|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Norice - še enkrat
29.5.2007 22:01:54   
Zvezdica
Ojla,

meni se zdi, da je naš mali fasal norice. V bistvu mi ni ravno jasno, če so to norice ampak verjetno drugo ne more bit in  ravno danes so obvestili, da imamo v skupini v vrtcu norice.
Prej sem brala temo od Janičke in sem vidla slikco enga podplatka in če so to norice jih ima tudi naš mali potem:( Ampak jih ima samo okoli lulčka, po ritki in okoli ritke po nogicah. Ima pa najmanj dvajset pikic. Se pa začuda nič ne praska.
Zdaj pa vas prosim, da mi pomagate.  Prebrala sem, da norice oslabijo imunski sistem, ne vem pa koliko časa trajajo, kdaj sme ponovno v vrtec, ker ga obožuje in sploh pojma nimam kako in kaj.
Jutri se gremo pokazat zdravnici.
Mi lahko katera kaj pove o svoji izkušnji?

LP
Zvezdica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Norice - še enkrat
29.5.2007 23:54:10   
memole
Mi smo jih pa lih preboleli!
Začele so pa najprej okoli vratu in ušes jih pa nismo imeli dosti pol so se, pa naselile po celem telesu!
Trajajo 14 dni ko so že hraste je konec in šele ko so hraste to srbi tako da ko so že hraste gre lahko nazaj v vrtec ker ni več kužen oz nima več tistega da lahko še koga naleze!
Obstaja pa sirup proti srbenju!
Za imunski sistem ne vem kako ga oslabi ker naša je imela energije za izvoz je pa dva dni proti večeru imela vročino!
Drugače pa ni bla videt bolana oz da je pač fasala otroško bolezen!

Pa upam da ne bo prehudo in ne bo preveč srbelo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Norice - še enkrat
30.5.2007 9:12:21   
kaja26
Lep pozdrav
poglej v moj album  kjer so Kozice in boš vse vedela...

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Norice - še enkrat
1.6.2007 23:48:47   
Zvezdica
Ojla Kaja,
tvoja mala je bila pa res revčka. Mi je blo tako hudo, ko sem jo vidla. No zdaj ste ok:)

Pri nas niso koze ampak je dobil spuščajčke, ker se tako veliko poti. Je vesel ŽIVAHEN fantek in skoz moker. Očitno bomo koze še za nekaj časa na stran dali.


Pozdravček, ****

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Norice - še enkrat
11.6.2007 8:48:05   
Zvezdica
Zdaj smo jih pa res fasali:)
Je dobil po glavi, lasišču, po hrbtu in par po bušiju.
Je pa živahen in podivjanuser posted image

LP Zvezdica

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?