listnato.

tiramisu hmm...jaz bi raje kr sladoled ponudilauser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj postreči zraven
9.7.2010 16:34:37   
soncek.djukelica
kuhan in ohlajen stročji fižol z jajci; ali brez!
morda tudi jajčevce na žaru z tržaško omako( olivno olje,peteršilj in česen)

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj postreči zraven
10.7.2010 10:35:51   
muška
piščančji žur je zelo težka jed (pa meni osebno tudi dobra), tako da več vrst solate ne bo odveč, ampak naj bodo lahke. Torej jaz bi se izogibala kombinaciji z jajci.  Npr. klasična zelena solata z jogurtovim prelivom (ne majonezni!!!) , pa mešana paradižnikova solata z kumarami - ne z bučnim temveč z olivnim oljem in nekaj v tem stilu.

K tiramisuju pa paše kepica vanilijevega sladoleda, kar zraven na servirni krožnik

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj postreči zraven
11.7.2010 7:06:03   
**Tinkara78**
Jaz pred kratkim nisem vedela kaj ponuditi za posladek in sem se na koncu odločila, da poleg torte ponudim sadje.

Grozdje, breskve, melone, lubenico,.... sem narezala v posodice in ponudila veliko skledo sladoleda in so si naredili sadne kupe.  Je zmanjkalo v trenutku. Pa tudi kose lubenice sem ponudila.

Sem pa zdaj na dopustu jedla zelo osvežilno in zelo enostavno sladico: banana polita z medom in zraven sladoled. Uh je pasalo. Verjetno zato, ker sem bila zelo lačna in zelo utrujena user posted image .

Drugače pa je pri meni vedno grška solata - obožujem feto. Ampak mora biti res hladna.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj postreči zraven
15.7.2010 3:38:04   
dejann
-

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?