|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kruhomat in marmelada
9.6.2008 11:36:42   
zvesta
No, ker ima kruhomat funkcijo kuhanja marmelade, me zanima, če je že katera kuhala marmelado v njem? Kakšne imate izkušnje?

Kateri cuker ste dale noter in na koliko sadja koliko sladkorja?
V receptu od aparata piše 900 g sadja in 500 g želirnega sladkorja 2:1. Pojma nimam ker cuker je to, pa sem že gledla v trgovinah. Pa še strogo je zraven zabičano, da z drugim kot tem sladkorjem ne bo šlo.

Hvala za odgovore.

Aja, jagod imam kot hudič, pa bi probala. Pa mogoče iz češenj tudi. A bi šlo iz češenj?

< Sporočilo je popravil zvesta -- 9.6.2008 11:37:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kruhomat in marmelada
9.6.2008 11:46:14   
mala maja
jaz ga imam in marmelada je odličnauser posted image

Moj ima zraven recep pol kile sadja, 250g sladkorja.
ravno prejšni teden sem delala jagodno marmelado in sicer po receptu ki je napisan na želirnemu sladkorju
1kg sadja in 1kg želirnega sladkorja. Je mogoče malo preveč sladka amapk bomo preživeli, je pa veliko boljša če se držiš recepta aparata.

Delala sem pa že skoraj iz vsega sadja - ribez, maline, hruške, jabolka, jagode, celo pomarančino sem naredila. Pomarančina je bila dobra samo tista ki smo jo takoj pojedli, ostale so se kisale. Očito sem dala premalo sladkorjauser posted image . Meni je full dobra hruškova.user posted image  Sem jo kar na žlico pojedla lahko tud po pol kozarčka.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kruhomat in marmelada
9.6.2008 11:49:24   
zvesta
Mala maja, hvala za odgovor...

A potem daš kar t navadni želirni sladkor, ki je 1:1?

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kruhomat in marmelada
10.6.2008 10:02:05   
mala maja
Ja jaz dam kar želirni sladkor. Samo meni kot sem napisala je mešanica 1:1 presladka. Bi rajši dala manj sladkorja. Mogoče ene 3/4 kg ali pa še manj. Mogoče malo več kot polovico.

pride pa tudi dobra, če kupiš želatino in daš v marmelado navadni sladkor pa želatino notri, ene pol zavitka tistega za torte.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kruhomat in marmelada
11.6.2008 13:52:45   
muška
jaz sem jo tudi že delala, mi je pa če delaš točno po receptu marmelada res malo presladka. Zdaj imam v planu naredit jagodno marmelado, ker imam jagod kar precej. je pa luštno, ker imaš ful malo dela, pa še packarije je malo user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?