|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Močnik
5.8.2008 10:00:56   
ANIK
Prosim za en hiter recept kako se naredi močnik. Saj vem, da je baje sila enostavno, ampak ga še nikoli nisem delala user posted image .

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Močnik
5.8.2008 10:10:59   
Volga
To bom pa tudi jaz z veseljem prebrala. En tak, čisto "po kmečko" postopek, prosim.

(odgovor članu ANIK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Močnik
5.8.2008 11:04:18   
Anonimen
Kak močnik pa te zanima?

Pri nam pravimo močnik grisu (pšeničnemu zdrobu)user posted image  ali pa kruhu z rozinami.user posted image
Kaj pa zdajuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Močnik
5.8.2008 11:06:11   
Mišni
Močnik se naredi ali mlečni ali pa v juhi, tak slan, s emi zdi. Ampak jaz ne znam nobenega naredit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Močnik
5.8.2008 11:12:29   
Volga
mene tak, na mleku. Pa nekaj moko pa jajca usukaš i potem v mleko zakuhaš. Samo kako, pa ne vem.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Močnik
5.8.2008 11:13:28   
Anonimen
Kot kruhek z rozinami

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4823

Za v juho

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=798

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Močnik
5.8.2008 11:14:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Teja27

Kot kruhek z rozinami

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4823

Za v juho

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=798


to drugo sem jaz enkrat probala, samo da sem v mleko zakuhala, pa je bilo tako trdo, da če bi v galvo vrgla, bi te ubilo. zato pa rabim en tak nasvet, saj sploh ne vem za kaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Močnik
5.8.2008 11:19:05   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

mene tak, na mleku. Pa nekaj moko pa jajca usukaš i potem v mleko zakuhaš. Samo kako, pa ne vem.


Ja, to smo tudi pri nas doma včasih jedli. Pa kakav gor. Unega v juhi pa ne poznam.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Močnik
5.8.2008 11:19:11   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Volga, pol pa ti res ne znam pomagat, žal.

user posted image user posted image  Si me pa zdaj pošteno nasmejalauser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Močnik
5.8.2008 11:24:00   
Anonimen
Obični gres na mleku+kakav, pa skuhaš
priblizno:
1 liter mleka (zavreš) mleko rahlo soliš ali pa sladkaš,
dodaš pa 5 žlic gresa in mešaš in mešaš in mešaš...user posted image
Po nekaj minutah je pa kuhanouser posted image
posipaš s kakavom in sladkorjem, pa je njam.

Če maš pa rada redkejšega, pač daš malo manj gresa, ampak meni je tak ravno naj boljši- ni preredek pa niti pregost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Močnik
5.8.2008 11:24:07   
Mišni
Mlečni močnik
user posted image
Moko orosi z raztepenim jajcem in nekaj kapljicami vode ter napravi z vilicami droben močnik. Zakuhaj ga v vrelo mleko. Vre naj približno 7 minut. Ob koncu ga soli, premešaj in postrezi.



Usukan mlečni močnik

Sestavine:
1 l mleka
15 dag pšenične moke
1 jajce
sol
Navodila:
Moko stresemo v skledo. Stepemo jajce in ga zlijemo k moki. Z vilicami premešamo, da nastanejo svaljki. Svaljke še z rokami obdelamo, da dobimo čim manjše sukančke. Vanje temeljito vtremo vso moko. Nato jih zakuhamo v vrelo vodo (tukaj so po mje mislili mleko, pa so se zaj... - op. Mišni). Vrejo naj 10 minut na zmernem ognju. Med kuhanjem jih solimo in večkrat premešamo.



USUKANI MLEČNI MOČNIK (16)
V posodo presejemo moko, malo solimo in vanjo počasi vlivamo stepena jajca. Z metlico za stepanje mešamo, da nastanejo majhni svaljki. Stresemo v cedilo in presejemo odvečno moko. Pripravljen močnik zakuhamo v vrelem, malo osoljenem mleku. Vre naj počasi, na majhnem ognju 20 minut. Na koncu mu dodamo sladkor in maslo. Tako pripravljen močnik lahko zakuhamo v mleko, juho ali mineštro.
 
Količina sestavin mi ni jasna:
mocnik


< Sporočilo je popravil Mišni -- 5.8.2008 11:29:15 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Močnik
5.8.2008 11:25:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mlečni močnik
user posted image
Moko orosi z raztepenim jajcem in nekaj kapljicami vode ter napravi z vilicami droben močnik. Zakuhaj ga v vrelo mleko. Vre naj približno 7 minut. Ob koncu ga soli, premešaj in postrezi.


In kako naj  moko orosim z jajcem user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Močnik
5.8.2008 11:30:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mlečni močnik
user posted image
Moko orosi z raztepenim jajcem in nekaj kapljicami vode ter napravi z vilicami droben močnik. Zakuhaj ga v vrelo mleko. Vre naj približno 7 minut. Ob koncu ga soli, premešaj in postrezi.


In kako naj  moko orosim z jajcem user posted image


Samno ne ga dajat v šprico, ker se ti bo vse zamašilo. Po moje stepeno jajce tako malos em in tja pokapaj po moki. Tako da ne zliješ vse na eno mesto, čeprav nimam pojma, zakaj ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Močnik
5.8.2008 11:31:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Mlečni močnik
user posted image
Moko orosi z raztepenim jajcem in nekaj kapljicami vode ter napravi z vilicami droben močnik. Zakuhaj ga v vrelo mleko. Vre naj približno 7 minut. Ob koncu ga soli, premešaj in postrezi.


In kako naj  moko orosim z jajcem user posted image


Samno ne ga dajat v šprico, ker se ti bo vse zamašilo. Po moje stepeno jajce tako malos em in tja pokapaj po moki. Tako da ne zliješ vse na eno mesto, čeprav nimam pojma, zakaj ne.


Aha....

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Močnik
5.8.2008 11:39:45   
tinatona
Moja babica ga je drugače delala... Vzameš eno večjo skledo. Vsuješ noter moko (jaz dam kakih 250g), narediš jamico in vbiješ notri jajce. Dodaš ščep soli in nato z vilico vmešaš jajce v moko. Nato še malo z rokami posvaljkaš, da imaš bolj drobne in jih vkuhaš v mleko (jaz ga sladkam).

LP

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Močnik
5.8.2008 11:41:18   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

Moja babica ga je drugače delala... Vzameš eno večjo skledo. Vsuješ noter moko (jaz dam kakih 250g), narediš jamico in vbiješ notri jajce. Dodaš ščep soli in nato z vilico vmešaš jajce v moko. Nato še malo z rokami posvaljkaš, da imaš bolj drobne in jih vkuhaš v mleko (jaz ga sladkam).

LP



No, tole je fajn recept. Bom popoldne še jaz mojo mami vprašala, kako ga je ona delala.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Močnik
5.8.2008 11:58:39   
Anonimen
Uf, to je pa čist simple. V plastično posodo dam jajce in moko (najbolje je ostra) in potem najprej z vilico premešaš, potem pa kot pravi od tinatone babica user posted image  z rokami posvaljkaš, da dobiš take kroglice. Nikakor se to ne gnete, ampak samo s prsti premeša. Ko mleko zavre, vržeš notri, soliš, mešaš ob lahkem vretju 15 minut. Mmmmmm, sam škoda ko ga zdaj ne smem jesti zarad žolčauser posted image , ste mi pa prav lušte naredile. user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Močnik
5.8.2008 12:12:26   
ANIK
Uf, se je pa usulo zanimivih receptov user posted image . Ja, jaz sem mislila mlečni močnik. Bom poskusila danes zvečer kej spacat pa poročam kako je uspelo user posted image .

Mi je pa zadnjič ena kolegica rekla, da to dela z multipraktikom. A to pomeni, da namesto da z roko zmeša moko in jajce, vse vrže v multipraktik al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Močnik
5.8.2008 12:16:29   
Volga
Jaz ga bom tudi popoldne probala nardit, še enkrat, pa da vidim, kako bo. Mali me je že večkrat prosil, naj mu ga naredim, ker ga je enkrat jedel nekje, no, saj sem ga potem, pa je bil čisto trd, potem pa me ni več prosil. Bom videla danes.

(odgovor članu ANIK)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Močnik
5.8.2008 12:46:40   
ANIK
Pa še eno vprašanje. Kaj še kaj drugače kuhate svojim malčkom za večerjo? Ker pri nas se kar naprej eno in isto vrti - čokolino, keksolino, gres, palačinke sem pa tja, no zdaj bomo še močnik probal, pol se pa že konča. Naši namreč ne jejo kruh pa gor kaj namazano, ali pa kruh in salamo,...user posted image . Mora bit kej v povezavi z mlekom user posted image .
Kakšne ideje (z recepti seveda) zelo dobrodošle, da popestrimo naše večerjeuser posted image .

< Sporočilo je popravil ANIK -- 5.8.2008 12:47:06 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Močnik
5.8.2008 12:58:49   
Anonimen
Lahko tud v multipraktik najbrž, sam mora biti dovolj moke, ker če jo bo premalo, ti lahk samo ena kepa rata, to pa ne bo OK. user posted image
Sicer pa otroku lahko skuhaš tudi mlečni riž, polento na mleku kuhano, kakšne kosmiče v mleku, mleko in kruh (samo mleko s kakavom, to sem pogosto jedla, kot otrok), kakšno proseno kašo na mleku,...

(odgovor članu ANIK)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Močnik
5.8.2008 14:59:48   
ANIK
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Lahko tud v multipraktik najbrž, sam mora biti dovolj moke, ker če jo bo premalo, ti lahk samo ena kepa rata, to pa ne bo OK. user posted image
Sicer pa otroku lahko skuhaš tudi mlečni riž, polento na mleku kuhano, kakšne kosmiče v mleku, mleko in kruh (samo mleko s kakavom, to sem pogosto jedla, kot otrok), kakšno proseno kašo na mleku,...


Hothien, prosim še za malo bolj podroben opis kako se  pripravi - npr. mlečnega riža tudi še nikoli nisem delala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Močnik
5.8.2008 15:01:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ANIK

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Lahko tud v multipraktik najbrž, sam mora biti dovolj moke, ker če jo bo premalo, ti lahk samo ena kepa rata, to pa ne bo OK. user posted image
Sicer pa otroku lahko skuhaš tudi mlečni riž, polento na mleku kuhano, kakšne kosmiče v mleku, mleko in kruh (samo mleko s kakavom, to sem pogosto jedla, kot otrok), kakšno proseno kašo na mleku,...


Hothien, prosim še za malo bolj podroben opis kako se  pripravi - npr. mlečnega riža tudi še nikoli nisem delala user posted image


Mlečen riŽ. malo vode, da pokrije dno posode, da se ne prijemlje, naliješ mleko, počakaš, da zavre, daš noter riž in kuhaš do mehkega. Po potrebi dodajaš mleko. Ščepec soli in en vanilijev sladkor dam jaz. Gor pa čokolado. Lahko pa daš vmes še malo kokosove moke, je božansko.

(odgovor članu ANIK)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Močnik
5.8.2008 16:28:21   
pajčolanka
mi pa temu kar ve opisujete rečemo mlečne kuglce...user posted image
moj jih obožuje jaz jih sicer jem ampak ne tako zelo rada kot moj.
močnik mi pravimo koruzni polenti ki jo razdeliš na krožnike, čez zabeliš z zaseko in še čez preliješ malo vročega mleka...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Močnik
5.8.2008 16:30:41   
pajčolanka
http://www.koropedija.si/index.php?title=Mle%C4%8Dne_kuglce recimo da razumeteuser posted image upam no, če ne vam prevedem...

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?