|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malo idej prosim!
10.3.2011 9:48:01   
Sanija13

Imam 8 mesečno hčerko in mi je totalno zmanjkalo idej, kaj naj ji ponudim za zajtrk in večerjo?
Se mi zdi, da ji ves čas dajem isto...ali kake linote,..flaške z mlekom skoraj noče več piti, naredi par požirkov in konec...ne vem zakaj.
Ali vi vašim že skuhate npr gres na alpskem mleku?
Lepo prosim za kakšno idejo. HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Malo idej prosim!
10.3.2011 12:42:35   
Paštetka
- seveda lahko skuhaš na mleku. Vendar je boljše, da uporabljaš sveže mleko s čimveč mlečne maščobe in ne alpsko
- polenta
- gres (navaden ali s kakavom)
- ajdove žgance
- palačinke (moja imata raje ameriški model palačink. dam več moke, tako, da pride zelo gosta masa, so manjše, debelejše in jih lažje drži v roki), Mi polijemo čez ameriške palačinke javorjev sirup ali sirup aloe vere, ki je odličen nadomestek medu. Ima okus po medu.
- carski praženec (lahko dodaš rozine, narezane suhe marelice, ali suhe brusnice)
- mlečni riž
- rižev narastek, koruzni narastek (zlejvanka)
- hruškin rižev narastek (na jabolčnem soku skuhaš riž, ga vsipaš v posodo za narastek, naribaš vanj hruško in daš pečt. Lahko uporabiš za začimbo cimet ali karamelo. ( Kotany ima super mlinček karamela -vanilija ter cimet-sladkor9. Moja dva obožujeta te okuse. Zmelješ pa lahko na marsikaj)
- puding
-  mlečno proseno kašo
- jušne jajčne rezance zakuhane v mleku
- močnik
- pečena jabolka ali jabolčna čežana
- moja dva sta za zajtrk oboževala tudi, ko sem z žlico postrugala banano in nato zajela že zraven navadni jogurt
- ržen (ali drug črn)kruh s kislo smetano in cimetom (na kruh namažeš kislo smetano in potrosiš s cimetom) - mmm njami
- sirni namazi
- za zajtrk lahko v kakšne sadne kaše nadrobiš bebi piškotek, albertove kekse ali prepečenec...
...



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Malo idej prosim!
10.3.2011 13:44:48   
Sanija13
Paštetka, hvala! Same dobre ideje. Naredim....in sporočim.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Malo idej prosim!
10.3.2011 15:54:17   
Paštetka
Malenkost user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?