|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mat. šola
19.5.2005 9:32:26   
L & L
No končno vas spet lahko berem, veste tale RR te pomojem kar zasvoji:)-. No hotla sm napisat, da sm bla učeri z mojim:love: na mat. šoli v Kr. bilo nas je kar veliko in fino je videti toliko:nosecka: na kupu. Bilo je kar zanimivo in upam da se bo ta zanimivost stopnjevala:bravo:. Začeli smo ob 18.15 in končali ob 19.45, tako da se mi ni zdelo predolgo, čeprav je moj:love: reku proti koncu, joj kdaj bo konec kmalu bo fuzbal:)-, saj se sliši malo:zmeden: ampak jest vem da se je samo :)-. No dokaz da je mat. šola bol zanimiva je bil pol doma, ko je med fuzbalom zaspu,( :bravo: za mat. šolo ). Upam da nism preveč zatežila s tem, želim vam še naprej lepo nosečnost. Lp. od :nosecka: za :nosecka:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mat. šola
19.5.2005 9:36:47   
Rozalija
Men je bla pa v kr bolj tako tako. Je bilo pa takrat ravno rokometno prvenstvo pri nas in moj pač ni hodil če so bile tekme... ma saj so smotani, še men ni bilo do tega da bi šla. Tako da sem hodila na wc, pa kukat v 1 nadstr porodnišnice kok je rezultat, ker so tam gledali tv..... če je bilo pa tako zanimivo.... rokomet mislim.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mat. šola
19.5.2005 9:38:26   
ery
L&L ojla..

Jaz pa na forumu Naš vsakdan vprašala, če je bila včeraj katera v materinski šolo v Kranju, pa se ni nobena oglasila.

No jaz sem bila tudi. In moj tudi. In je blo obema zelo zanimivo...Komaj čakam ponedeljek, da izvem nove stvari spet.

In katera si, če te smem vprašat??

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mat. šola
19.5.2005 9:52:59   
L & L
Oj ery! Sm tista z največjim trebuhom:)-, in dvema čopkoma, pa ti?

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mat. šola
19.5.2005 10:00:31   
ery
Z največjim trebuhom? :)- Ti pa si faca... A si blond? ;)
A veš nisem tolk ravn gledala.

Jaz sem pa z najmanjšim trebuhom..:)-

Sedela sem pri oknih, z očali....

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mat. šola
19.5.2005 10:30:22   
L & L
Ja če je pa res glede trebuha, in to zato ker sm pomojem nj bliži poroda:bravo:. Vsaj enkrat da imam naj večjega, ker mi je šlo že počas na nerve, ker so mi vsi govoril in me spraševal "ja kje ga pa maš sej se ti nč ne pozna". Aja sm blond ja, a ti si pa una ta suhcana s kratko čupico :zmeden2:. No itak se pa v ponedeljek vidmo, pa se bova tm pofočkale a ne, aja kdaj imaš pa rok, jest ga imam 23.6. ( še mal:sloncek: ). Lp.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mat. šola
19.5.2005 11:00:40   
Sugy
L&L in ery, a imate namen tudi roditi v Kranjski porodnišnici?

Jaz se namreč ne morem odločit, ali bi šla v Lj ali v Kr v šolo za starše.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mat. šola
19.5.2005 11:10:16   
L & L
Ja jest mem namen rodit v Kranju, prvič zato ker sm blizu in grem lahko peš rodit:)-, drugič pa zato ker nism nič lepega slišala o Lj. pa še daleč je. Lp.:sloncek:.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mat. šola
19.5.2005 11:19:46   
ery
Mal sem pozna z odgovori, ker sem v službi.

Ja, imam namen rodit v Kranju, sem blizu, pa še bolj domače mi je.

L&L, mislim da veš katera sem. Bolj suha sem, kratke lase, očala, bela majčka..

Ja v ponedeljek se res vidimo. Uf, ti imaš pa res kmalu rok. Jaz pa šele 1.8. Pa tudi pravijo, kje ga nosim. Enkrat bo pa čez noč zrasel-imam tak občutek. :metulj:

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?