|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mormoni
20.1.2013 20:48:37   
divans1
Kdo ve kej o tej veri in kaj mormoni zagovarjajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mormoni
20.1.2013 21:17:23   
LuLu
Nekaj malega za začetek user posted image

http://sl.wikipedia.org/wiki/Mormon

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
20.1.2013 21:37:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mormoni
21.1.2013 1:10:56   
mateyka
mene so velikokrat hoteli vnovačit, so zelo marljivi glede tega - skoz hodijo okol ko mravljice in ustavljajo ljudi; če stanuješ v šiški (majo cerkev zraven gasilskega doma - šišenska c.), jih pogosto srečaš.
Joseph Smith je baje našel (naj bi ga angel z imenom Moroni ogovoril in tja vodil) zlate plošče, kjer naj bi bila v nam neznanem jeziku zapisana (mormonska) knjiga. sicer je ni noben nikoli videl (te, ta zlate), ker jo je angel Moroni potem vzel nazaj - ko je izdal prevod te knjige v angleščino (očitno je on znal ta misteriozni jezik in ga prevedel - verjetno je angel pomagal?). v knjigi je predvsem judovsko-krščanska zgodovine pomešana z zgo. starodavnih ameriških civilizacij. pa mislim da je mel ene 27 "žen"..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.1.2013 1:11:42 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mormoni
22.1.2013 17:18:54   
lotkla
To vero je k nam prinesel moj bratranec. Nikoli pa ni nobenemu od žlahte tega vsiljeval. In kolikor mi je znano, se tudi noben od nas ni spreobrnil. Mi grejo pa mal na živce jehovci, k hodjo enkat na mesec.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mormoni
22.1.2013 19:18:50   
pelin
V kraju kjer delam sem vsakodnevno v stikih z eno takšno mormonsko družino....v bistvu se nikoli ne pogovarjamo o veri, se pa o marsičem drugem, ker so zelo aktivni na istih področjih kot jaz....Družina , ki jo poleg staršev ( imajo le eno mamico user posted image ) sestavljajo še trije otroci ... normalno se družijo z ostalimi ljudmi in tudi otroci se čisto brez težav vključujejo med ostale otroke....če pa potegnem črto pod celotno njihovo sliko, bi pa lahko rekla, da v marsičem štrlijo ven...po prijaznosti, po vljudnosti ( od najmlajšega do najstarejšega), po ustrežljivosti, po pripravljenosti na komunikacijo o vseh možnih zadevah, o izobraženosti in splošni razgledanosti....skratka..o njih same pozitivnosti...če jim je to dala vera...potem je to ena super zadevauser posted image

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mormoni
22.1.2013 20:27:35   
malaMravljica
Ko so bile v USA volitve sem gledala eno reportazo o mormonih, ker je bil protikanditat te vere so malo pokazali o njih. So kar ena taka sekta in tisti, ki so izstopili so mal povedali kako zviti so, kako tezko izstopis iz vere ven. Ce se ne motim je to trenutno najhitreje rastoca vera. Dobis vse pri njih, sam vera iz ljudi izvabi tisto najboljse kar imajo, denar pac. So pa pokazali prav te predele v USA, kjer ta vera prevladuje. Tako na prvo oc pa bi clovek rekel kako prijazni druzinam in nasploh super izgleda. Ko pa recimo en clan druzine iz vere izstopi, za ostalo druzino ne obstaja vec. Zanimiva ljubezen in vera jauser posted image

No,sej krscanstvo je v svojih zacetkih delala se hujse neumnosti. Te novejse vere se ze mal ucijo od predhodnikov in se svoje trike uvajajo. Vera v danasnjem casu je pa itak bolj denar kot kaj drugega.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?